Ja jestem właśnie po 1,5 tyg L4 i powiem Ci, że pod koniec już nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Jeżeli faktycznie jesteś chory to zobaczysz o czym mówię. Wróciłem do pracy z uśmiechem na twarzy, że w końcu będzie coś do roboty. :D
Prawda, jest wiele innych szczytów, które są równie piękne i które są łatwiejsze. Przecież tam zimą jest tragicznie i wiedzieli o tym bardzo dobrze. Głupota ludzka i tyle, to nie ma nic wspólnego z pasją...
Today's attendance at the Camp Nou of 79,774 is the 2nd largest attendance mark of the season only behind the Spanish Supercup game against Real Madrid.
[Viva Barca]
Ależ to musi być fajny dzień dla piłkarza, pierwszy mecz dla nowej drużyny i możliwy debiut. Pomimo doświadczenia w dużym klubie na pewno ciężko mu sie spało i od rana myśli tylko o meczu. :)
I to jest poważna redakcja? Rozumiem użytkowników i trolli, co tam w komentarzach robią burdel ale żeby admin dał taki tytuł newsa? To jest jedna wielka błazenada i Perez powinien zdelegalizować Polski fanbase Realu. Kpina.
Uuu... nie wspomniałeś, to poczekaj aż odpowie ktoś kto był, bo słyszałem, że przy kasach klubowych na taki mecz można dostać bilety bez problemu ale tak jak mówiłem, poczekaj na kogoś kto już był. :)
0
Nie, chyba smuteczek i zdjęli ją z sieci, a szkoda by było.
1
Chyba, że tak. To miłego odpoczynku! :) Ja w pracy nie narzekam i między nią a chorobą zdecydowanie wolę to pierwsze. :) Pozdrówki!
0
Ja jestem właśnie po 1,5 tyg L4 i powiem Ci, że pod koniec już nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Jeżeli faktycznie jesteś chory to zobaczysz o czym mówię. Wróciłem do pracy z uśmiechem na twarzy, że w końcu będzie coś do roboty. :D
0
Podobnie jak z Neymarem, 30 właścicieli piłkarza i każdy żąda potężnej sumy.
2
Paco świetna zmiana!
1
Tak będzie wyglądał dwumecz z Chelsea, Valverde ma tutaj pole do popisu i czas na przygotowanie na ten Autobus Conte.
0
No to Andres nam tu padnie do 90 minuty...
0
Za dużo kombinują te nasze grajki...
7
Nie wiadomo, prawdopodobnie on był już w takim stanie, że albo kazał jej schodzić samej po pomoc albo po prostu taką podjęła decyzję.
0
Prawda, jest wiele innych szczytów, które są równie piękne i które są łatwiejsze. Przecież tam zimą jest tragicznie i wiedzieli o tym bardzo dobrze. Głupota ludzka i tyle, to nie ma nic wspólnego z pasją...
1
Do tego jeszcze Ras Ar Ghul, który nie odpuszcza nikomu jak ktoś wtargnie na Jego ziemię.
0
Ja wam mówię, będzie zawał...
0
Spokojnie, musimy jeszcze strzelić bo jeden farfocel Espanyolu i jesteśmy out.
4
Wszyscy właściciele wielkich klubów już zacierają ręce na oferty sprzedaży Coutinho na La Rambli, jeszcze tylko kilka minut. :D
0
Today's attendance at the Camp Nou of 79,774 is the 2nd largest attendance mark of the season only behind the Spanish Supercup game against Real Madrid.
[Viva Barca]
0
Ale nas kartkuje ten Chaos.
0
Ależ miód dla moich oczu ta mina Paua Lopeza :) Nienawidzę gościa.
0
Zdeptał Messiego a przed rewanżem mądrzył się i udawał cwaniaka, potem dostał 5 goli i słuch po nim zaginął.
0
Nikt. Valverde nie jest głupi i wystawi pewniaka na pierwszą połowę, potem może da trochę czasu dla Cou.
0
Ależ to musi być fajny dzień dla piłkarza, pierwszy mecz dla nowej drużyny i możliwy debiut. Pomimo doświadczenia w dużym klubie na pewno ciężko mu sie spało i od rana myśli tylko o meczu. :)
0
Zdarł to zdarł, uszkodził. Piszcie sobie co chcecie, ale szacunek do barw pomimo wszystko.
0
Tak, i to go obliguje do rwania koszulki z herbem, który ma chyba większe znaczenie niż Jego malutka kariera i frustracja po przegranej.
2
Jacy zawodnicy taki szacunek do barw...
1
I to jest poważna redakcja? Rozumiem użytkowników i trolli, co tam w komentarzach robią burdel ale żeby admin dał taki tytuł newsa? To jest jedna wielka błazenada i Perez powinien zdelegalizować Polski fanbase Realu. Kpina.
4
No i Valencia odpada jak na razie :) Przeciwnika Realu w dalszej fazie rozgrywek już znamy. :)
0
Super! :) Ale się cieszę!
1
5 daję radę, ale w 6 masz lepszy procesor i WIFI 5GHZ, wszystko działa szybciej ale nie aż tak, żeby tyle przepłacać.
0
Debiut z Asspanyolem wygrana 6-0
5
Odpadnięcie Realu? Miód na moją duszę. Oklepanie później PSG i mina Neymara? Więcej miodu na moje serce!
1
Uuu... nie wspomniałeś, to poczekaj aż odpowie ktoś kto był, bo słyszałem, że przy kasach klubowych na taki mecz można dostać bilety bez problemu ale tak jak mówiłem, poczekaj na kogoś kto już był. :)