1

@wasacz w półfinale tylko

1

Halo Inter, ale za tego Kessiego to będzie doplata

0

@Explode jest wart tych pieniędzy za które tu przyszedł

1

@wasacz strzelili szybko żeby mieć czas na dalsze strzelanie

1

Pitbull wchodzi
Koniec żartów

1

@ranger3120 w Internecie na TVP Sport

1

@Chaoss nic nie straciłeś

0

@Resqun mogłeś rzucić że awansuje

0

@Gronek Xavi zostaje ale ta 11 co gra zostaje w Afryce

2

Ferran weź tam jakieś zapasy z kimś potrenuj z Ceuty bo za dużo ludzi na boisku jest

0

W drugiej połowie spuchną

1

@dawidor9 w początkowych rundach PK wybitny

0

Jakieś małe to boisko

0

Co to za piknik rodzinny?

0

@marcinK0000 jak Barca skończy to chyba real włączą

2

Czyli Girona .

0

Młody Ronaldinho nie przekonał trenerów w Barcelonie ale Lapcio podobno nakazał przedłużenie testów

1

@MrPGG to się nazywa kubeł zimnej wody

0

@AmigoBlancos te godziny też jakiś gamoń ustalił
Dziś mogli grać o 19 i 21 a w czwartek nie mogą :D

1

1

Dembele na tv puls

4

Ale za na Wyspach Zielonego Przylądka gra się w piłkę ręczną to jestem w szoku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NaFazieHitman ale wiesz że tam grają rezerwy rezerw ?

0

@Emhyr teraz jest Kesz

0

@agaFCB kiedyś wsadziłem taki łazienkowy pochłaniacz i działał xD
To był taki kubeczek do którego wsadzali się taką torebkę z jakimś proszkiem

0

O kuźwa Saleta na Polsacie w gliniarzach gra xD

0

@mrboom bo tamten finał tak samo jak ten wczorajszy był nie ważny i go nie liczą

4

@SteuerFreiMoney jak do Pedriego podawał to był rykoszet od obrońcy czyli bez asysty

1

@gaucho104 Orlen zapłacił to puszczają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?