kuz

0

Rzeczywiście bydle z niego :D

kuz

2

Poniedziałek Nocnego Kochanka

kuz

1

Takie same jak na schabowego na obiad.

kuz

0

Podobno Yerry zrobił Minę i ma podpisać w następnym tygodniu. :D To okienko może być najlepszym zimowym w historii klubu, wyobraźcie sobie Coutinho, Jurek i jeszcze do tego Arthur albo w najlepszym już wypadku Griezzmann.

kuz

3

Znając nasz zarząd to ten Arnaiz pójdzie gdzieś na wypożyczenie i nic z chłopaka nie będzie, a mogłaby być druga perełka pokroju Pedro. Musi dostawać więcej szans, nawet kosztem Delefele, bo on już zmarnował swoją szansę dwukrotnie.

kuz

0

SemeDZIK :)

kuz

41

Ludzie nie róbcie jaj... Jeżeli wygra to znaczy, że trener wie na kogo stawia i TYLE. Jeżeli przegramy 4-0 to będziecie mogli tak pisać, ale takie wywody jak ten powyżej to domaganie się bana, straszliwe głupoty.

kuz

1

Do 1000 zł to albo p10 lite albo XIAOMI A1, lepszego telefonu nie znajdziesz, uwierz mi.

kuz

1

Też tak jak ja macie duże obawy o Dembele i jego zdrowie? Niby odczekal więcej niż powinien i jest zdrowy, ale zawsze przynajmniej u mnie pozostaje ten strach że coś się może stać i wyleci na kolejny dłuższy okres.

kuz

0

Ja już go mam, czekam na transfer :D

kuz

4

Valencia zawali kupon, trochę szkoda. :(

kuz

7

Ktoś tu przed chwilą nazwał Alonso większym drewnem od Gomesa...

kuz

0

Czyli bez zmian :D Na boisku był takim szałaputem, że większość czasu spędzał za linią autu

kuz

0

przy okazji daj liczby na totka następnego-

kuz

1

Tak samo jak szanujemy bardzo wysoko :D

kuz

1

Liverpool i Totki się uchowały, bo nigdy tak daleko nie doszły żeby nawet mieć prawo zagrać z taką Barcą, Realem czy Bayernem, nawet w fazie grupowej.

kuz

18

Frustracja i jeszcze raz frustracja :D Skoro Barca jest tonącym statkiem, to Liverpool zbliża się już do jądra ziemi.

kuz

1

Po co pisaliście, teraz przeczytałem te komentarze i znowu czuję się źle z powodu niektórych istnień ludzkich... Co oni tam wypisują :D

kuz

13

zerowe podobieństwo wg mnie. :D

kuz

1

Dlaczego? Wygrałem 400 :D City w handi -1 siadło jak w masło.

kuz

0

400, trafiłem całą Angielską i włochy, że obie strzelą.

kuz

0

Jeśli City nie straci już gola i wygra dwiema, w końcu wejdzie mi kupon. Pochwalę się po wszystkim, oby się udało! :D

kuz

0

Obejrzałem z ciekawości kompilacje "This is why Barcelona bought Dembele" i wygląda tak samo jak Delefele :D Niby szarpie, niby drybluje, ale w najważniejszych momentach albo nie strzela albo źle podaje. Wiem, że pewnie Francuz będzie dużo lepszy, ale z tych kompilacji to nie wynika. :D

kuz

3

Tak się składa, że wybieram się na finał do Warszawy :) Ktoś jeszcze?

kuz

0

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich Ramblowiczów. Teraz mam do was prośbę o jakieś fajne filmy na dzisiejszy wieczór, komedie, dramaty, psychologiczne, romantyczne. Znacie jakieś dobre nowe albo stare?

kuz

38

Słaby bait. Za dzieciaka się tym żyło a Adam Małysz to ikona Polskiego sportu, pewnie gdyby nie on, skoki nigdy nie byłyby popularne w Polsce.

kuz

2

Oceniam go tak, że rano muszę wstać do roboty a nie chcę mi się spać. :D

kuz

2

Kupiłem oryginalną czapkę treningową (tą szarą) za 75 zł po przecenie przed świętami. Viva sport czy jakoś tak nazywał się sklep.

kuz

4

Pewnie będzie walił cały koncert z playbacku i chce sobie zapewnić wolność od beki w internecie po nagraniach, bo w tym przypadku zdjęcia to też filmy i inne nagrania. :) Stałe działanie jeśli chodzi o gwiazdy tego typu, gram z playbacku to po co ma to oglądać więcej ludzi niż Ci, którzy będą to widzieli na żywo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?