0

Lahoz nie ogarnia

0

@VegetaPolska gadał że odchodzi po mundialu już wcześniej

0

Ten Ronaldo to może jednak się przyda wam panie szejku
Neymarowi już się tak nie będzie chciało jak przed mundialem mam wrażenie

0

@mextexperu @cris2706 to kto tam był wcześniej? Kurzajewaki?

0

@barcelonaLM grali grali, od początku mundialu tam jest

7

Bronić Karnic to bierze

0

@FCB24 bo nie miałby siły na dogrywkę

0

I dobrze bo w półfinale Chorwacja kolejny spektakl by nam zafundowała

0

Lepszej mieć nie będą
Szkoda

0

@FCB24 racja, nazwiska mają inne

3

@VamosRakieta w żadnej

0

Kiziu miziu zrobił Antoniemu

1

@Barca1992 oszczędzają się na słabszego przeciwnika

0

@AFA90 co to za książki?

1

@Kamiloza91 kiedyś Brazylia to byli prawdziwi fawelarze teraz to dzieciaki biznesmenów

0

Carlos: zrobiłbym to lepiej

5

Miła podlapal wybory

0

@bartas97 tyle kasy na 16 latka sypnąć
Trochę to chore

0

@mekston no bardzo, powinieneś się wstydzić

0

@mekston ale ja zadałem pytanie tylko xD
A Ty odpowiadasz pytaniem
Wystarczyło napisać nie :p

0

@gontex mogę jeszcze? 1:1

3

@mekston a Portugalia walkowerem już wygrała?

0

Maaaaaaaaarokooooooo

0

Więcej piłek do Szymona

1

@PatrychoO miał wybory, wybrał źle

0

To chyba nie tak że Fati jest niżej niż Nico
To po prostu Olmo jest wyżej niż Ferran i dlatego zmiana z tamtej strony

3

Oho Alba się popsuł

0

Spokojnie zaraz się rozkręci

0

Dawać tego Boufala do Barcy na LS

0

Gavi 5 faul chyba juz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?