Podobno Yerry zrobił Minę i ma podpisać w następnym tygodniu. :D To okienko może być najlepszym zimowym w historii klubu, wyobraźcie sobie Coutinho, Jurek i jeszcze do tego Arthur albo w najlepszym już wypadku Griezzmann.
Znając nasz zarząd to ten Arnaiz pójdzie gdzieś na wypożyczenie i nic z chłopaka nie będzie, a mogłaby być druga perełka pokroju Pedro. Musi dostawać więcej szans, nawet kosztem Delefele, bo on już zmarnował swoją szansę dwukrotnie.
Ludzie nie róbcie jaj... Jeżeli wygra to znaczy, że trener wie na kogo stawia i TYLE. Jeżeli przegramy 4-0 to będziecie mogli tak pisać, ale takie wywody jak ten powyżej to domaganie się bana, straszliwe głupoty.
Też tak jak ja macie duże obawy o Dembele i jego zdrowie? Niby odczekal więcej niż powinien i jest zdrowy, ale zawsze przynajmniej u mnie pozostaje ten strach że coś się może stać i wyleci na kolejny dłuższy okres.
Obejrzałem z ciekawości kompilacje "This is why Barcelona bought Dembele" i wygląda tak samo jak Delefele :D Niby szarpie, niby drybluje, ale w najważniejszych momentach albo nie strzela albo źle podaje. Wiem, że pewnie Francuz będzie dużo lepszy, ale z tych kompilacji to nie wynika. :D
Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich Ramblowiczów. Teraz mam do was prośbę o jakieś fajne filmy na dzisiejszy wieczór, komedie, dramaty, psychologiczne, romantyczne. Znacie jakieś dobre nowe albo stare?
Pewnie będzie walił cały koncert z playbacku i chce sobie zapewnić wolność od beki w internecie po nagraniach, bo w tym przypadku zdjęcia to też filmy i inne nagrania. :) Stałe działanie jeśli chodzi o gwiazdy tego typu, gram z playbacku to po co ma to oglądać więcej ludzi niż Ci, którzy będą to widzieli na żywo.
0
Rzeczywiście bydle z niego :D
2
Poniedziałek Nocnego Kochanka
1
Takie same jak na schabowego na obiad.
0
Podobno Yerry zrobił Minę i ma podpisać w następnym tygodniu. :D To okienko może być najlepszym zimowym w historii klubu, wyobraźcie sobie Coutinho, Jurek i jeszcze do tego Arthur albo w najlepszym już wypadku Griezzmann.
3
Znając nasz zarząd to ten Arnaiz pójdzie gdzieś na wypożyczenie i nic z chłopaka nie będzie, a mogłaby być druga perełka pokroju Pedro. Musi dostawać więcej szans, nawet kosztem Delefele, bo on już zmarnował swoją szansę dwukrotnie.
0
SemeDZIK :)
41
Ludzie nie róbcie jaj... Jeżeli wygra to znaczy, że trener wie na kogo stawia i TYLE. Jeżeli przegramy 4-0 to będziecie mogli tak pisać, ale takie wywody jak ten powyżej to domaganie się bana, straszliwe głupoty.
1
Do 1000 zł to albo p10 lite albo XIAOMI A1, lepszego telefonu nie znajdziesz, uwierz mi.
1
Też tak jak ja macie duże obawy o Dembele i jego zdrowie? Niby odczekal więcej niż powinien i jest zdrowy, ale zawsze przynajmniej u mnie pozostaje ten strach że coś się może stać i wyleci na kolejny dłuższy okres.
0
Ja już go mam, czekam na transfer :D
4
Valencia zawali kupon, trochę szkoda. :(
7
Ktoś tu przed chwilą nazwał Alonso większym drewnem od Gomesa...
0
Czyli bez zmian :D Na boisku był takim szałaputem, że większość czasu spędzał za linią autu
0
przy okazji daj liczby na totka następnego-
1
Tak samo jak szanujemy bardzo wysoko :D
1
Liverpool i Totki się uchowały, bo nigdy tak daleko nie doszły żeby nawet mieć prawo zagrać z taką Barcą, Realem czy Bayernem, nawet w fazie grupowej.
18
Frustracja i jeszcze raz frustracja :D Skoro Barca jest tonącym statkiem, to Liverpool zbliża się już do jądra ziemi.
1
Po co pisaliście, teraz przeczytałem te komentarze i znowu czuję się źle z powodu niektórych istnień ludzkich... Co oni tam wypisują :D
13
zerowe podobieństwo wg mnie. :D
1
Dlaczego? Wygrałem 400 :D City w handi -1 siadło jak w masło.
0
400, trafiłem całą Angielską i włochy, że obie strzelą.
0
Jeśli City nie straci już gola i wygra dwiema, w końcu wejdzie mi kupon. Pochwalę się po wszystkim, oby się udało! :D
0
Obejrzałem z ciekawości kompilacje "This is why Barcelona bought Dembele" i wygląda tak samo jak Delefele :D Niby szarpie, niby drybluje, ale w najważniejszych momentach albo nie strzela albo źle podaje. Wiem, że pewnie Francuz będzie dużo lepszy, ale z tych kompilacji to nie wynika. :D
3
Tak się składa, że wybieram się na finał do Warszawy :) Ktoś jeszcze?
0
Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich Ramblowiczów. Teraz mam do was prośbę o jakieś fajne filmy na dzisiejszy wieczór, komedie, dramaty, psychologiczne, romantyczne. Znacie jakieś dobre nowe albo stare?
38
Słaby bait. Za dzieciaka się tym żyło a Adam Małysz to ikona Polskiego sportu, pewnie gdyby nie on, skoki nigdy nie byłyby popularne w Polsce.
2
Oceniam go tak, że rano muszę wstać do roboty a nie chcę mi się spać. :D
2
Kupiłem oryginalną czapkę treningową (tą szarą) za 75 zł po przecenie przed świętami. Viva sport czy jakoś tak nazywał się sklep.
4
Pewnie będzie walił cały koncert z playbacku i chce sobie zapewnić wolność od beki w internecie po nagraniach, bo w tym przypadku zdjęcia to też filmy i inne nagrania. :) Stałe działanie jeśli chodzi o gwiazdy tego typu, gram z playbacku to po co ma to oglądać więcej ludzi niż Ci, którzy będą to widzieli na żywo.
34
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26047014_1965867173441955_8275080159696382087_n.jpg?oh=84ab6a2eed3b9a187761b865ba2d2b22&oe=5AFC25D4
Podpis do zdjęcia: "Hello, who are You man?" :D