3

Kibice z Afryki to zawsze się fajnie bawią, brakuje mi tylko tańców piłkarzy po strzelonych bramkach

1

Wesoła gra w obronie z obu stron

1

@Kgorecki2500 bałkańska bardziej

0

Jak na treningu

0

@MESSIah16 może oni sie mylili nie sprawdzałem tego
ten to by musiał być 106 chyba

1

@MESSIah16 setny był z Kostaryką z tego co gadali komentatorzy

3

od wtorku mecze tylko o 16 i 20 a człowiek na 2 zmiane do roboty ;(

0

@korn234 Laporte też sporo dołożył

0

@agaFCB mam nadzieje że nie

0

@galix22 mało realne na ale jak przegrają z Japonią i Kostaryk wygra to odpadną

0

widze że nikt nie zakłada scenariusza w którym Hiszpania nie wychodzi z grupy

0

@mariosss20 przegrają i nie wyjdą

1

Łukasz Piszczeeeek tymczasem rolnik szuka żony

0

@michal26 tam nie wiem czy byl
Bardziej bym szukał jak już Niemcy byli koło siebie

0

@michal26 mi się wydaje że Musiała tam już piłki nie dotknął

1

@AlexDark00 od jakiegoś czasu tak wygląda

0

@Bartula też mi się tak wydawało ale chyba Musiała nie dotknął piłki

1

Alba jak na razie jest szefem na tym mundialu

3

@klopx ja jestem mokry jak Simon ma piłkę

2

Unai Pinto . .

3

Busi do zmiany niedługo bo może czerwo wylapac

1

@Encore powiedział to przed dzisiajszym meczem Belgii?

1

Spalony tam chyba był

0

Co ten szpaku pierdzieli to nie mam pytań

1

Faktycznie to Gnabry

1

@Janiama nie wiem, tu może być wszystko
0:0

2

@Emhyr Lahoz też na plus

1

@Janiama kurde zapomniałem dopisać ze to 2:1 to do przerwy stawiam

2

@J4no obecny, nie jestem kibicem polskiej reprezentacji i nie wstydzę się tego :D

1

@tbas faktycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?