2

nawet z Marciemm życzyłbym im porażki
"bo to Niemcy" :D

0

ale jaka prawdziwa

0

zagotował się :d

4

Ty to jesteś polskim bankrutem u buka ;p

1

też widziałem zupełnie inną wypowiedz
Haldorsson zapyta,ł dziennikarza czy jest wujkiem Ronaldo bo tak się cieszy z tego karnego

5

oszczędzają sie na lige mistrzow

3

a ten brazylijski arbiter ma jakieś nazwisko? :D

0

tera strzeli

0

Var? dziękuje nie piję..

2

dlaczego mnie to nie dziwi...
przy 2:0 dla Argentyny strzeliłby

0

no może jeszcze on wtedy Mashe z Banegą w 2 lini

5

Mashe musi grać w obronie z Otamendim inaczej ni widze tej obrony

9

ma ten VAR to niech korzysta "sędzia kalosz" :D

0

no ładnie Aguero :)

1

może to być dziwne co napisze ale bardziej będę cieszył się z asyst Leo niż z bramek :D

0

jest niczyim synem.. :D

2

Ronaldo Ronaldo Messi Ronaldo. można by myśleć że gra Portugalia a nie Argentyna

0

gra a nie bramki ;p

6

ależ ta Hiszpania gra po Barcelońsku :)

0

odkupił winy :D

1

może powalczyć z Neymarem

0

De Gea prosze Cie!

0

tak szybko?

0

milimetry od kondydata do bramki turnieju

0

Costa ala Suarez drybling

2

Iniesta

0

Nacho na ławce by siedział

0

czekał 324 sekundy aż w końcu pokonał De Gee

0

Portugalia tym bardziej

17

Antuan skończył szopke to teraz pismaki musieli wyciągnąć z szafy Neymara :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?