0

Z 5 doliczy co?

2

Jakby ktoś strzelił takim barkiem to by rękę gwizdneli

0

Chyba nos miał na spalonym

1

Kuźwa spalone trza było stawiać a ja w rogi poszedłem

1

No i się zaczęło :)

0

@Firestone może se palucha złamie czy coś

0

Ilu tych jankesow jest na trybunach że taka robotę robią?

0

Bale przeszedł na lewą stronę zrobić czerwoną kartkę Destowi

0

@Emhyr sprawdzał czujność

1

@Janiama 2:1 USA

1

@Janiama 1:3 dla Holendrów

0

@pluszek bo tam Maglaja (chyba to on był) pierwszy zaczął ciągnąć Iranczyka

0

Dobrze ze za 4 lata mundial za oceanem i te wszystkie mecze dla koneserów będą nocą

0

Rano po nocce przygotowałem sobie kuponik, wpłaciłem kase i teraz patrzę że kuponu nie puściłem :D

2

@FabianMrozek pytanie czy Polska jest lepsza

1

Ten pierwszy bramkarz by to wyjął z palcem w nosie

1

@fcbfan1993 podejrzenie urazu głowy
Takie zmiany miały się nie liczyć ale czy to faktycznie weszło to nie wiem

3

Kopanina jak w A klasie

2

@xparix zderzył się z obrońca

4

@JimMorrisonFCB jak boli to rośnie

1

Ta ekipa od noszy wygląda jakby nie bardzo ogarniali swoją fuchę

0

Ale kolizja irancow

0

@Tomason klękali

1

@Janiama 3:0 Anglia

2

Katar nie potrafił Ekwador nie chciał
Większość meczu nudna

0

@Bartula kluczowe jest kto ta piłkę dotykał
Ja nie jestem przekonany czy był to Ekwadorczyk

5

Przekonało mnie to tłumaczenie Listkiewicza xD
Ta linia nieudolnie rysowana jak jego tłumaczenie

0

Ultrasy kataru rozkręcają młyn

0

Piękne obrazki na trybunach

1

Znajdą spalonego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?