kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@natanvip jesteśmy Polakami , znamy się na wszystkim
0
@antymadridista100 Brajtłajd
0
@Danny Gaucho no i właśnie dla tego niech schowają głęboko do szafy to co już przygotowali a w kinach puszcza 1i 2 część, młodzież zobaczy jakie się kiedyś filmy robiło
4
@paweuwarrior no co?
0
@Danny Gaucho w wywiadzie powiedział że scenariusz powstaje, że rozmawiał z Machulskim( on nie chce tego robić ale może być mentorem) że inspiracją jest sukces nowego Top Guna
6
I po co ruszają klasyka? Co to będzie za film bez Waskiego i bez Siary pewnie?
Cezary Pazura potwierdza ze powstanie Kiler 3
3
@tomek8756 powinna być zadowolona ze nikt mu śniadań nie robi
0
@tristan87 Tatuś pokaże Czesiowi miejsce w szeregu
5
@barcanawieki słuchaj Kamil będziesz musiał się jednak Polskiego hymnu nauczyć
0
@ArterkHD no to Cie do tego Roma sama wydymała na koniec
o jednak dostałeś buziaka
0
@Medium a Ci co otwierają tabele swoich portugalcow trzymają na ławce
I to jest pewnie klucz do zwycięstwa
0
Mecz ligi angielskiej a na boisku :
4 Anglików
6 Portugalczyków
1
@FcPortoFan1999 nie do końca, gramy superpuchar 12 stycznia
0
@Survier niższe ligi grają normalnie
1
Anastasi o Semeniuku
Jestem pod wrażeniem Kamila. Kocham jego nastawienie do pracy – nigdy nie narzeka, zawsze daje z siebie wszystko. Czasami muszę go wręcz wyrzucać z hali, by nie spędzał tam całego dnia.
4
@Mario96w Oblak prawie wszystko zgarnął
3
@PatrykBarca to taka japonka dwukołówka na Czesia musi być
0
@wojopancer musisz się bardziej postarać
3
@Colon stary komputer, monitor, myszka z kulką i prąd
2
@Colin94 DSJ ale te stare :)
0
@Damian11 miałem kiedyś spodenki ale żeby to wyglądało jako tako pociąłem herb żyletka
3
@pawello10 ten z kontenerów najnowocześniejszy
5
@Kengo Kante kontuzja
5
@AllBundy za mało nutek
8
Za to szejker ładujący miliardy dolarów z ropy rozumie futbol i wie co to ciężka praca
2
liverpool przepycha w karnych
2
@AmigoBlancos Cadiz nie Rayo
0
@sonek też nie lubię szwabskich dlatego mam Polskie Ałdi
0
nasz Duńczyk zaczyna przypominać Vermaelena
jak gra to gra dobrze ale te kontuzje ;/
0
mamy to uff te punkty cieszą podwójnie