1

Trochę martwi że Pedri teraz nie ma kiedy odpocząć

5

Wiecie co jest najgorsze?
Następny mecz za tydzień dopiero

0

Jordan coś tam chyba pokrecil

1

Co się bawią chłopaki

0

@Romario87 Alcantara?

11

Co on tam mapę dostał?

0

Przydałby się teraz Rakitic który umi z dystansu pierdyknac

0

@4drian0 dla nich te punkty są na wagę złota

0

Kimiś czerwo
To chyba jego pierwsze w karierze

0

Barca femini B dziś wskoczyła na fotel lidera w 2 lidze
Pierwsza drużyna leci dalej swoję
7:0 dziś z Betisem

1

@dawidor9 Zahi Hawwas egiptolog

5

"Archeolodzy podczas badań w Egipcie udali się do piramidy schodkowej Sakkara. Blisko 15 metrów pod ziemią odnaleźli starożytny sarkofag. Wewnątrz znajdowało się zmumifikowane ciało pokryte złotem. Oprócz ciała w pobliżu odnaleźli także dziewięć posągów. A według napisu na drzwiach budowli, ich właściciel nazywał się... Messi i żył 4300 lat temu"

2

@Mns21 w letnim oknie transferowym wyprzedaż bo się biznesmenowi nie będzie podobał już ten skład

0

@Sulimo uważaj bo na Ciebie też jakieś limity nałoży

1

@graco14 Van pur (Łomża) z końcem roku przestało być głównym sponsorem i nie mogą znaleźć nikogo innego
Już teraz muszą sprzedać 1-2 zawodników żeby mieć na pensje dla innych

1

@kuz a weź nic nie mów
Tragedia, tyle reklam o tej godzinie

1

To może być koniec wielkiej piłki ręcznej w Kielcach:(

"Dalsze decyzje, co do udziału i poziomu zespołu w sezonie 2023/24, zostaną podjęte do końca marca bieżącego roku. Decyzja ta będzie uwzględniać możliwości budżetowe Klubu, a co za tym idzie potencjalny skład zespołu. W osiągnięciu tego celu liczymy na wsparcie Miasta Kielce, Urzędu Marszałkowskiego, firm, z którymi Klub współpracuje oraz tych, z którymi prowadzi rozmowy o nawiązaniu współpracy"

4

@MrPGG a ona całą noc siedziała i się gapiła jak on gra

2

@Pawel13sz ee młody chcesz pograc

3

@arsenallondyn0 Raphinha to utrzymał klub w lidze przed odejściem

1

@MichalZZZ jako że w szkole się zawsze czepiali o to to i ja się nauczyłem poprawiać wszystkich

1

@Kinginiesta Wikipedia twierdzi że są braćmi

1

przydałby sie taki Amrabat z żelaznym płucem i formą z mundialu

1

@MichalZZZ *drewna ;p

0

@Emhyr Dembusiowi nogę przeszczepiają

0

To jest el clasico czy nie ma?

1

@Faro balerona nie chcą czasem?

0

0

@Mordzia97 jedynie na eurosporcie mogą być chyba

0

@wasacz też Sewilla :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?