1

@Kapitan hawk jakby usiąść z nim przy stole i pokazać te jego wszystkie wpadki i śmieszne wyrażenia to sam by się się uśmiał pewnie

5

Aguero tam Messiego ma barkach nosił

3

@poskus siedzi w Dubaju i szuka roboty na olxie

0

@DonMatteo901 boli? Ma boleć

1

@Przemek2323 kibiców im kupili

0

@Barca_bwo 5 +1 w dogrywce
Urazy głowy się nie wliczają do limitu

0

@Messibestplayerintheworld nie było chyba przyznawane

0

@kampe36 tak
Ale Rabiot niby oraz głowy więc się nie liczy

0

@adi7adi8 przegrana Francji

0

Marokanczycy świętują w Paryżu?

1

Ale ten karny Leo w jedenastkach to taki na dużym ryzyku

1

@Tomason nie ma się do czego przyczepić

1

@sewciu50 no jasne, to mogło lecieć w światło bramki

0

@Chaoss pokaż mi to , wydaje mi się że na konferencji mówił że nie podjął żadnej decyzji

0

@Chaoss Neymar jeszcze nie skończył

0

Szpaku pewnie po Euro koniec

0

Mundial mundial i po mundialu
Piękny turniej, wspaniały finał

2

Dzień dobry panie szejku ja po puchar

1

O Niemcach Szpaku zapomnial

0

Już popsuł nagrodę

0

Polska za złotym medalem

0

Zaraz mały Messi w koszulce Francji wybieganie

0

Muuuchachoossss

0

Był kiedyś taki Argentyński bramkarz Musimessi
No korde musi

1

Siostro daj mi coś na uspokojenie

1

Ja pierdziele to się nie dzieje

0

Konate to ma te giry długie

0

Acunia chciał Llorisowi piłkę podać?

0

Czy nie byłbyś szczęśliwy będąc Messim kiedy kończysz?

2

A z Barceloną to by już z dubletem był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?