0

@Kgorecki2500 a Maroko to w ogóle nie gra bo ich nie wypuścili do Algierii
Tam jakieś spory o Saharę mają i zamknęli przestrzeń powietrzną dla samolotów z Maroka

1

@Kgorecki2500 złapałeś się na mistrzostwa afrykańskie a tam rezerwy grają
O kuźwa ale faktycznie te nazwiska ciekawe nie wiem czy znalazłby się taki odważny komentator do tego meczu

7

@Sulimo weź se Carvajala

0

I Lens zbliża się na 3 pkt a Marsylia na 5 pkt do PSG

0

@Janiama większość w takiej sytuacji podałby do Roberta który już na spalonym był chyba

41

Nie strzelajta bo wielbłądy się będą bały

0

Google już fajerwerki Barcelonie ustawili

0

@Roobo statystyki zalicza jedna asystę Gaviemu

0

Spory ten puchar

2

A za chwilę jeszcze Setien ich wydoi

2

@mateusz1989VeB Pedri mówi że można

5

Tego to już Alonso i Kessie by nie dali rady spieprzyć chyba

0

Tam spalony był?

4

Czy ja widzę jak ja patrzę?

0

Raphinha za Dembelinho

1

"cieszą się jakby zdobyli jakiś puchar" xD

1

@VamosRakieta mógł podnieść piłkę
Ale to tak łatwo się pisze wiem

2

Gavi to ma motorek w tyłku

0

@mariogbch poczekaj aż jakiegoś klipsa walnie (odpukac)

1

Oby wyszli z takim samym nastawieniem jak na pierwszą połowę
Jedni i drudzy

2

@GeneralXavi kolego kolego może trochę szacunku? Do psów

1

@Faro Fati to za Roberta chyba bo coś go ciśnie

0

@Malibu Alonso za Balde

0

Robert będzie rzygol

3

Kibice przeszli na stronę Barcy :D

1

Cicho kuźwa bo mam lekkie opóźnienie :D

1

@VeB 1899 Anka w Polsce on w Arabii gdzie cimcirimcim z obcymi jest zakazane

0

Kurde balde
Się podjaral

0

Same madryciaki na trybunach chyba

2

Kiedyś potrafili 30 skoczków jeszcze raz puścić a dziś nie potrafią minuty poczekać przy kilku skoczkach żeby mieli podobne warunki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?