1

@Lionel_Messi10 nie no w tamtych czasach trochę inaczej wyglądały rozrywki ligowe
Nie było chyba jako takiej jednej krajowej ligii

2

@LeoMessi1994 gość grał w jakiś ligach okręgowych i nabił sobie staty

1

@MesQueUnClub96 idzie po mistrza
Żaden Verstapen go nie zatrzyma

0

Ale ładnego swojaka wsadził piłkarz Toulouse

4

@kkbarca Helga .

1

@MesQueUnClub96
Ty oszukales całą labambe

0

@michal26 jak na razie to chyba ze 4 weekendy że skakaniem były
Ale faktycznie tylko 4 drużynowe są i widzę że jakieś duety wprowadzili i mieszane konkursy

29

Brazol zobaczył że mają mecz w nowy rok

2

@PatrychoO obstawiam że nikt
Na stronie adidasa przesunęli sprzedaż na 13 kwietnia

0

@mekston coś o Chelsea mi gdzieś mignelo

1

@Fizzy Womack przecież to nawet nie jest święto

0

W zła stronę to wszystko idzie

Mukesh Ambani, dziesiąty najbogatszy człowiek świata, według mediów bardzo chce wejść do świata futbolu. W zeszłym miesiącu media informowały, że Ambani chce zostać właścicielem Liverpoolu. "The Athletic" sugeruje jednak, że indyjski miliarder wolałby kupić Arsenal.

0

@Emhyr wzór tebas brzmi: Barcelona nie może

2

On to mi do Arsenalu pasuje

4

@MarioVeB! Ja nie pije wcale
Liczy się?

10

@Rust_Cohle czyli jesteśmy jak Darwin, fajno

0

@bartekvisca Ismail Elfath tak nazywa się sędzia który nie mógł sędziować meczu Maroka
Ostatecznie nie posedziowal wcale tylko jakiś katarczyk

2

Raphinha coś tam jednak strzelać potrafi
w maju 23 zostanie ojcem

0

@MESSIah16 ciekawe czy żonce się Arabia spodoba

1

@zenoowity coś słabo ustawili ten mundial bo embampi się obraził i nie lubi już Kataru

0

@PawkoFCB będzie bitwa na 100%

0

@SitvMen w tej chwili nie
może jak wejdzie do sprzedaży to będzie

1

na stronie adidasa pojawiła sie koszulka Argentyny z 3 gwiazdkami i naszywką z mundialu
ma być dostępna po świetach

32

@PatrychoO cali w tatuażach, pewnie kryminaliści

3

@KrychaFCB u nas to by musiał jeszcze swoje odczekać na sorze xD

0

@Awtameok_Klana o dzięki :)
wyczytałem że te z podwójnym grzaniem pzypiekają od spodu

0

@arasz1819 a który mamy dzisiaj rok?

0

może ktoś ma i podpowie :D
prodiż lepszy będzie z grzaniem tylko od góry czy od góry i od dołu?

3

@tribo Paredes .

0

@Azi dla mnie nie ma :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?