Z Neymarem identyczna sytuacja :D Ziomki takie jak Messi czy Suarez przecież z nim rozmawiają, no dajmy na to tak jak my, gramy w jakiejś drużynie i coś tam piszą pismaki, że nasz najlepszy ziomek odchodzi gdzieś tam, to podbijamy na treningu czy tam poza i od razu walimy: "Co oni tam piszą? Przecież chyba beke kręcą sobie bo Ty nigdzie nie idziesz." No i albo nam powie, że odchodzi albo dementi leci i taki z nas ziomek, że mówimy w najbliższym wywiadzie, że nasz ziomek nigdzie się nie rusza bo przecież wczoraj z nim gadaliśmy. :D Ja tak to rozkminiam, media to jeden wielki cyrk i zero prawdy skoro tak.
Ja nigdy do tego nie dojdę. Gratulacje. :) Chociaż przez moje 5? Albo nawet 6 lat gry sporo milionów przez konto się przewinęło to nigdy nie odłożyłem na Messiego, a zawsze go chciałem. :)
Wypowiedzi w mediach są tak dziwne, jakby trener nie rozmawiał na treningu z piłkarzem, ani trochę... Przebywają razem codziennie, nie wierzę, że nie podejdzie jeden do drugiego i nie powie co jest na rzeczy, przecież to nie roboty. Dziwne to jest. :D
Nawet na dzień przed samobójstwem wyglądał na szczęśliwego... depresja zabija powoli, aż przed samą kulminacją osoba jest najbardziej szczęśliwa i najmniej po niej widać jakiekolwiek objawy, dlatego że jest już pogodzona z tym co zrobi w najbliższym czasie i cały ciężar opada. Tak też było w przypadku Chestera. Nawet odcinek z Carpool Karaoke na 6 dni przed śmiercią, nigdy bym nie powiedział, że ktoś z takim uśmiechem może chować pod maską tak straszną chorobę. Słuchając teraz ostatniej płyty coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że było to pożegnanie, nikt tego nie dostrzegł. Wielka strata dla muzyki. Zaczynałem swoją przygodę z gitarą od Linkinów i pierwsza płyta, którą dostała siostra jak byłem małolatem to hybrid theory.
Jak ten czas leci... Ja wciąż nie mogę sie pogodzić ze śmiercią Chestera, po prostu jest we mnie jakiś żal, że już nie usłyszymy nowych utworów (a artysta dojrzały to najlepszy artysta) szkoda, po prostu szkoda.
Postaw jej czarno na białym, koniec kontaktów i tyle. Ja miałem taką lekką spinę z byłym mojej dziewczyny, z którą jestem już 3 lata, i od tamtej pory czyli od 3 lat ona nie zamieniła z nim nawet słowa. Skoro jest z Tobą a spotyka się z nim to znaczy, że niedługo powie Ci "słuchaj jednak nadal go kocham". Nie idź tą drogą synu.
Można gdybać, mógł dobić piłkę dla pewniaka ale skoro już był pewien to po co? Teraz pewnie 3 razy wstrzeli do bramki zanim zacznie się cieszyć, podobnie jak każdy piłkarz ligii hiszpańskiej. :D Bo gol to jeszcze nie bramka.
0
over 1.5, dla ludzi, którzy trafiają i wygrywają na ekstraklasie dożywotni props. :D
1
Z Neymarem identyczna sytuacja :D Ziomki takie jak Messi czy Suarez przecież z nim rozmawiają, no dajmy na to tak jak my, gramy w jakiejś drużynie i coś tam piszą pismaki, że nasz najlepszy ziomek odchodzi gdzieś tam, to podbijamy na treningu czy tam poza i od razu walimy: "Co oni tam piszą? Przecież chyba beke kręcą sobie bo Ty nigdzie nie idziesz." No i albo nam powie, że odchodzi albo dementi leci i taki z nas ziomek, że mówimy w najbliższym wywiadzie, że nasz ziomek nigdzie się nie rusza bo przecież wczoraj z nim gadaliśmy. :D Ja tak to rozkminiam, media to jeden wielki cyrk i zero prawdy skoro tak.
2
Ja nigdy do tego nie dojdę. Gratulacje. :) Chociaż przez moje 5? Albo nawet 6 lat gry sporo milionów przez konto się przewinęło to nigdy nie odłożyłem na Messiego, a zawsze go chciałem. :)
12
Wypowiedzi w mediach są tak dziwne, jakby trener nie rozmawiał na treningu z piłkarzem, ani trochę... Przebywają razem codziennie, nie wierzę, że nie podejdzie jeden do drugiego i nie powie co jest na rzeczy, przecież to nie roboty. Dziwne to jest. :D
13
Bez Ramosa, Carvajala i Casemiro na Seville. ULTRA trudne zadanie. :)
5
Cichy bohater, zawsze Pepe był wzorem do naśladowania dla każdego rzeźnika. :D
1
Czerwony Ramos hahaha
0
A wszyscy gimnazjaliści już dawno pozasypiali. :)
0
Ostatnio Real ma przeciwnie niż w minionym sezonie, więc nie zdziwie się jak Athletic klepnie w końcówce :D
12
http://ipsofootball.com/wp-content/uploads/2017/01/Tomasz_Cwiakala_11.jpg Tutaj wygląda jak feministka walcząca o prawa kobiet :D
0
Uwaga! Włączyłem mecz, może to się skończyć źle! :)
1
Nawet na dzień przed samobójstwem wyglądał na szczęśliwego... depresja zabija powoli, aż przed samą kulminacją osoba jest najbardziej szczęśliwa i najmniej po niej widać jakiekolwiek objawy, dlatego że jest już pogodzona z tym co zrobi w najbliższym czasie i cały ciężar opada. Tak też było w przypadku Chestera. Nawet odcinek z Carpool Karaoke na 6 dni przed śmiercią, nigdy bym nie powiedział, że ktoś z takim uśmiechem może chować pod maską tak straszną chorobę. Słuchając teraz ostatniej płyty coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że było to pożegnanie, nikt tego nie dostrzegł. Wielka strata dla muzyki. Zaczynałem swoją przygodę z gitarą od Linkinów i pierwsza płyta, którą dostała siostra jak byłem małolatem to hybrid theory.
8
Jak ten czas leci... Ja wciąż nie mogę sie pogodzić ze śmiercią Chestera, po prostu jest we mnie jakiś żal, że już nie usłyszymy nowych utworów (a artysta dojrzały to najlepszy artysta) szkoda, po prostu szkoda.
2
Postaw jej czarno na białym, koniec kontaktów i tyle. Ja miałem taką lekką spinę z byłym mojej dziewczyny, z którą jestem już 3 lata, i od tamtej pory czyli od 3 lat ona nie zamieniła z nim nawet słowa. Skoro jest z Tobą a spotyka się z nim to znaczy, że niedługo powie Ci "słuchaj jednak nadal go kocham". Nie idź tą drogą synu.
0
Busi biega wyprostowany jak kołek a ten z kolei jest zgarbiony jakby w pełni skupiony.
0
nie wiem z której strony on Ci styl biegania Busquetsa przypomina :D
5
Vermaelen się na kanapie przewraca...
3
Można gdybać, mógł dobić piłkę dla pewniaka ale skoro już był pewien to po co? Teraz pewnie 3 razy wstrzeli do bramki zanim zacznie się cieszyć, podobnie jak każdy piłkarz ligii hiszpańskiej. :D Bo gol to jeszcze nie bramka.
0
Nie wiem czemu, ale czy ten Thiago nie jest już za duży żeby w każdym przypadku pchać się na ręce? :D
0
United się bawi w Borussie :D
0
Mówi tak, bo już dawno ten cały komitet powinien zostać ukarany za zatrudnianie niewidomych.
0
Zagrałem Espanyol, a co tam.
1
Ja wstałem po 15, po 5 dniach pracy po 12h
4
Messi jak by się wku*wił to by sam Tebasowi te 5 mln rzucił na goal line, 4,5 + 500 tysi na okulary dla każdego arbitra...
0
Nie było spalonego... super!
0
Na Suareza nie da się patrzyć, co za wóz z węglem to szok.
0
I jest gol dla Valencii... super.
0
Czy MatS przestanie zadziwiać? Oby nie! :)
0
Bramka żadne miodzio bo to błąd bramkarza, ale gol to gol.
2
Nie ma, ta technologia jest tylko na Camp Nou, dzięki Intelowi. :)