2

@MesQueUnClub96 u mnie, przesyłam nr konta

2

@takisobiektos bo on najlepiej wykonuje rzuty wolne i rożne
tak powiedział Xavi a ja mu wierze

0

Alarcon co sobie pozwiedza to jego

12

@Lisek ale o 0 z przodu możemy być spokojni

0

0

spokojnie zaraz sie rozkręci

0

Ferran na ratunek

1

@barcanawieki powtórke z poniedziałku dali

0

@Vernon_Roche i cyk wakacje

1

@barcanawieki dej se spokój z tym meczem

0

chłopaki gramy na 0 z przodu z tyłu raczej nic nie wpadnie

4

2

ten sędzia też jest dobry kołek

3

wincyj dośrodkowań do nikogo

4

kolejny najgorszy mecz Barcy w sezonie

1

uchodźcy z Francji

0

Robercik wiedział że Alba spalił dlatego się nie wysilał xD

0

ale małe to boisko
będzie kopanina

1

@Comentateiro to kibicuj a nie wypisujesz takie dyrdymały

7

@Comentateiro weź się rozwiedz jak Ci nie pasuje

1

i dupa blada, czerwo dla Lens

0

nazario z kolejną bramką
jednak nie
spalony ze 3 cm był

1

@PJ1985 no właśnie czasem

0

Dobry ten Lech Pepa Guardioli

1

Fajna akcja i jeszcze ładniejszy nur

1

I tak dłużej wytrzymali niż reprezentacja

1

@gumaz dostałem kiedyś chyba 4 dni ale za dobre sprawowanie pi 2 wypuścili
Było to za obrażanie bartomeu więc się chyba nie liczy co?

0

Ajajaj blisko Milan

2

@Emhyr a jak podają to za mocno i mu przez to piłka odskakuje

0

@MesQueUnClub96 a Ty za z tej strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?