kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY a jaka cisza się zrobiła o nim
0
@AlexDark00 to że będzie 5 śo bo Kounde wróci na swoją pozycję
1
Jak przyjdzie Cancelo to Garcia powinien zostać sprzedany
4
@gumaz z piwem dla kohela
2
@Comentateiro to i tak już dobrze bo w zeszłym roku Barca podbierala okruszki gołębiom na rynku
26
Cicho gruby bo się Klemens Langlet rozmysli
12
My tego nie planowali to ten mały nas w to wrobil
3
@Faro Iniesta to było jedyne odejście które mnie ruszyło
2
@sevs piękna jesień tego lata
21
Jeszcze się okaże że musimy odpalić % Borussi, Renais i nauczycielowi w-fu z podstawówki Dembele
1
Lucho- agent Barcy w Paryżu
1
@HavertzKai tylko wtedy ceny poszły w górę bo wszyscy wiedzieli że klub ma tą kasę i musi załatać dziurę po Neyu więc byle średniak kosztowałby 2 razy tyle co przed odejściem brazola
48
Xavi: pamiętaj o Neymarze
Dembele: pamiętam pamiętam już mi szykuje kozetke koło siebie
4
@Coutinho007 najbardziej wszechstronny piłkarz w wszechświecie, skarb, unikat cud miód i malina
0
@domin682 Bernardo się szykuje po odejściu Dembele
0
@szkutnik91 czy co chcą zapłacić jeszcze mniej? xD
1
@Dzieniu na trybunach
2
Czyli Xavi odpowiednio nim rotował xD
W Gironie 2 mecz i po chłopie
Z dystansem
2
@Deviler jaja muszą być
0
@Emhyr Xavi do sierpnia
0
@RobiS a w resztę roku po 15?
0
@xVENUMx się robi coraz mniej piekna
0
@Emhyr jeszcze za Malcoma dostaniemy tzn powinniśmy dostać jakieś drobniaki
1
@Kidd Tim spiryt
3
@ranger3120 nie pije
0
@Artysta9 7,5. % jak dobrze pamiętam
2
@KamQiX skoro Polska w rankingu FIFA jest na 25 miejscu to w piłkę nożną też jakoś dużo reprezentacji nie gra xD
10
@GeneralXavi @Leon
3
Leon śpiewa
Fajnie że Kłosa wzięli
0
@wasacz FIBA? .