kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore w finał4 jest też Jastrzębski Węgiel
1
Jakby było mało to jeszcze złoty set w meczu ZAKSY z Trentino
1
@Ojciec5tkidzieci teraz za ciosem do finał4
0
@DonAndresFCB w Barcelonie też już grał
0
@Criss18Barca nie oglądam wszystkich konkursów ale w tych co widziałem to zawsze była reklama w połowie 1 serii na tvn
2
@Emhyr bebech Laporty byłby lepszy
0
@Criss18Barca przecież to normalne że jest reklama w połowie serii
0
@Rewolucja123 co Ci amputowali?
3
Jak ten Haaland taki dobry to niech przyjdzie do Barcy Xaviego i strzelił 2 bramki w meczu
0
@Rust_Cohle chłop niby dorosły a robi szopke jakby miał z 15 lat
1
@Comentateiro to pewnie wina Fatiego
1
@Emhyr a potem wejdzie tebas cały na biało i powie że nie mogą się dofinansować tak jak powiedział espanyolowi bodajże
9
@Worny łoniaki a nie jaja
5
może nie gramy widowiskowo ale za to bardzo stabilnie
1
Lepiej wygrać 1:0 niż zremisować 1:1 czy jak to tam było
0
Dobra ale Frankie chyba uraz jakiś ma
1
@AmigoBlancos a ile meczów na to potrzebował? bo to w sumie też ważne
0
@Emhyr najlepiej to żeby mu się kariera skończyła
0
feliz cumpleaños Antonio
dziś święto naszego ulubieńca
https://www.fcbarca.com/uploads/new-news-large/108956_1678381809.jpg
0
@kamilos1214 to też chyba zależy od głębokości
W zeszłym roku miałem ranę taka z 4 cm i dość głęboką to założyli mi 3 szwy
3
@VegetaPolska na olx karmi się psy a na La bambie trole
3
@kamyk_23 ta wiedzą, sami sprawdzili w internecie żeby Ci odpowiedzieć :D
0
@maciar na transfmarket piszą że nie ma klubu
0
@Katalończyk 99 Athletic też nie szaleje no ale oni mają Ernesta na ławce
1
@doc jest tylu chętnych do spadku że Espanyol się pewnie wywinie
1
@Emhyr więc trochę już mógł tam pływać w morzu
1
@Emhyr on od pół roku był poszukiwany
Ostatnio widziany był w Malezji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Getafe wyrównało w 106 minucie z karnego :D
44
@michal26 najlepsze jest to że elektryki wcale nie są bardziej ekologiczne