kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Salchent puchar turbanka
2
@ptrx a ja myślę że Shakira po prostu robi potężne pieniądze na tym
0
@MarcelNJ11 podobny do leoparda jakiegoś
1
@Criss18Barca po 12 jeszcze nie było :p
3
Kirtula nr 1 na tej planecie xD
0
@mrboom u mnie czereśnie mają już pąki
0
@Emhyr ten finał nie ma nic do rzeczy bo jest 15 a później 18 puchar króla
0
I co z tym Enzo?
Ostatnio nie grał nie trenował a dziś w pierwszym składzie
1
@Faro Lech free? To od zawsze zakręcane było i jakieś radlery jeszcze
3
@Kgorecki2500 już osiągnął w zeszłym roku (45 lat) ale przedłużył karierę bo mundial mu obiecali
0
@FCB_dimiC dodam że ten kawałek co znalazłem (około 15 cm ) jest pęknięty z obu stron
0
Mamy tu jakiś mechaników?
Znalazłem na podjeździe kawałek pręta wyglądającego jak kawałek sprężyny amortyzatora,
Jakby mi pękła to by było chyba czuć że coś jest nie tak? Jak patrzyłem to wszystko wygląda ok
Mieszkam koło ruchliwej drogi więc to może być z innego auta ale niepewność jest
Mechanika w pobliżu akurat nie ma w domu
49
Ale co by nie mówić to Ferran zastąpił lewusa 1:1
Możliwe zawieszenie na 3 mecze jak Robercik
0
@Tomcio pokapowali sie ze ostatnio grał na lewą karte i dostał 3 mecze zawieszenia
0
@draxidox niech jeszcze mu jakąś posadke w orlenie załatwią
1
@michal26 prawie dobrze Vermaelen
16
@Rust_Cohle jak Liverpool bez Nuneza
1
@Darkin a to chyba standardowy teks po porażce tam
1
@AllBundy zaraz na orlika ruszam
1
@Kgorecki2500 poświęciłem 50 żeby pkt zgubili
3
@kuz Rodri były zawodnik Barcy B pasuje
3
Znowu ciężki wyjazd
0
@tadzik447 pierwszą serię prawie całą przespałem
7
Ale skoki to piękny usypiacz (w moim wypadku) szkoda że nie lecą koło 22
2
@hayek syn starego Świerczewskiego no wiesz tego co tam pod lasem mieszkał
0
@Crystal37 gra pasywna czyli jak szybko nie rzuca na bramkę to sędzia przerwie i piłka dla drużyny przeciwnej
0
@Deviler zgłosiłeś?
0
@wasacz nie może oznaczać zbanowanych no chyba że sam chcesz bana
0
@Walker może na YouTube kids pusciles? Tam nie ma reklam chyba
0
Al Nasr nie może zarejestrować Ronaldo ponieważ mają za dużo obcokrajowców w składzie ?