0

@BorzyKrzys 16 dyniowy urlop biorąc 8 dni wolnego też całkiem całkiem

0

Ale koleś w va banqu zniszczył przeciwników

0

@gorgota czyli klasyk dla niego pewnie i jakieś ważniejsze mecze

1

@mikokarla w sobotę

0

@Janiama czemu się dziwisz jak ich Górski trenuje?

2

@Tomo1989 tam połowa drużyny miała epizod w Barcelonie

26

Wolelibyście gładkie 5:0 z których nie można by było wyciągnąć żadnych wniosków?
Bo ja tak

4

Kolejka wąskotorowa jednak lepsza od Intercity

0

@WiernyKibic111 oszczędzany ma Atletico

0

@FcBforever221 tak wtedy to się nazywa puchar ich króla

1

Kiedyś mecze Barcy mogłyby się nie kończyć dziś mógłby się nie zaczynać

0

A jak redakcja pisała artykuł że Intercity w drodze po puchar króla to się śmiali

0

Aaaaaaaaaaaa hahahaha

1

@michal26 oglądał mundial a co miał robić :D

3

Intercity spuchnie w dogrywce

7

Abde i Jutgla by tu lepiej wyglądali

0

Ten strzał taki na note dla Araucho

0

@Nazio87 Kesi czy Kesje?

1

Dostał pewnie wentylem

11

Raphinha zdziwiony że tak można różnego ładnie dośrodkować

7

@Kitek1640 ta.. na listę transferową xD

0

@Kamiloza91 no tak bo Inter gra z Napoli i nie mieli by składu dlatego połączyli siły

0

@LewoSkrzydlowy11 Mashe też nie był stoperem...
Szukamy zastępstwo dla Buskiego a może mamy je pod nosem
Tylko trzeba to sprawdzić

4

@LewoSkrzydlowy11 mógł zagrać za Basketa

0

To na tym stadionie gdzie dziś Barca zagra z Intercity orły Piechniczka w 82 wygrały z Francją 3:2 w meczu o brąz?

0

Co to za komentatorzy na TVP Sport?
Za kare chyba ich tam posadzili

1

Ale przyfarcil Granerud z tym wiatrem

0

Dawidowi sędziowie obniżyli belkę czy trener?

0

Połowę prawie odrobił

0

@kuz oni wiedzą więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?