0

To chyba nie tak że Fati jest niżej niż Nico
To po prostu Olmo jest wyżej niż Ferran i dlatego zmiana z tamtej strony

3

Oho Alba się popsuł

0

Spokojnie zaraz się rozkręci

0

Dawać tego Boufala do Barcy na LS

0

Gavi 5 faul chyba juz

0

@Bernard777 a najlepszy Maroko i Szwajcaria

1

Ten sędzia to jakiś uczeń Lahoza?

0

Ale fajne elfiki

1

@Janiama 1:2 Maroko

4

@Janiama czemu Ty tak tego Czesia wychwalasz i bronisz? To zwykła szumowina jest

0

Pombo? To ja innego Króla Lwa oglądałem

0

Co oni z tą przewrotka Alvesa?

0

Jakby to weszło Daniemu to Raphinha by sam zszedł z boiska

0

Żółta Korei potrzebna ale Turpin już ich nie będzie karał chyba

0

@Pedri16Future już wszyscy grali z Brazylii

0

Nie za dużo tych Rodrygow?

0

Alves mógł spokojnie u nas zostać jeszcze na ten sezon
Ciekawe co tam za wałek poleciał

0

@kuz pierwsza połowę grali na luzie to teraz powinno się coś ruszyć

0

Panie Darku Neymar jest szerszy w barach od Ricardo
Może tak ich pan rozpozna

4

@Kapitan hawk dziwnie piszesz Maroko

0

Będzie grane pod Raphinhe

0

@tomek8756 Maroko i Argentyna

0

@kodi77 pewnie dotknął ostatni

0

@Encore prawie jak u Niemców tylko ze Noja nie dojechał

0

Będzie gwałcone

0

Szybko poszło. .

1

@Janiama 3:0 Brazylia

0

@Katalonbar Maroko idzie dalej

0

Na szczęście tej pary komentatorów już nie usłyszymy na tym mundialu

1

@Kapitan hawk Ta a Ewa Kopacz rzucała w niego kamieniami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?