kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wasacz w półfinale tylko
1
Halo Inter, ale za tego Kessiego to będzie doplata
0
@Explode jest wart tych pieniędzy za które tu przyszedł
1
@wasacz strzelili szybko żeby mieć czas na dalsze strzelanie
1
Pitbull wchodzi
Koniec żartów
1
@ranger3120 w Internecie na TVP Sport
1
@Chaoss nic nie straciłeś
0
@Resqun mogłeś rzucić że awansuje
0
@Gronek Xavi zostaje ale ta 11 co gra zostaje w Afryce
2
Ferran weź tam jakieś zapasy z kimś potrenuj z Ceuty bo za dużo ludzi na boisku jest
0
W drugiej połowie spuchną
1
@dawidor9 w początkowych rundach PK wybitny
0
Jakieś małe to boisko
0
Co to za piknik rodzinny?
0
@marcinK0000 jak Barca skończy to chyba real włączą
2
Czyli Girona .
0
Młody Ronaldinho nie przekonał trenerów w Barcelonie ale Lapcio podobno nakazał przedłużenie testów
1
@MrPGG to się nazywa kubeł zimnej wody
0
@AmigoBlancos te godziny też jakiś gamoń ustalił
Dziś mogli grać o 19 i 21 a w czwartek nie mogą :D
1
@VamosRakieta gool
1
Dembele na tv puls
4
Ale za na Wyspach Zielonego Przylądka gra się w piłkę ręczną to jestem w szoku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NaFazieHitman ale wiesz że tam grają rezerwy rezerw ?
0
@Emhyr teraz jest Kesz
0
@agaFCB kiedyś wsadziłem taki łazienkowy pochłaniacz i działał xD
To był taki kubeczek do którego wsadzali się taką torebkę z jakimś proszkiem
0
O kuźwa Saleta na Polsacie w gliniarzach gra xD
0
@mrboom bo tamten finał tak samo jak ten wczorajszy był nie ważny i go nie liczą
4
@SteuerFreiMoney jak do Pedriego podawał to był rykoszet od obrońcy czyli bez asysty
1
@gaucho104 Orlen zapłacił to puszczają