kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@require 6 było doliczone
1
@macio_944 w końcu znalazł kompana do wódeczki bo Robertowi Anka zabrania
5
I na koniec powie
Wracam do Barcelony
1
Ale się znęcają nad tym biednym mokembe
0
Messi naćpany zaraz wpisrdziel Casemiro spuści
0
@verdant wszystko jasne dzięki
0
@BorzyKrzys ale wiesz że ona woli dziołchy, no chyba że się przebierać lubisz
1
@barcelonaLM to co ona w 11 roku robi?
Altana by tam mogła być
0
Ogólnie to co z Alexią?
W tym roku jeszcze nie zagrała ani minuty
7
Dziadzio mógł prowadzić ta galę od początku
8
@Encore jak taki cwany jest to niech przyjdzie i pokaże jak zrobić z nich piłkarzy
3
Coś mnie się wydaje że Robercik dostał zaproszenie na urodziny do siorki Neymara a nie kontuzji biodra
0
@Encore Alba na skrzydło
7
@Azi Malcolma tosmy nawet nie kupili
0
Porto widzę idą na jakość w kartkach ;D
Dostali 3- jedna czerwona bezpośrednia i 2 żółte w konsekwencji czerwona
2
Abde na 3:2 dla Osy w 85 minucie
0
2 strzały Ronaldinho ( jeden obroniony drugi lekko obok bramki)
Za duże tempo żeby mógł Roni poczarowac
0
@patryk355 zamiast rozgrzewki joga bonito
0
King's ligę se odpalcie a nie jakieś psgie
R10 właśnie dojechał na arenę
0
@mateusz1989VeB musiał czekać do przerwy żeby im to powiedzieć?
1
@Michu94 od żółtej Xaviego powinni się odwołać bo miał rację
0
Na poprawę humoru powiedzcie gdzie można oglądać Ronaldinho w KL
1
@Sulimo możemy z nimi grać jak równy z równym bo ostatnio obie ekipy tragiczne
0
@tomek8756 dzisiaj grało dużo zer
0
Ten nowy czip to chyba przepalony
0
Na kij oni się kłócą jak nie ma czasu?
3
Ten mecz może jeszcze trwać godzinę i nic z tego nie będzie
0
Co oni chcą wymyśleć kwadratowe koło
1
@Persili z Roberto bo to skarb mieć takiego zawodnika
5
@pt9 nie oglądaj bo wrócisz tam raz dwa