0

@DejMian111 pewnie prawde powiedział

14

ten bandyta Lewandowski ma więcej czerwonych kartek niż strzelonych karnych w tym sezonie

1

@tristan87 oddali piłkę?

0

@DonMatteo901 toć to fan Dembele jest

0

@Bogan chyba nie było ale był za to taki ze specjalnie opóźnia powrót żeby nic mu się nie przydarzyło przed mundialem (zdementował to)

1

@Antimadridista_WR mi pasuje, wrócę z roboty akurat na drugą połowę

0

Niby ta Brazylia taka mocarna ale środek pola to trochę mizerny mają

0

@Mateusz19961889 jeszcze jedna kolejka

0

Ej ale to losowanie to na pewno się wczoraj odbyło :D

5

Ronaldo: te Hag ja jednak zostanę do końca sezonu

0

Nie no to nie może być przypadek :D

0

Barca Monaco bym chciał

0

@barcelonaLM ostatnim meczu na Camp Nou
Jeszcze jest Espanyol ale Pique mówił że po MŚ już nie będzie grał

2

@szaryjor nie trafimy teraz, w ćwierćfinale ewentualnie

2

I co już po wszystkim? Jakiś koncert by dali

1

@Rewolucja123 koło 13

1

@Rewolucja123 dzisiaj :)

84

@FabianMrozek mecze też są nagrywane dzień wcześniej

0

@ranger3120 o 12 13 i 14

0

ale naciągnął sprężynę

1

@Kapitan hawk on tam zaraz płuca wypluje

0

@Bruti oj miał podstawy bo chamski faul bez piłki to był

0

myślałem że do monitora leci to sprawdzić a to z ławki ktoś

0

Sampaoli sie zagotuje

3

@Kapitan hawk kumpel po fachu na bramce to co miał strzelac

1

@AmigoBlancos u pan to nic nowego

1

Setien do grudnia

0

@AmigoBlancos ja bym chciał Monaco

3

@FCBparasiempre jeszcze po portugalsku jest tak samo :)

4

@FCBparasiempre pewnie po katalońsku to jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?