kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 a Maroko to w ogóle nie gra bo ich nie wypuścili do Algierii
Tam jakieś spory o Saharę mają i zamknęli przestrzeń powietrzną dla samolotów z Maroka
1
@Kgorecki2500 złapałeś się na mistrzostwa afrykańskie a tam rezerwy grają
O kuźwa ale faktycznie te nazwiska ciekawe nie wiem czy znalazłby się taki odważny komentator do tego meczu
7
@Sulimo weź se Carvajala
0
I Lens zbliża się na 3 pkt a Marsylia na 5 pkt do PSG
0
@Janiama większość w takiej sytuacji podałby do Roberta który już na spalonym był chyba
41
Nie strzelajta bo wielbłądy się będą bały
0
Google już fajerwerki Barcelonie ustawili
0
@Roobo statystyki zalicza jedna asystę Gaviemu
0
Spory ten puchar
2
A za chwilę jeszcze Setien ich wydoi
2
@mateusz1989VeB Pedri mówi że można
5
Tego to już Alonso i Kessie by nie dali rady spieprzyć chyba
0
Tam spalony był?
4
Czy ja widzę jak ja patrzę?
0
Raphinha za Dembelinho
1
"cieszą się jakby zdobyli jakiś puchar" xD
1
@VamosRakieta mógł podnieść piłkę
Ale to tak łatwo się pisze wiem
2
Gavi to ma motorek w tyłku
0
@mariogbch poczekaj aż jakiegoś klipsa walnie (odpukac)
1
Oby wyszli z takim samym nastawieniem jak na pierwszą połowę
Jedni i drudzy
2
@GeneralXavi kolego kolego może trochę szacunku? Do psów
1
@Faro Fati to za Roberta chyba bo coś go ciśnie
0
@Malibu Alonso za Balde
0
Robert będzie rzygol
3
Kibice przeszli na stronę Barcy :D
1
Cicho kuźwa bo mam lekkie opóźnienie :D
1
@VeB 1899 Anka w Polsce on w Arabii gdzie cimcirimcim z obcymi jest zakazane
0
Kurde balde
Się podjaral
0
Same madryciaki na trybunach chyba
2
Kiedyś potrafili 30 skoczków jeszcze raz puścić a dziś nie potrafią minuty poczekać przy kilku skoczkach żeby mieli podobne warunki