0

To wygląda jakby zapłacili Katarczykom za przegraną

1

Piękny wałek, nie zapomnę go nigdy

0

@ChessInfo a w co grają?

1

@draxidox 10 dolców dziennie podobno

0

Alladyn jaki ucieszony

0

Hała haja to jest hymn

0

@KlonaZepan no w sumie tak :D

0

@KlonaZepan w Brazylii J LO z Pitbulem

1

@Janiama 0:3 Equadooor

0

@Dironixu u mnie są tvp 1, 2 i 3

0

@DamianBarcaCule taki trzydziestoletni nastolatek

0

@Sulimo za 3 dni wróci jesień

2

@Robert1603 Maroko

1

@ptrx następnym razem przetestuje

6

Płuca strajkują ale fajnie tak pograć na orliku w mrozie

3

@Kgorecki2500 wznawia treningi
Ostatnio wrzucił filmik jak wbiega pi schodach

0

@ranger3120 jak wolisz ;p

1

@cris2706 jaja od baby ze wsi

1

Ochoa takich prezentów nie będzie robił

0

@draxidox czołgnik

3

@Przemek2323 Bidon zatrudnił sobie tłumacza?

0

@TR3YWAY u wietnamczyków na bazarze

0

@Benz nawet jeśli widzieli to na radarach to czas reakcji jest bardzo mały i jak nie ma nic blisko co mogłoby zestrzelić te rakiety to dupablada

4

@Benz czyli zamach

13

@LeoKing10 widzę że koledzy wyżyj wola iść pod sąd

0

Dzieją się rzeczy?

0

@LaRoja Fala zbrodni

10

@natanvip jesteśmy Polakami , znamy się na wszystkim

0

@antymadridista100 Brajtłajd

0

@Danny Gaucho no i właśnie dla tego niech schowają głęboko do szafy to co już przygotowali a w kinach puszcza 1i 2 część, młodzież zobaczy jakie się kiedyś filmy robiło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?