0

a wiesz ze serio jest strach przed barcelona?? sam mam nadzieje ze zeby ten mecz nie skonczyl sie dla realu bardzo zle. nawet remis bylby wedlug mnie zbawienny. chociaz real po prostu MUSI wygrac. tylko z ich ostatnio "MUSI" roznie wychodzi.

0

po co ty do mnie w ogole piszesz. ostatnio cie zignorowalem. nie poczules subtelnej aluzji?? nawet nie czytam tego co piszesz. po prostu zobaczylem twoj avatar kolejny raz pod ktoryms z moich postow. daj sobie spokoj kolego. naprawde :)

9

masz racje.

ale z drugiej strony tutaj jest bol du*pki ze na RM.pl jest bol du*pki. nie lepiej zajac sie swoimi sprawami?

0

ale zaraz zaraz. nie badz az tak bardzo do przodu. nie zapominaj ze liga mistrzow to nie liga angielska. nie mowie czy messi by sobie tam poradzil czy nie bo mi to lotto. ale w anglii mimo wszystko inaczej sie gra. tam messi by byl tyrany co mecz. tam nie ma skrupolow i sedziow bez cojones gwizdajacych wszystkie przewinienia.

wiec prosze cie nie porownuj ligi angielskiej do ligi mistrzow i tym bardziej nie stawiaj na rowni messiego grajacego w barcelonie i pokonujacego mistrza anglii oraz messiego grajacego w innym klubie (angielskim). jak mozna tutaj stawiac znak rownosci w momencie gdy nie ma sie pojecia jak by to jednak bylo.

0

Komentarz usunięty

1

tak, kibicuje im ;>

0

dostali w grupie Liverpool. tak sie smialiscie ze liverpool ich pojedzie. okazalo sie ze anglicy byli totalnie bez formy. uefa oczywiscie przed sezonem o tym wiedziala i tak ustawila to wszystko zeby real trafil na slabiaka...

bayern?? rok temu na nich trafili, 3 lata temu na nich trafili. malo? psg?? no moglo by byc ciekawie. atletico?? a malo razy z nimi grali?

0

ja nie mowie ze twoje podejscie jest zle. ja mowie jak niektorzy uwazaja i maja tez dobre podstawy do tego.

tak samo jak wy uwazacie ze ronaldo nic nie gra i potrafi strzelac tylko na puste a inni uwazaja ze trzeba umiec sie ustawic do takiego strzalu bo jak widac nie kazdy potrafi strzelac na "pusta".

0

i tutaj wchodzi definicja dryblingu. zalezy jak kto na to patrzy. niektorzy przez drybling rozumia mijanie przeciwnika z wykorzystaniem ciekawych zagran i trikow. czegos takiego messi nie prezentuje.

0

mam ochote tutaj.

0

a ty ujezdzasz czarnego rumaka (avatar) i kto tu kogo powinien oceniac...

1

doslownie 0 argumentow u mistrza anglii. mam nadzieje ze chociaz zmeczycie sie przed klasykiem xD

0

takie prawo wygranych. zagrali super w londynie to czemu teraz nie wykorzystac tej przewagi??

zagrali bardzo dobrze. zagrali na 110% swoich mozliwosci i dlatego nalezy im sie szacunek. mozna byc cymbalem w stylu rayo i grac "ladna" pilke i dostawac po dupie a mozna grac z glowa wiedzac na co cie stac i dazyc do jak najwyzszych celow. takie cos juz pokazywala chelsea zdobywajac CL dosc niedawno. a co bylo bayernowi, barcelonie etc ktorzy prezentowali "cudowna" pilke?

4

no to prawdopodobnie jutro ostatnia angielska druzyna pozegna sie z CL ;>

0

uspokajanie sytuacjie nie pomagalo to widac trzeba temperature podkrecic :)

widac musza czuc bat nad swoim cymbalem zeby lepiej grac ^^

1

dobrze kibice robili.

druzyna gra coraz gorzej od poczatku roku. z kazdym kolejnym mevczem wyglada to coraz mniej smiesznie. pewnie ze mozna miec slabsza forme etc. ale trzeci miesiac z rzedu z gra jak w okregowce?? kibice powinni nimi naprawde w jakis sposob wstrzasnac. nie wiem czy to mozliwe ale to jedyne co lezy w ich mocy. wygwizdac. no i to tez zrobili.

0

chodzi o to ze pierwszy mecz po kontuzji, w trudnym momencie dla realu bo schalke caly czas cisnie a on bierze na klate pilki i zagrywa je bardzo dobrze. wiekszosc jego pilek od razu przyspiesza akcje.

pewnie ze to nie jego szczyt formy ale bo bedzie gdy zlapie wysoki poziom?

0

176 tylko niech to pokaze na boisku najpierw...

0

a czy bernabeu nalezy do federacji hiszpanskiej?? a czy federacja hiszpanska jakakolwiek kase wlozyla w ten stadion??

podobnie sie ma z powolaniami na reprezentacje. klub moze postawic veto danemu zawodnikowi bo to klub mu placi.

2

a 2 lata temu LFP rzadzil Rosell ze na camp nou nie bylo finalu?

stadion nalezy do realu nie do LFP wiec lfp moze ich cmoknac w pompke. taka prawda. to real moze sie na to zgodzic lub nie. ktos juz wspominal ze w innych krajach nie ma raczej problemu z takimi meczami. czemu?? a no dlatego ze sa stadiony narodowe/olimpijskie/calkowicie neutralne specjalnie przeznaczone do takich celow. w hiszpanii tego nie ma i kazdy dobrze wie ze barca nie zgodzi sie na final bez nich na camp nou i odwrotnie real na bernabeu. kazdy dobrze o tym wie ale za kazdym razem na druga strona naciska zeby wbic ta przyslowiowa szpile drugiemu klubowi.

inna historia ze takie podejscie jest durne i perez powinien sie na to zgodzic. niech pokaze ze ma gest.

0

a tak, tak. moja pomylka

2

omg. a jak bylo rok temu ze stadionem barcelony?? inaczej?

jak dla mnie tez zadna roznica gdzie ten mecz sie odbedzie. niech i bedzie na bernabeu. jak to ktos juz pisal perez chociaz kase z biletow zgarnie. a ze real nie bedzie wtedy tam gral to co? sami sobie sa winni ze nie potrafili dojsc do tego etapu.

0

powiem tak:

twoja opinia. nic mi do tego ;) wiec problemu nie ma. aaaaa z tym moim "eksperymentem". nie odzywalem sie, nie oczekiwalem ze ktos zrozumie etc. ktos zapytal to odpisalem. tyle. znowu zrobila sie niewiadomo jaka dyskusja na ten temat. na tym koncze temat :)

0

omg znowu to pytanie :)
odpowiem ci tak: "nie odpowiem na to pytanie bo pojde do wiezienia" :)

0

a no rozwiazanie dobre. przedstawic 3 stadiony do finalu i koniec kropka. w momencie gdy stadiony dwoch finalistow beda w rankingu stadionow finalowych, zawsze zostanie ten trzeci

0

odnosze sie do slowa KAZDY. tylko i wylacznie. to ty w tym momencie nie rozumiesz mojego toku rozumowania.

ps. zlapales mnie z tym zakladem "sam ze soba" ^^

0

przeczytaj moje komentarze z tego watku to bedziesz wiedzial czemu sie zalozylem sam ze soba. zreszta w tym samym poscie jest to opisane.

kazdy zaklad to kazdy zaklad. odnosi sie tez do tego gdybym sie zalozyl ze swinia ze ona nie jest swinia. to tez zaklad.

0

tak, tak. zgadzam sie z toba. tamta rozmowa zeszla w ogole na tematy ogolne i juz calkowicie sie do tego ogolu odnosze.

0

dostalem odpowiedz ze KAZDY zaklad bazuje na tym samym. no to jak kazdy to kazdy. przy tym zalozenu moge zalozyc sie sam ze soba. jesli nie moge to niech mi kitu nie wciska ze kazdy ;)

a o co mi dokladnie chodzi? a chodzi mi o to ze nie kazdy zaklad bazuje na jednym. wiele zakladow jest dla zabawy etc. czy przegrany zaklad oznacza zawsze przegrana?? no nie. tylko trzeba umiec rozroznic pewne sprawy a nie mowic ze z zalozenia cos jest takie a nie inne i nigdy sie nie zmieni.z zalozenia to rzad powinien ludziom pomagac a nie ich okradac...

1

wejdz na strone moronow i tam takie rzeczy sobie pisz. Nara :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?