0

@tomek8756 dzisiaj grało dużo zer

0

Ten nowy czip to chyba przepalony

0

Na kij oni się kłócą jak nie ma czasu?

3

Ten mecz może jeszcze trwać godzinę i nic z tego nie będzie

0

Co oni chcą wymyśleć kwadratowe koło

1

@Persili z Roberto bo to skarb mieć takiego zawodnika

5

@pt9 nie oglądaj bo wrócisz tam raz dwa

0

Normalny trener wypuścilby Balde i Alarcona

2

@MesQueUnClub96 daleko nie trzeba szukać-Ferran

0

@kamiVeB Basket

3

Barcelono co Ty robisz?

0

@Seneka i za okrągła

4

@Salchent jutro na treningu

2

@karci0 Raphinha za Kessiego

7

Taki Obamajang to teraz złoto by było

0

Xavi: nie mogę zmieniać zawodników, byłbym dla nich niesprawiedliwy

5

Jak to było? Jesteśmy z City najbardziej ofensywna drużyna obecnie?

0

Alba na skrzydło Balde do obrony Rapfinha na drugie skrzydło Garcia na ławkę

0

Jakby pobiegali to by się krzywda stała?

3

Raphinha i Balde na ratunek w 76 minucie

1

@Bartula przecież ligę już wygraliśmy wczoraj xD

5

Gavi jakby powalczył po stracie a nie na sędziego patrzył

0

@Fake69 a to coś nowego?

0

@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 to nie twój syn...
Nie nie mój też nie

1

@lionelmessigoat wole kotlety

0

@HERORICH2 ale nie wyzywaj pan

0

@Pawci023x dziś tylko 3

0

Pięknie by było jakby jeszcze Betis ich w trobe walną i przeskoczył Atletico

0

Teraz to już naprawdę Real odpuścił ligę

2

@hayek może coś dorzucą za Depaya

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?