3

@Janiama wiesz Arabia strzela karnego i nie wychodzimy z grupy
Ale takie gadanie jest głupie

0

@Aragorn33 może już o Francji piszą

4

Pele
"Widziałem, jak dorastasz, kibicowałem ci każdego dnia i wreszcie mogę ci pogratulować wyrównania rekordu strzelonych goli dla drużyny narodowej. Obaj wiemy, że to coś znacznie ważniejszego niż liczba. Naszym największym obowiązkiem jako sportowców jest inspirowanie naszych obecnych i przyszłych kolegów, a przede wszystkim tych, którzy kochają ten sport
Niestety nie był to dla nas w pełni szczęśliwy dzień. Zawsze jednak będziesz źródłem piłkarskiej inspiracji. Mój rekord przetrwał 50 lat i w tym czasie nikt się do niego nie zbliżył. Tobie, chłopcze, się to udało, co tylko świadczy o twojej wyjątkowości"

1

Kluby w których występują Marokańce mogą ładnie zarobić w styczniu

0

6

Amrabat to ma chyba 4 płuca

0

@msmsms wiem wiem ale moim zdaniem to bardziej szkodzi i wybija z rytmu tych co protestują no chyba że jest ewidentnie złamanie przepisów to inna sprawa

1

Łezka poleciała
Piękna historia

2

Siuuuuuuuuuuuuuuuuuu

7

Lekko go paraliż chwycił a mógł zabić

15

4 minuty a ten pieprzy że sędzia jeszcze pozwoli grać

3

Cheddira biegaj tam
No to pobiegał

0

Z 7 doliczy pewno
Maroko wytrzymaj

3

Co zagranie to by karnego chcieli

0

Niech ten czas szybciej leci

0

@VamoSBarca88 koło 30

6

Iwański już ma mokro

0

Żeby tylko Maroko się za bardzo nie zamknęło w obronie

1

@Barca1992 i to swojak byly

0

A Ramosa tam czerwona mrówka ugryzła w dupę czy co?
Nie pokazali co tam się stało

2

Ale spartolili ta kontrę Marokańce

0

Ma ma ma to Maroookooo

3

@Przemek2323 wywiera duży nacisk na lewy półdupek

1

@Emhyr moja w miarę blisko i mogą dostać się tam na tratwach

0

@MESSIah16 Davids vs Samuel

0

Zadyma jeszcze na koniec

0

Enzo coś Ty zrobił

1

Śmiali się z Emiliano

0

Ale bym takiego karnego imienia Sergio Ramosa zobaczył

0

@talizmo nie
Dostał pieniążek do losowania kto ma zacząć dogrywkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?