1

Siostro daj mi coś na uspokojenie

1

Ja pierdziele to się nie dzieje

0

Konate to ma te giry długie

0

Acunia chciał Llorisowi piłkę podać?

0

Czy nie byłbyś szczęśliwy będąc Messim kiedy kończysz?

2

A z Barceloną to by już z dubletem był

0

@Piotr,1985 chciał trochę przymurowac

0

Scaloni ma 4 zmiany ale nie ma kogo wpuścić
Smutne

0

Tyle do Marie oszczędzali i nie dałby rady jeszcze z 15 minut?

0

@kiper09 Montował za Moline

0

@Janiama bo leciał w środek

1

Mokembe 75 minut się oszczędzał na dogrywkę

1

Otamendi tys urwał kozie złote rogi

0

Aaaa miało być tak piekniee :/

0

@goldmetaxa Varane dał właśnie

0

Leo zmiany dawaj do Śródka

1

Szybkość Acuni się przyda

0

Mnie tam postawa Francji nie dziwi
W fazie pucharowej każdy mecz tak grają tylko że dziś trafił im się zespół z porządnie przyszykowane taktyką

0

Griezman co zniknął to jego

0

@Bernard777 trochę Lloris leżał karny zmiany

0

O cię pierun ale zmiany

0

Co jak co ale taki Neuer to by po ta piłkę wyszedł i by pewnie zdążył

2

Kurde chłop 28 lat a łzy mi poleciały
Pięknie Argentino

1

@Dieselzor niech zostanie

0

@MesQueUnClub96 przecież to jest Marciniak syn Coliny

2

Jak na razie Dembele bohaterem finału

1

Ale mi tętno przyspieszyło

0

Grajcie na Dembele on nie ma mózgu

0

@Chaoss mi taka brutalność pasuje o ile w hamstwo się nie zmienia

1

De loul z prezesa trza było ładować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?