kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
znowu moze byc ostro do samego konca sezonu. z ta roznica ze valencia tez goni
0
dopiero wywolywales kibicow relu.
hmmm. umkniecie jednej osoby?? albo nie potrafisz czytac albo naprawde nie przegladales komentarzy a po prostu zadales, uwaga powtarzam, durne pytanie.
ps. ja nie z tych co zwalanija od razu trenera.
ps2. za to zaloze sie czye ty na jesieni zwalniales LE.
0
mowisz tak jakby barcelona tez sie nie potknela chociaz "mimo genialnej formy" dostaje po dupsku z malaga.
kazdy moze przegrac w kazdym meczu. gdyby tak nie bylo to na bukmacherce szlo by zbic majatek obstawiajac tylko "same pewniaki"
7
wystarczy sie rozgladnac na tej stronie a nie wbic tak po prostu i pierwsze co zrobic to napisac durne pytanie..;
0
nie, nie, nie.
smiem twierdzic ze real nie zagral wcale zle. pewnie ze real gra bez formyu ciagle. ale jak na taki moment to zagrali mimo wszystko bardzo dobrze. nie umniejszajmy zaslog villarealu bo zagrali inteligentnie i bardzo dobrze taktycznie.
to nie real dzisiaj przegral a villareal wygral.
0
z kapelusza to cie rodzice wyciagneli :) karny byl jak najbardziej zasluzony
remis byl wynikiem niepotrzebnym ale co cieszy to to ze to nie real zagral tak slabo jak w ostatnich meczach ale villareal zagral po prostu dobrze
0
rozwiazanie jest proste. wiecej grac w polu karnym i przede wszystkim wieksza iloscia zawodnikow a nie biegac po obwodzie czy wbiegac w pole bramkowe jednym zawodnikiem oczekujac pilki z za plecow od xaviego/rakiticia.
to nie zadna krytyka wzgledem twojej osoby tylko stwierdzenie faktu odnosnie taktyk obu druzyn. o ile real dostal kilka karnych z d**y o tyle real swoja taktyka i czestym bieganiemw polu bramkowym przeciwnika prowokuja takie sytuacje. inaczej sie to ma do barcelony. zupelnie inna taktyka...
0
wazny gol w waznym meczu. nie moze sie cieszyc? jak jakis czas temu zawodnicy barcelony tanczyli po strzelonym golu to jak to nazwiemy? mam talent?
1
z pretensjami do obroncy... karny ewidentny
0
no i zrobil ci na zlosc ^^
0
czasami jak najbardziej ronaldo.
0
juz napisalem. formy dalej brak. roznica miedzy poprzednimi miesiacami a tymi jest taka ze sie staraja. czytaj ze zrozumieniem ;< od staran do wyzszej formy moze byc maly kroczek. poki co wykazuja checi. a to najwazniejsze.
0
daj spokoj. dzisiaj idzie im lepiej. przez styczen i prawie clay luty przeszli spacerkiem. teraz dalej widac brak formy ale chociaz sie staraja. ronaldo chociaz probuje ustawiac sie do podan, bale probuje swoich rajdow. jest o wiele lepiej niz w styczniu. a w koncu musza zlapac wysoka forme. mam nadzieje ze na mecz z barcelona wroca juz w najlepszej formie.
0
troche slabsza wersja pana z twojego avatara. ale fakt. ciezko mu zabrac pilke.
2
jak wiekszosc dzisiejszych pilkarzy. sa jeszcze wyjatki gdzie mimo braku gwizdka zawodnicy leza i "kwicza"
15
Komentarz usunięty
0
czemu ma byc pojedynek hiszpanski w LM. a czasami nie bedzie jeszcze jednego losowania w LM?
3
on ciagle to ma ^^
5
moje zycie kreci sie wokol strony barcy. jak nie rozumiesz takiej prostej rzeczy to jest mi bardzo przykro. z drugiej strony jak jest brak argumentu to zawsze zostaje argument "bo to nie twoja strona".
a szczerze mam pytanko. czy to ze kibicuje realowi znaczy ze nie mam prawa komentowac na stronie barcelony?? ciekaw jestem twojej opinii :)
0
kibice barcelony moga pisac. pewnie. to w koncu strona PRZEDE wszystkim dla nich. ale niech czasami pisza z sensem. emocje emocjami ale chyba jakas logike i sens nalezy zachowac, prawda???
0
zapamietaj jedno. po kilku latach zauwazylem pewna zaleznosc. barcelona wygrywajac musi czuc ze dostaje kopy z kazdej strony. bo to taki "narod wybrany" ktory mimo przeciwnosci losu osiaga swoje cele :)
0
dobra dobra. ale jak messi nabijal bramki slabemu leverkusen (bijac przy tym rekord goli LM) to byliscie wniebowzieci i tryskaliscie we wszystkie strony jak tylko bylo mozna. w cwiercfinale w tamtym sezonie trafiliscie na to samo "slabe atletico ktore nie bylo wtedy mistrzem hiszpanii" i wiadomo co sie stalo. rok wczesniej i milan ktory juz wtedy byl w rozpadzie. wczesniej ten nieszczesny leverkusen. kolejny rok wstecz i slaby shachtar. a o stuttgarcie w sezonie 09/10 zapomniales? co roku tez trafiacie na kogos slabszego. takie zycie...
2
city jako mistrz anglii dostal 2 razy od realu w grupie ligi mistrzow po czym chyba nawet nie wyszedl z grupy. w tym sezonie smialiscie sie ze real trafil na liverpool. jak sie potem okazalo angole byli calkowicie bez formy. no ale to pewnie tez dlatego ze uefa to przewidziala i dlatego real dostal slabiaka do grupy.
@Wojcio
co do kompromitacji schalke. idz do uefy i zmien zasady to pogadamy. uczciwie dostali sie do LM zgodnie ze wszystkimi zasadami to kim jestes zeby
kwestionowac to ze oni tam graja. wyszli z grupy i kurat trafili na real. takie zycie.
takze troszeczke zbastujcie bo poki co pokazuje sie u was jakies dziwne przeswiadczenie ze real wszystkim rzadzi. robicie z madrytu na sile putinowska rosje. naprawde musicie czuc sie deptani po ziemii zeby poczuc sie dowartosciowanym?? naprawde musicie czuc ze mimo tego jakze bezboznego deptania po was potraficie sie podniesc i wygrywac trofea. mimo to ze wszystkie federacje jak leci sa za realem i real mimo to nie wykorzystuje tych "bonusow"? za kogo wy sie w ogole macie xD
2
mowi sie:
"perez wybieram cie!!! atak mackami!"
0
czyli idac tym tokiem myslenia gdyby zamiast obrony realu staly na boisku pacholki to schalke dalej by nie atakowalo. tak??schalke rzeczywiscie gra slabo i mocno defensywnie ale gra sie tez jak przeciwnik pozwala.
0
niby mamy XXI wiek a jednak ludzie z kazdym rokiem zamiast madrzec to robia sie coraz glupsi... dodaj jeszcze czarna magie do tego i bedzie ok... po prostu niewiarygodne. wy naprawde uwazacie sie chyba za jakis "klub wybrany" ktory walczy z przeciwnosciami losu o wlasny byt. normalnie niczym biblijny izrael.
po prostu niesamowite xD dajesz dalej bo to pierwszy moment w tym tygodniu kiedy moge sie posmiac
0
mowisz o plecach uefy?? czyli twierdzisz ze platini ma wytatuowany herb realu na plecach a a po bokach twarze franco i pereza? no i zostaje przeciez jeszcze zidane. rodak platiniego. obaj grali w juventusie wiec tez ich cos laczy. pewnie sie koleguja i miziaja pod stolem ;
1
masz racje. real nie zagral za dobrze. masz racje schalke cieniuje strasznie. nie masz racji jesli chodzi o to ze kazdy inny by rozniosl real.
czemu?? bo mecz meczowi nie rozny. zawodnik vs zawodnik i taktyka vs taktyka. do tego dochodzi szczescie. potrafisz przewidziec to wszystko zeby powiedziec ze takie city by roznioslo real?? mozliwe ze graloby lepiej. nawet bardzo mozliwe. ale kto wie czy to real by nie wsadzil najwazniejszej bramy w dwumeczu?
na ten moment sklaniam sie do waszej teorii ze real prawdopodobnie by dostal. ale nie piszcie ze NAPEWNO by dostal bo jest to niepowazne ;)
1
bedzie nie bedzie. postaw totka lepiej :)
widuje cie dluzszy czas na tej stronie. byc moze jestes tutaj nawet dluzej ode mnie. powinienes byc na tyle elokwentny zeby zauwazyc jedna zaleznosc w pilce. raz na wozie raz pod wozem. poczatek sezonu i barca jechala wszystkich a real byl blisko 10 miejsca w lidze. pozna jesien i real zniszczyl kazdego a barca meczyla. teraz odwrotnie. do derbow moze sie znowu odwrocic. pewnie ze nie musi ale kto wie co sie bedzie dzialo.
uzyj mozgu i zrozum ze z takimi klubami jak real i barca nigdy nie wiadomo. moga grac przez 2 miesjace kupe a nagle zaskocza w jednym meczu (jak to bylo z realem na jesieni) i zaczna znowu jechac kazdego. jesli takiej prostej rzeczy nie rozumiesz to nie mamy o czym rozmawiac :)
0
ja tam widze tylko jeden interes. taki zeby glupi mial pytanie ;