La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

1

Trzeba się rozejrzeć za dobrymi taczkami w markecie budowlanym. Czymś trzeba będzie Czesia wywieźć po mundialu.

2

@Comentateiro Polecam na wielbłądzie. Taniej będzie a i sympatyczny wielbłąd poprawi nastrój po złym turniej

3

@Comentateiro a ta co była na Xaviego się nie nada? Nieużywana.

1

@arasz1819 Ta jeszcze czeka na swoją kolej.

3

@arasz1819 Tylko nie wiem jak gabarytowo bo jednak może się Czesio lekko wylewać z obu stron ma raz.....

3

@PatrykBarca to taka japonka dwukołówka na Czesia musi być

1

@arasz1819 Niech sobie poczeka spokojnie. Jeśli Xavi zawali LE, czym po raz trzeci udowodni, że jest za krótki na Europę, ale wygra La Ligę, to się ją ładnie pomaluje i godnie wywiezie w nieznanym kierunku.
Chyba, że gwiazdowanie lokalne zadowoli kibiców, to trzeba przemyśleć tę taczkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?