kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCBparasiempre jeszcze po portugalsku jest tak samo :)
4
@FCBparasiempre pewnie po katalońsku to jest
2
@FCBparasiempre SEMPR3
3 jako odwro one E bo akurat tak się składa że Pique gra z 3
0
@AmigoBlancos dokładnie w Nicei
ma szanse na gola bo grają aktualnie mecz z Brest i jest na boisku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale farcik PSG teraz
1
@AmigoBlancos dobra obejrzałem powtórki jeszcze raz
Jakby strzelał od od razu po minięciu bramkarza to miał pusto ewentualnie obrońca na fslizgu by mógł wy blokować przy słabym strzale
Ale nie wiem czy mu się tam nogi poplątały czy mózg nie nadążył ogarnąć co się dzieje :D
0
@AmigoBlancos 100% to może nie bo byli dosyć dobrze ustawieni no ale to że ta akcja powinna się skończyć inaczej to pełna zgoda
0
@AmigoBlancos jaka pustą bramka?
Tam było już 2 obrońców
1
@dafik85 a może po prostu Messi odchodził niespodziewanie w przerwie wakacyjnej? Ciężko było go wtedy pożegnać bo nie było kiedy
1
@Emhyr w 2019 Legia z Wisłą 7:0
0
@GeneralXavi ciężko zastąpić gościa z takim charakterem jaki miał Puyol
4
Teraz mi się oczy spociły
0
@AlexDark00 przestań się mazać, chłopaki nie płaczą
1
Mareczek kolejny dzień w biurze
0
Iniesta siedział długo na murawie, Pique pójdzie posiedzieć na loży honorowej
2
Co oni tworzą to głowa mała
0
To teraz karniaczka dla Pana Pikeja proszę
0
Ale łatwo mu dali
0
Bombelek gra na zmianę w przerwie
2
Pajacyka mógł jeszcze tam walnąć przed piłka
0
Który to ten Pique? :D
0
4.4 na bramkę pikeja to promocja dzisiaj cos mi się wydaje
1
@Kz1234 Casillas
0
gość kupił se tłitera i ogłosił już że zwolni 75% pracowników i że ludzie dowiedzą się o zwolnieniu drogą mailową :D
0
@barca2004 kasyno
7
@Rust_Cohle Luuk Jan Jama
1
Fajny ten puchar świata w skokach w tym sezonie
Inauguracja na igielicie, następne zawody za 3 tygodnie :D
0
@taris poniedziałek koło 13
0
Ten jakiego koziołka fikną :D