kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 u mnie, przesyłam nr konta
2
@takisobiektos bo on najlepiej wykonuje rzuty wolne i rożne
tak powiedział Xavi a ja mu wierze
0
Alarcon co sobie pozwiedza to jego
12
@Lisek ale o 0 z przodu możemy być spokojni
0
@Katalończyk 99 Valdes
0
spokojnie zaraz sie rozkręci
0
Ferran na ratunek
1
@barcanawieki powtórke z poniedziałku dali
0
@Vernon_Roche i cyk wakacje
1
@barcanawieki dej se spokój z tym meczem
0
chłopaki gramy na 0 z przodu z tyłu raczej nic nie wpadnie
4
@MesQueUnClub96 nie
2
ten sędzia też jest dobry kołek
3
wincyj dośrodkowań do nikogo
4
kolejny najgorszy mecz Barcy w sezonie
1
uchodźcy z Francji
0
Robercik wiedział że Alba spalił dlatego się nie wysilał xD
0
ale małe to boisko
będzie kopanina
1
@Comentateiro to kibicuj a nie wypisujesz takie dyrdymały
7
@Comentateiro weź się rozwiedz jak Ci nie pasuje
1
i dupa blada, czerwo dla Lens
0
nazario z kolejną bramką
jednak nie
spalony ze 3 cm był
1
@PJ1985 no właśnie czasem
0
Dobry ten Lech Pepa Guardioli
1
Fajna akcja i jeszcze ładniejszy nur
1
I tak dłużej wytrzymali niż reprezentacja
1
@gumaz dostałem kiedyś chyba 4 dni ale za dobre sprawowanie pi 2 wypuścili
Było to za obrażanie bartomeu więc się chyba nie liczy co?
0
Ajajaj blisko Milan
2
@Emhyr a jak podają to za mocno i mu przez to piłka odskakuje
0
@MesQueUnClub96 a Ty za z tej strony