10

@natanvip jesteśmy Polakami , znamy się na wszystkim

0

@antymadridista100 Brajtłajd

0

@Danny Gaucho no i właśnie dla tego niech schowają głęboko do szafy to co już przygotowali a w kinach puszcza 1i 2 część, młodzież zobaczy jakie się kiedyś filmy robiło

4

@paweuwarrior no co?

0

@Danny Gaucho w wywiadzie powiedział że scenariusz powstaje, że rozmawiał z Machulskim( on nie chce tego robić ale może być mentorem) że inspiracją jest sukces nowego Top Guna

6

I po co ruszają klasyka? Co to będzie za film bez Waskiego i bez Siary pewnie?
Cezary Pazura potwierdza ze powstanie Kiler 3

3

@tomek8756 powinna być zadowolona ze nikt mu śniadań nie robi

0

@tristan87 Tatuś pokaże Czesiowi miejsce w szeregu

5

@barcanawieki słuchaj Kamil będziesz musiał się jednak Polskiego hymnu nauczyć

0

@ArterkHD no to Cie do tego Roma sama wydymała na koniec
o jednak dostałeś buziaka

0

@Medium a Ci co otwierają tabele swoich portugalcow trzymają na ławce
I to jest pewnie klucz do zwycięstwa

0

Mecz ligi angielskiej a na boisku :
4 Anglików
6 Portugalczyków

1

@FcPortoFan1999 nie do końca, gramy superpuchar 12 stycznia

0

@Survier niższe ligi grają normalnie

1

Anastasi o Semeniuku
Jestem pod wrażeniem Kamila. Kocham jego nastawienie do pracy – nigdy nie narzeka, zawsze daje z siebie wszystko. Czasami muszę go wręcz wyrzucać z hali, by nie spędzał tam całego dnia.

4

@Mario96w Oblak prawie wszystko zgarnął

3

@PatrykBarca to taka japonka dwukołówka na Czesia musi być

0

@wojopancer musisz się bardziej postarać

3

@Colon stary komputer, monitor, myszka z kulką i prąd

2

@Colin94 DSJ ale te stare :)

0

@Damian11 miałem kiedyś spodenki ale żeby to wyglądało jako tako pociąłem herb żyletka

3

@pawello10 ten z kontenerów najnowocześniejszy

5

@Kengo Kante kontuzja

5

@AllBundy za mało nutek

8

Za to szejker ładujący miliardy dolarów z ropy rozumie futbol i wie co to ciężka praca

2

liverpool przepycha w karnych

2

@AmigoBlancos Cadiz nie Rayo

0

@sonek też nie lubię szwabskich dlatego mam Polskie Ałdi

0

nasz Duńczyk zaczyna przypominać Vermaelena
jak gra to gra dobrze ale te kontuzje ;/

0

mamy to uff te punkty cieszą podwójnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?