Ja na legendarnym i WC dostaje ostry wpier*ol i nie wstydzę się do tego przyznać. Na zawodowcu dochodzę łatwo do elity i to mi wystarczy. Szkoda nerwów. Na tych wyżej poziomach komputer gra jak jakiś nawiedzony, ba, kiedy przegrywa 1-0 to praktycznie pewne jest, że wsadzi Ci bramkę więc musisz strzelić na 2-0 żeby być spokojnym. W 17 na legendarnym i ultimate spokojnie się wygrywało, teraz jest to dla mnie zbyt wysoka bariera, może kwestia przyzwyczajenia, kto wie.
FIFA to jest życie. Za Andre Gomesa BVB zaproponowało 40 mln, podbiłem do 60 i się zgodzili, myślicie pewnie: "Kurde przecież to nierealne", nic bardziej mylnego. Nie dogadali się co do kontraktu. :D Najlepsze, że jeszcze w tym okienku sprzedałem go Liverpoolowi za 65 mln. xD
Gram właśnie w fife karierę, i Szpaku to jedna wielka tragedia, nawet w grze. Zamiast Denis Suarez jest Daniel, Orellana to Orleana, masakra. Czy oni nie sprawdzają tego przed premierą czy co. :D
Takie zmiany to sobie może robić, ale w okręgówce żeby dzieciaki się cieszyły minutą gry. Tutaj od drugiej połowy już powinna zacząć się rotacja, ale co ja tam wiem, nie jestem trenerem.
Kompletnie nie rozumiem Twojego pytania... Po pierwsze edycja Ronaldo Nazario jest droższa i ma lepszy kontent, po drugie to takie same kopie tylko po prostu więcej dostajesz za edycję ikony.
2
Zajebisty odcinek :) Freeza odpłaci się Goku za Namek i odda mu trochę energii, żeby mógł się odbudować na rewanż z Jirenem. :)
12
Ciekawe, czy zdarza im się sturlać albo raczej spaść z tej ściany. :D Na dole pewnie mają jakieś materace, cwaniaki.
2
Ja na legendarnym i WC dostaje ostry wpier*ol i nie wstydzę się do tego przyznać. Na zawodowcu dochodzę łatwo do elity i to mi wystarczy. Szkoda nerwów. Na tych wyżej poziomach komputer gra jak jakiś nawiedzony, ba, kiedy przegrywa 1-0 to praktycznie pewne jest, że wsadzi Ci bramkę więc musisz strzelić na 2-0 żeby być spokojnym. W 17 na legendarnym i ultimate spokojnie się wygrywało, teraz jest to dla mnie zbyt wysoka bariera, może kwestia przyzwyczajenia, kto wie.
0
Oby Urugwaj coś wcisnął, życzył bym Suarezowi gola, wrócił by z kadry podbudowany bo brakuje mu trafień.
0
Też macie wrażenie, oglądając mecz Brazylii, że takie flaki z olejem i mecz chodzony? :D
0
Miałbym dalej 3 kupony w grze, a tak został jeden.
1
Wiem co czujesz, mi też Litwa zepsuła kupon. :D
0
Mam na kuponie jeszcze tylko Argentyne Urugwaj i Brazylie lub remis. :)
12
tak, bo minuta 15 trwa od 14:00 do 14:59
16
ale się uśmiałem.
1
Grosik zamyka japy! PIĘKNIE!
13
FIFA to jest życie. Za Andre Gomesa BVB zaproponowało 40 mln, podbiłem do 60 i się zgodzili, myślicie pewnie: "Kurde przecież to nierealne", nic bardziej mylnego. Nie dogadali się co do kontraktu. :D Najlepsze, że jeszcze w tym okienku sprzedałem go Liverpoolowi za 65 mln. xD
0
5 pijanych Januszy, podobno to wzmocniona wersja więc mówiło się też o 6 + syn Sebastian na kolanach.
0
Tyle, że on sam te bramki wypracował, a Ronaldo tylko dokłada nogi.
0
A co, nie napisał prawdy? :D Przegramy dwa klasyki, stracimy punkty z Atleti i biali mają majstra.
1
To prawda. Albo te Jego: "DEULOFEUUUUUUUUUUUU", chociaż strzał został zablokowany. Mistrzostwo, pozostaje przy grze z muzyką. :D
1
Gram właśnie w fife karierę, i Szpaku to jedna wielka tragedia, nawet w grze. Zamiast Denis Suarez jest Daniel, Orellana to Orleana, masakra. Czy oni nie sprawdzają tego przed premierą czy co. :D
1
Może w tym sezonie my będziemy grali piach i mecze będą kończyć się 1-0 wymęczone na maksa jak Real rok temu :D
1
Eleven kosztuje nawet 13 zł miesięcznie, jeżeli wykupisz pakiet na rok, żadne pieniądze dla zwykłego pracującego człowieka a ile nerwów Cię ominie.
0
Postawiłem na under 5.5 więc chyba mogę być spokojny, goleady nie będzie.
0
6 pkt, nie 3. :)
0
Pomyślcie, że ktoś pojechał do Barcelony spełnić marzenie być na meczu a tu taki psikus, popłakał bym się chyba.
0
Kiedy ostatnio Barca grała na CN bez kibiców? Dziwne uczucie.
0
Takie zmiany to sobie może robić, ale w okręgówce żeby dzieciaki się cieszyły minutą gry. Tutaj od drugiej połowy już powinna zacząć się rotacja, ale co ja tam wiem, nie jestem trenerem.
0
Zmiana w 88 minucie, jaki to ma sens? Nabić występy dla zawodników?
1
Każdy ma słabszy okres :) Podniesie się i będzie cieszył nas golami niemożliwymi przez kilka lat.
1
Praca od 9 do 21 :) Potem druga połowa meczyku :)
2
Też stoję przed dylematem czy wydawać 300zł na grę czy wstrzymać się i poczekać
0
Myślę, że dzisiaj zakończysz przygodę :D Sam mam Arsenal na kupnie więc nie to żebym był złośliwy.
0
Kompletnie nie rozumiem Twojego pytania... Po pierwsze edycja Ronaldo Nazario jest droższa i ma lepszy kontent, po drugie to takie same kopie tylko po prostu więcej dostajesz za edycję ikony.