kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KlonaZepan lepiej by było kupować paliwo po uczciwej cenie
0
Klienci Orlenu zasponsorowali koncernowi 260 stacji benzynowych w Austrii
Chojni jesteście xD
0
@ousmanedembele10 https://www.fcbarca.com/archiwum
33
@Mixtape myślę że z 5 godzin lekko
14
A goal line jak nie było tak nie będzie
4
@MesQueUnClub96 czyli mają papiery na top napadziorow
1
@Rust_Cohle Buaquets, też zawsze robiłem na boisku dużo czarnej niewidocznej ale potrzebnej roboty
1
@escarabajo wracają do domu co by ich zamieszki nie ominęły
9
I nasz Vitor też z bramką mamy2:2
3
Vitor na 1:2 ale nie Roque tylko Bueno
0
@michaleu na La bambie też już latała
1
@Kgorecki2500 Maserati ghibli lub jakiś stary amerykaniec
4
Żeby we łbie miał więcej niż Guti
0
@10LionelMessi10 ale taka bez cenzury i z wolnością słowa
1
@escarabajo Gholizadeh
0
@JurnyGerwazy zrób zdjęcie i sprawdź w google, proste
2
@Bocheno1 a Lucek Ci jeszcze nie powiedział że to delegacja i od jutra masz robotę nagraną?
2
@AFA90 teraz to oni powinni płacić chętnym
0
@talizmo raz nie zawsze ,dwa razy nie wciąż
0
@AFA90 a łożysko jedno zmieniasz? Słyszałem że powinno się parami zmieniać
0
@AFA90 za robociznę xD
0
@BorzyKrzys a multikino to po co?
2
@gumaz dodi rudy kohel łysy bo rudy
0
@MesQueUnClub96 się pytał czemu mu filmik z miskami skasowaliscie
5
@JohnnyBarca na pewno się tym przejął i wszystko odda
3
@Rust_Cohle okienka mu się powaliły
1
Łobuzy we Francji > grupa wagnera
1
@Fido66 orka to nie ryba ;p
2
@JimMorrisonFCB jak na wyjazdowym to tylko o transferach z klubu możesz dyskutować
1
@Rastafarnianin Robercik tam coś kombinował przy bidonie ponoć