0

Jaki są szanse żeby Kanada i Maroko wyszło z grupy?

1

@Janiama 2:1 Chorwacja

0

To w meczu Chorwacja-Kanada najgorszy chyba remis będzie jeśli Belgia ma odpaść

0

Gooooooooooooooooll

0

A Bono to się nie liczył do limitu zmian?

0

Praktycznie to samo tylko z drugiej strony
No to mamy pierwszego gola z rzutu wolnego

1

Mam nadzieję że ta Belgia zostanie szybko wyjaśniona, bo z grupy raczej wyjdą

0

Znowu na trybunach
Ole ole ole, nie damy się, nie damy się

0

Gdzie jest Bono historia prawdziwa

0

Kurde no szkoda

0

Jechać z Belgami
Brawo

4

@Roobo Gavi by schował Leo do plecaka

3

20 minut
Munir el haddadi jednak :D

0

Coś się dzieje na La Rambli

2

@ptrx laysy wpierdzielaja

0

@Ascend dopiero 2 grupy zagrały 2 kolejkę więc jeszcze tych ciekawych może być więcej
No dobra 4 grupy :D

0

Piękny mecz, w sam raz na niedzielny poranek

1

@Janiama 2:0
Dzisiaj wejdzie

0

@AmigoBlancos kartki
Polska ma 4 Meksyk 6 chyba obecnie

1

@Janiama 5:0 Argentyna
A co tam jak nie trafiać to z przytupem

2

Barcelona w gazie dzisiaj

0

Techniczny Martin

0

Bampe słabiutko jak na razie

1

@Janiama 3:2 Francja
Tak nie stawiajcie bo nie wejdzie

6

@Janiama cienki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Z Argentyna wykorzystali co mieli
Dzis też mieli ale nie wykorzystali

6

Hymn na trybunach

0

Always lepszy tym razem

0

To co Polska faworytem tego mundialu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?