kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DejMian111 pewnie prawde powiedział
14
ten bandyta Lewandowski ma więcej czerwonych kartek niż strzelonych karnych w tym sezonie
1
@tristan87 oddali piłkę?
0
@DonMatteo901 toć to fan Dembele jest
0
@Bogan chyba nie było ale był za to taki ze specjalnie opóźnia powrót żeby nic mu się nie przydarzyło przed mundialem (zdementował to)
1
@Antimadridista_WR mi pasuje, wrócę z roboty akurat na drugą połowę
0
Niby ta Brazylia taka mocarna ale środek pola to trochę mizerny mają
0
@Mateusz19961889 jeszcze jedna kolejka
0
Ej ale to losowanie to na pewno się wczoraj odbyło :D
5
Ronaldo: te Hag ja jednak zostanę do końca sezonu
0
Nie no to nie może być przypadek :D
0
Barca Monaco bym chciał
0
@barcelonaLM ostatnim meczu na Camp Nou
Jeszcze jest Espanyol ale Pique mówił że po MŚ już nie będzie grał
2
@szaryjor nie trafimy teraz, w ćwierćfinale ewentualnie
2
I co już po wszystkim? Jakiś koncert by dali
1
@Rewolucja123 koło 13
1
@Rewolucja123 dzisiaj :)
84
@FabianMrozek mecze też są nagrywane dzień wcześniej
0
@ranger3120 o 12 13 i 14
0
ale naciągnął sprężynę
1
@Kapitan hawk on tam zaraz płuca wypluje
0
@Bruti oj miał podstawy bo chamski faul bez piłki to był
0
myślałem że do monitora leci to sprawdzić a to z ławki ktoś
0
Sampaoli sie zagotuje
3
@Kapitan hawk kumpel po fachu na bramce to co miał strzelac
1
@AmigoBlancos u pan to nic nowego
1
Setien do grudnia
0
@AmigoBlancos ja bym chciał Monaco
3
@FCBparasiempre jeszcze po portugalsku jest tak samo :)
4
@FCBparasiempre pewnie po katalońsku to jest