kuz

2

Zajebisty odcinek :) Freeza odpłaci się Goku za Namek i odda mu trochę energii, żeby mógł się odbudować na rewanż z Jirenem. :)

kuz

12

Ciekawe, czy zdarza im się sturlać albo raczej spaść z tej ściany. :D Na dole pewnie mają jakieś materace, cwaniaki.

kuz

2

Ja na legendarnym i WC dostaje ostry wpier*ol i nie wstydzę się do tego przyznać. Na zawodowcu dochodzę łatwo do elity i to mi wystarczy. Szkoda nerwów. Na tych wyżej poziomach komputer gra jak jakiś nawiedzony, ba, kiedy przegrywa 1-0 to praktycznie pewne jest, że wsadzi Ci bramkę więc musisz strzelić na 2-0 żeby być spokojnym. W 17 na legendarnym i ultimate spokojnie się wygrywało, teraz jest to dla mnie zbyt wysoka bariera, może kwestia przyzwyczajenia, kto wie.

kuz

0

Oby Urugwaj coś wcisnął, życzył bym Suarezowi gola, wrócił by z kadry podbudowany bo brakuje mu trafień.

kuz

0

Też macie wrażenie, oglądając mecz Brazylii, że takie flaki z olejem i mecz chodzony? :D

kuz

0

Miałbym dalej 3 kupony w grze, a tak został jeden.

kuz

1

Wiem co czujesz, mi też Litwa zepsuła kupon. :D

kuz

0

Mam na kuponie jeszcze tylko Argentyne Urugwaj i Brazylie lub remis. :)

kuz

12

tak, bo minuta 15 trwa od 14:00 do 14:59

kuz

16

ale się uśmiałem.

kuz

1

Grosik zamyka japy! PIĘKNIE!

kuz

13

FIFA to jest życie. Za Andre Gomesa BVB zaproponowało 40 mln, podbiłem do 60 i się zgodzili, myślicie pewnie: "Kurde przecież to nierealne", nic bardziej mylnego. Nie dogadali się co do kontraktu. :D Najlepsze, że jeszcze w tym okienku sprzedałem go Liverpoolowi za 65 mln. xD

kuz

0

5 pijanych Januszy, podobno to wzmocniona wersja więc mówiło się też o 6 + syn Sebastian na kolanach.

kuz

0

Tyle, że on sam te bramki wypracował, a Ronaldo tylko dokłada nogi.

kuz

0

A co, nie napisał prawdy? :D Przegramy dwa klasyki, stracimy punkty z Atleti i biali mają majstra.

kuz

1

To prawda. Albo te Jego: "DEULOFEUUUUUUUUUUUU", chociaż strzał został zablokowany. Mistrzostwo, pozostaje przy grze z muzyką. :D

kuz

1

Gram właśnie w fife karierę, i Szpaku to jedna wielka tragedia, nawet w grze. Zamiast Denis Suarez jest Daniel, Orellana to Orleana, masakra. Czy oni nie sprawdzają tego przed premierą czy co. :D

kuz

1

Może w tym sezonie my będziemy grali piach i mecze będą kończyć się 1-0 wymęczone na maksa jak Real rok temu :D

kuz

1

Eleven kosztuje nawet 13 zł miesięcznie, jeżeli wykupisz pakiet na rok, żadne pieniądze dla zwykłego pracującego człowieka a ile nerwów Cię ominie.

kuz

0

Postawiłem na under 5.5 więc chyba mogę być spokojny, goleady nie będzie.

kuz

0

6 pkt, nie 3. :)

kuz

0

Pomyślcie, że ktoś pojechał do Barcelony spełnić marzenie być na meczu a tu taki psikus, popłakał bym się chyba.

kuz

0

Kiedy ostatnio Barca grała na CN bez kibiców? Dziwne uczucie.

kuz

0

Takie zmiany to sobie może robić, ale w okręgówce żeby dzieciaki się cieszyły minutą gry. Tutaj od drugiej połowy już powinna zacząć się rotacja, ale co ja tam wiem, nie jestem trenerem.

kuz

0

Zmiana w 88 minucie, jaki to ma sens? Nabić występy dla zawodników?

kuz

1

Każdy ma słabszy okres :) Podniesie się i będzie cieszył nas golami niemożliwymi przez kilka lat.

kuz

1

Praca od 9 do 21 :) Potem druga połowa meczyku :)

kuz

2

Też stoję przed dylematem czy wydawać 300zł na grę czy wstrzymać się i poczekać

kuz

0

Myślę, że dzisiaj zakończysz przygodę :D Sam mam Arsenal na kupnie więc nie to żebym był złośliwy.

kuz

0

Kompletnie nie rozumiem Twojego pytania... Po pierwsze edycja Ronaldo Nazario jest droższa i ma lepszy kontent, po drugie to takie same kopie tylko po prostu więcej dostajesz za edycję ikony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?