1

Ale Rapha nawyzywal na Xaviego

0

No eee Xavi co ty robisz kurde
Lewandowski do zmiany

11

Raphinhaaaaa może nie zachwyca ale statystyki to robią mu się całkiem ładne

3

Na rewanż ustawienie 4 2-4

0

Kounde znowu swojak

1

Mareczku jak on to tam zmieścił?

1

Kto jak nie on miał tego strzelić :D

0

Ferguson jak przypakowal

1

To normalne że studio jest o innym meczu niż puszczają?

1

Jeszcze Pedriego nam zajechali:(
A jeszcze 2 tygodnie temu żeśmy skakali z radości ze wszyscy zdrowi

0

Roberto ruszył na rozgrzewkę

0

Alba czerwo za dyskutowanie wyłapie jak nie zejdzie do boxu

1

Alba wyjdź, proszę cię

0

Nagle z dupy jakość spadła na tym viaplay a już chciałem ich chwalić

1

@Technik to może by i na lepsze wyszło bo Balde by wszedł

6

Alba liścia na obudzenie od Araujo powinien dostać

1

Xavi: machniom?
Obrona: machniom

2

@MesQueUnClub96 odpowiedzialni ludzie idą na.nocke do roboty

48

@Emhyr jak za 100 mln to nwet mogę zatankować do pełna

0

@Dieselzor akurat na spokojnie przed nocka

0

@Criss18Barca zapowiada się dobrze
Ostatnio 4 miejsce na MŚ juniorów

6

Była Sevilla w strefie spadkowej teraz jest Valencia ale mam nadzieję że to Espanyol się tam rozgości na dobre

0

@TheNekro94 to se obejrzyj :)

0

@Ronin47 czemu jeszcze nie była?
Ostatnio zdementowała informacje o rozwodzie

3

@Kgorecki2500 trenerzy nie byli z niego zadowoleni po testach pooc

23

Christensen za darmo to zbrodnia a nie transfer

1

@Peciak i ogólnie to real już ligę odpuścił

0

@KrwawiaceoczyVEB koniec marca

0

Cześć Marc, jak się czujesz?
No co mam Ci powiedzieć ? Nudy

1

Trochę martwi że Pedri teraz nie ma kiedy odpocząć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?