2

@hayek może coś dorzucą za Depaya

0

@kamilop reklamy ważniejsze niż hymn (chyba że nie było hymnu w planie)

0

Pjoter jest niemożliwy

0

@Szmulek technika bedOe tylko taka slow motion bo jednak lekki nadbagaż Roni ma i swoje lata

0

@Janas11224 a podatek zapłaciłeś?

12

@tristan87 jutro info że Lapcio jednak nie jedzie bo coś mu wypadło

0

@Hrzan Niemcy pozwolili je przekazać bo to czołgi ich produkcji

0

@RomanHoffer idź w środę rano i Ci wystawi od środy

2

@Pawel13sz mógł krzyknął "moja"

0

@partymaker Wielki Portugalczyk go naprawi ale to dopiero pod koniec marca

1

@Prorokk zależy kto by wyszedł na tą konferencje

1

@Jakchcesz na Atletico

0

@P33ck no w końcu ten finał LM z nimi zagramy, tyle czasu czekałem

0

@Tomek54321o super formie możemy zapomnieć to wiem ale mógłby jeszcze wyjść z dolka w jakim teraz jest

0

@RomanHoffer ciekawe czy jest jeszcze w stanie odbudować forme czy to już jego ostatki

3

W tym zasranym viapley trzeba gdzieś anulować subskrybuje żeby na kolejny miesiąc się samo nie odnowiło?

1

Robert gra ostatnio tragicznie ale czy z nim jest wszystko ok? Ostatnio po starciach z rywalami często łapie się za klatkę piersiową
Jak to jakieś stłuczenie pęknięcie żeber to samo mu to bez odpoczynku nie minie

0

Zaś Lech awansuje

0

@Kondziubarca Xavi Lucho i Pep razem

0

Szkoda że w kluczowych meczach brakuje nam zawodników a reszta zopina jak się gra w piłkę

8

@Kapitan hawk 22:45 Xavi jednak miał nosa

1

@Sulimo faktycznie z dupy

0

@kiper09 mi pasuję

0

@haryveb944 no jak przyszły miesiąc przejdą suchą stopą to będzie można tak powiedzieć

1

@Sulimo wisi mi to

1

@Kessie Malanowski i partnerzy w akcji

3

@mekston leżał w kieszeni u jakiegoś gościa

12

znalazłem portfel a w nim 300 żł
pieniądze oczywiści biore jako znaleźne, portfel wyrzucam w krzaki

1

@Antimadridista_WR trzeba dokupić

1

@require dokładnie tak jak @Fake69 napisał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?