kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 dzisiaj grało dużo zer
0
Ten nowy czip to chyba przepalony
0
Na kij oni się kłócą jak nie ma czasu?
3
Ten mecz może jeszcze trwać godzinę i nic z tego nie będzie
0
Co oni chcą wymyśleć kwadratowe koło
1
@Persili z Roberto bo to skarb mieć takiego zawodnika
5
@pt9 nie oglądaj bo wrócisz tam raz dwa
0
Normalny trener wypuścilby Balde i Alarcona
2
@MesQueUnClub96 daleko nie trzeba szukać-Ferran
0
@kamiVeB Basket
3
Barcelono co Ty robisz?
0
@Seneka i za okrągła
4
@Salchent jutro na treningu
2
@karci0 Raphinha za Kessiego
7
Taki Obamajang to teraz złoto by było
0
Xavi: nie mogę zmieniać zawodników, byłbym dla nich niesprawiedliwy
5
Jak to było? Jesteśmy z City najbardziej ofensywna drużyna obecnie?
0
Alba na skrzydło Balde do obrony Rapfinha na drugie skrzydło Garcia na ławkę
0
Jakby pobiegali to by się krzywda stała?
3
Raphinha i Balde na ratunek w 76 minucie
1
@Bartula przecież ligę już wygraliśmy wczoraj xD
5
Gavi jakby powalczył po stracie a nie na sędziego patrzył
0
@Fake69 a to coś nowego?
0
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 to nie twój syn...
Nie nie mój też nie
1
@lionelmessigoat wole kotlety
0
@HERORICH2 ale nie wyzywaj pan
0
@Pawci023x dziś tylko 3
0
Pięknie by było jakby jeszcze Betis ich w trobe walną i przeskoczył Atletico
0
Teraz to już naprawdę Real odpuścił ligę
2
@hayek może coś dorzucą za Depaya