kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 nie no w tamtych czasach trochę inaczej wyglądały rozrywki ligowe
Nie było chyba jako takiej jednej krajowej ligii
2
@LeoMessi1994 gość grał w jakiś ligach okręgowych i nabił sobie staty
1
@MesQueUnClub96 idzie po mistrza
Żaden Verstapen go nie zatrzyma
0
Ale ładnego swojaka wsadził piłkarz Toulouse
4
@kkbarca Helga .
1
@MesQueUnClub96
Ty oszukales całą labambe
0
@michal26 jak na razie to chyba ze 4 weekendy że skakaniem były
Ale faktycznie tylko 4 drużynowe są i widzę że jakieś duety wprowadzili i mieszane konkursy
29
Brazol zobaczył że mają mecz w nowy rok
2
@PatrychoO obstawiam że nikt
Na stronie adidasa przesunęli sprzedaż na 13 kwietnia
0
@mekston coś o Chelsea mi gdzieś mignelo
1
@Fizzy Womack przecież to nawet nie jest święto
0
W zła stronę to wszystko idzie
Mukesh Ambani, dziesiąty najbogatszy człowiek świata, według mediów bardzo chce wejść do świata futbolu. W zeszłym miesiącu media informowały, że Ambani chce zostać właścicielem Liverpoolu. "The Athletic" sugeruje jednak, że indyjski miliarder wolałby kupić Arsenal.
0
@Emhyr wzór tebas brzmi: Barcelona nie może
2
On to mi do Arsenalu pasuje
4
@MarioVeB! Ja nie pije wcale
Liczy się?
10
@Rust_Cohle czyli jesteśmy jak Darwin, fajno
0
@bartekvisca Ismail Elfath tak nazywa się sędzia który nie mógł sędziować meczu Maroka
Ostatecznie nie posedziowal wcale tylko jakiś katarczyk
2
Raphinha coś tam jednak strzelać potrafi
w maju 23 zostanie ojcem
0
@MESSIah16 ciekawe czy żonce się Arabia spodoba
1
@zenoowity coś słabo ustawili ten mundial bo embampi się obraził i nie lubi już Kataru
0
@PawkoFCB będzie bitwa na 100%
0
@SitvMen w tej chwili nie
może jak wejdzie do sprzedaży to będzie
1
na stronie adidasa pojawiła sie koszulka Argentyny z 3 gwiazdkami i naszywką z mundialu
ma być dostępna po świetach
32
@PatrychoO cali w tatuażach, pewnie kryminaliści
3
@KrychaFCB u nas to by musiał jeszcze swoje odczekać na sorze xD
0
@Awtameok_Klana o dzięki :)
wyczytałem że te z podwójnym grzaniem pzypiekają od spodu
0
@arasz1819 a który mamy dzisiaj rok?
0
może ktoś ma i podpowie :D
prodiż lepszy będzie z grzaniem tylko od góry czy od góry i od dołu?
3
@tribo Paredes .
0
@Azi dla mnie nie ma :D