0

@KlonaZepan lepiej by było kupować paliwo po uczciwej cenie

0

Klienci Orlenu zasponsorowali koncernowi 260 stacji benzynowych w Austrii
Chojni jesteście xD

33

@Mixtape myślę że z 5 godzin lekko

14

A goal line jak nie było tak nie będzie

4

@MesQueUnClub96 czyli mają papiery na top napadziorow

1

@Rust_Cohle Buaquets, też zawsze robiłem na boisku dużo czarnej niewidocznej ale potrzebnej roboty

1

@escarabajo wracają do domu co by ich zamieszki nie ominęły

9

I nasz Vitor też z bramką mamy2:2

3

Vitor na 1:2 ale nie Roque tylko Bueno

0

@michaleu na La bambie też już latała

1

@Kgorecki2500 Maserati ghibli lub jakiś stary amerykaniec

4

Żeby we łbie miał więcej niż Guti

0

@10LionelMessi10 ale taka bez cenzury i z wolnością słowa

1

@escarabajo Gholizadeh

0

@JurnyGerwazy zrób zdjęcie i sprawdź w google, proste

2

@Bocheno1 a Lucek Ci jeszcze nie powiedział że to delegacja i od jutra masz robotę nagraną?

2

@AFA90 teraz to oni powinni płacić chętnym

0

@talizmo raz nie zawsze ,dwa razy nie wciąż

0

@AFA90 a łożysko jedno zmieniasz? Słyszałem że powinno się parami zmieniać

0

@AFA90 za robociznę xD

0

@BorzyKrzys a multikino to po co?

2

@gumaz dodi rudy kohel łysy bo rudy

0

@MesQueUnClub96 się pytał czemu mu filmik z miskami skasowaliscie

5

@JohnnyBarca na pewno się tym przejął i wszystko odda

3

@Rust_Cohle okienka mu się powaliły

1

Łobuzy we Francji > grupa wagnera

1

@Fido66 orka to nie ryba ;p

2

@JimMorrisonFCB jak na wyjazdowym to tylko o transferach z klubu możesz dyskutować

1

@Rastafarnianin Robercik tam coś kombinował przy bidonie ponoć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?