kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys 16 dyniowy urlop biorąc 8 dni wolnego też całkiem całkiem
0
Ale koleś w va banqu zniszczył przeciwników
0
@gorgota czyli klasyk dla niego pewnie i jakieś ważniejsze mecze
1
@mikokarla w sobotę
0
@Janiama czemu się dziwisz jak ich Górski trenuje?
2
@Tomo1989 tam połowa drużyny miała epizod w Barcelonie
26
Wolelibyście gładkie 5:0 z których nie można by było wyciągnąć żadnych wniosków?
Bo ja tak
4
Kolejka wąskotorowa jednak lepsza od Intercity
0
@WiernyKibic111 oszczędzany ma Atletico
0
@FcBforever221 tak wtedy to się nazywa puchar ich króla
1
Kiedyś mecze Barcy mogłyby się nie kończyć dziś mógłby się nie zaczynać
0
A jak redakcja pisała artykuł że Intercity w drodze po puchar króla to się śmiali
0
Aaaaaaaaaaaa hahahaha
1
@michal26 oglądał mundial a co miał robić :D
3
Intercity spuchnie w dogrywce
7
Abde i Jutgla by tu lepiej wyglądali
0
Ten strzał taki na note dla Araucho
0
@Nazio87 Kesi czy Kesje?
1
Dostał pewnie wentylem
11
Raphinha zdziwiony że tak można różnego ładnie dośrodkować
7
@Kitek1640 ta.. na listę transferową xD
0
@Kamiloza91 no tak bo Inter gra z Napoli i nie mieli by składu dlatego połączyli siły
0
@LewoSkrzydlowy11 Mashe też nie był stoperem...
Szukamy zastępstwo dla Buskiego a może mamy je pod nosem
Tylko trzeba to sprawdzić
4
@LewoSkrzydlowy11 mógł zagrać za Basketa
0
To na tym stadionie gdzie dziś Barca zagra z Intercity orły Piechniczka w 82 wygrały z Francją 3:2 w meczu o brąz?
0
Co to za komentatorzy na TVP Sport?
Za kare chyba ich tam posadzili
1
Ale przyfarcil Granerud z tym wiatrem
0
Dawidowi sędziowie obniżyli belkę czy trener?
0
Połowę prawie odrobił
0
@kuz oni wiedzą więcej