0

@TR3YWAY a jaka cisza się zrobiła o nim

0

@AlexDark00 to że będzie 5 śo bo Kounde wróci na swoją pozycję

1

Jak przyjdzie Cancelo to Garcia powinien zostać sprzedany

4

@gumaz z piwem dla kohela

2

@Comentateiro to i tak już dobrze bo w zeszłym roku Barca podbierala okruszki gołębiom na rynku

26

Cicho gruby bo się Klemens Langlet rozmysli

12

My tego nie planowali to ten mały nas w to wrobil

3

@Faro Iniesta to było jedyne odejście które mnie ruszyło

2

@sevs piękna jesień tego lata

21

Jeszcze się okaże że musimy odpalić % Borussi, Renais i nauczycielowi w-fu z podstawówki Dembele

1

Lucho- agent Barcy w Paryżu

1

@HavertzKai tylko wtedy ceny poszły w górę bo wszyscy wiedzieli że klub ma tą kasę i musi załatać dziurę po Neyu więc byle średniak kosztowałby 2 razy tyle co przed odejściem brazola

48

Xavi: pamiętaj o Neymarze
Dembele: pamiętam pamiętam już mi szykuje kozetke koło siebie

4

@Coutinho007 najbardziej wszechstronny piłkarz w wszechświecie, skarb, unikat cud miód i malina

0

@domin682 Bernardo się szykuje po odejściu Dembele

0

@szkutnik91 czy co chcą zapłacić jeszcze mniej? xD

1

@Dzieniu na trybunach

2

Czyli Xavi odpowiednio nim rotował xD
W Gironie 2 mecz i po chłopie
Z dystansem

2

@Deviler jaja muszą być

0

@Emhyr Xavi do sierpnia

0

@RobiS a w resztę roku po 15?

0

@xVENUMx się robi coraz mniej piekna

0

@Emhyr jeszcze za Malcoma dostaniemy tzn powinniśmy dostać jakieś drobniaki

1

@Kidd Tim spiryt

3

@ranger3120 nie pije

0

@Artysta9 7,5. % jak dobrze pamiętam

2

@KamQiX skoro Polska w rankingu FIFA jest na 25 miejscu to w piłkę nożną też jakoś dużo reprezentacji nie gra xD

10

3

Leon śpiewa
Fajnie że Kłosa wzięli

0

@wasacz FIBA? .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?