Do wszystkich srogo linczujących mój komentarz, Atleti szanuję, ale wg mnie spalą się jeszcze nie raz i większym zagrożeniem będzie Real, który i tak skończy przed nimi. :)
Są uważane, a są rzeczywiście to dwie inne wersje. Większość mówi o samsungu znając tylko markę, która dłużej jest na rynku i tym się broni. Nie będę brnął. Kolega wyżej, czy to, że pracujesz w serwisie czyni Cię ekspertem na tyle, że masz ostateczne zdanie? śmiech.
Samsungi w półce med-high i tej najniższej nie mają sobie równych bo przysłona to 1.8 gdzie w konkurencji to max 2.0. Poza tym, przysłona to nie wszystko i mate 10 pro ma 1.7 bodajże, co równa się z samsungami a sam aparat technicznie jest po prostu lepszy. Nie ma co się kłócić każdy ma swoją rację, tyle razy już próbowałem komuś wyperswadować że Mate robi lepsze zdjęcia aż w końcu zrezygnowałem, bo tylko jak pokazałem na przykładach to ludzie zaczęli wierzyć. (zwykły test obrotowych obrazków i łapanie ostrości.)
Testowałaś, że tak śmiało mówisz? :) Huawei znacznie lepiej radzi sobie od Note 8, który ma najlepszy aparat jeśli chodzi o Samsungi. Autofocus, szybkość zdjęć seryjnych, wszystko jest lepsze. Testowałem osobiście te telefony i S8 to kilometry za Mate 10 Pro. Jedynie Iphone X i Note 8 jest w stanie w jakiś sposób się zliżyć, ale i tak zostaje w tyle. To co napisałaś przypomina mi moich klientów, codziennie zdarzają się tacy co powtarzają "SAMSUNG TO NAJLEPSZY NIE MA SOBIE RÓWNYCH INNE TO SZAJS." a nie mają żadnych konkretnych argumentów. :)
Mate 10 pro, aparat nie ma konkurencji na rynku a i podzespoły ma dobre. Nie ma aktualnie lepszego smartfona ze stosunkiem ceny do jakości, no chyba, że za niekoniecznie lepszy sprzęt chcesz tysiaka przepłacić.
Jak wszystkie trwające się skończą a te które zostały jeszcze się nie zaczną, ale opcja CashOut na STS ssie pałkę i do bet365 nigdy nie dorówna. Dają Ci możliwość wypłaty tak jak im pasuje.
1
Xtreme gra lepiej bo ma lepsze głośniki, Charge 3 ma powerbank 6 tys mah ale sporo słabsze głośniki. Jeśli zależy Ci na pier*olnięciu to bierz Xtrema.
0
"Puta Madre! Hail!" czyt. "Hail Andre!"
0
Do wszystkich srogo linczujących mój komentarz, Atleti szanuję, ale wg mnie spalą się jeszcze nie raz i większym zagrożeniem będzie Real, który i tak skończy przed nimi. :)
4
Dodajemy 1 pkt przewagi nad Realem a Wy piszecie o utracie mistrzostwa :D Trochę beka.
1
Sędzia z tunelu.
0
2-0 betis, rób screeny.
7
Prawdę napisał, teraz wszystkim odpier*ala, i to nie tylko w sprawie piw.
1
Najlepsze, że wszyscy się srali, tu BVB tu United :D
40
OFICJALNIE: Usain Bolt nowym piłkarzem Mamelodi Sundowns FC!
0
Są uważane, a są rzeczywiście to dwie inne wersje. Większość mówi o samsungu znając tylko markę, która dłużej jest na rynku i tym się broni. Nie będę brnął. Kolega wyżej, czy to, że pracujesz w serwisie czyni Cię ekspertem na tyle, że masz ostateczne zdanie? śmiech.
0
S9 jeszcze nie ma :) mówimy o aktualnych modelach.
0
Samsungi w półce med-high i tej najniższej nie mają sobie równych bo przysłona to 1.8 gdzie w konkurencji to max 2.0. Poza tym, przysłona to nie wszystko i mate 10 pro ma 1.7 bodajże, co równa się z samsungami a sam aparat technicznie jest po prostu lepszy. Nie ma co się kłócić każdy ma swoją rację, tyle razy już próbowałem komuś wyperswadować że Mate robi lepsze zdjęcia aż w końcu zrezygnowałem, bo tylko jak pokazałem na przykładach to ludzie zaczęli wierzyć. (zwykły test obrotowych obrazków i łapanie ostrości.)
0
Testowałaś, że tak śmiało mówisz? :) Huawei znacznie lepiej radzi sobie od Note 8, który ma najlepszy aparat jeśli chodzi o Samsungi. Autofocus, szybkość zdjęć seryjnych, wszystko jest lepsze. Testowałem osobiście te telefony i S8 to kilometry za Mate 10 Pro. Jedynie Iphone X i Note 8 jest w stanie w jakiś sposób się zliżyć, ale i tak zostaje w tyle. To co napisałaś przypomina mi moich klientów, codziennie zdarzają się tacy co powtarzają "SAMSUNG TO NAJLEPSZY NIE MA SOBIE RÓWNYCH INNE TO SZAJS." a nie mają żadnych konkretnych argumentów. :)
0
Xiaomi są dobre ale aparaty to dno i kilometr mułu w tych telefonach.
1
Mate 10 pro, aparat nie ma konkurencji na rynku a i podzespoły ma dobre. Nie ma aktualnie lepszego smartfona ze stosunkiem ceny do jakości, no chyba, że za niekoniecznie lepszy sprzęt chcesz tysiaka przepłacić.
1
Bogowie pilnujący overy chyba dzisiaj przysnęli. :D
0
Na Gran Canaria Paco i Luis będzie na Atleti gotowy! :)
0
Ivan dzisiaj bardzo ważna postać, kluczowy. :)
0
Jak wszystkie trwające się skończą a te które zostały jeszcze się nie zaczną, ale opcja CashOut na STS ssie pałkę i do bet365 nigdy nie dorówna. Dają Ci możliwość wypłaty tak jak im pasuje.
0
Wszyscy "dajcie odpocząć Pique, Messiemu, Suarezowi a tu Valverde najmądrzej jak mógł daje odpocząć najbardziej niedocenianemu. Klasa.
0
Na tę chwilę nikt nie wypadł i wypaść nie zamierza. Pobolało i przestało, ludzie.
1
Eksperci kanapowi, chyba zawodnik wie czy może kontynuować czy nie, widocznie nic poważnego...
5
Cristiano for Ballon'Dor 2018!
31
No i klasycznie: "How was Spain?"
1
Na pewno zauważyliście, Messi unika podań do Cou. :)
0
RAKITIC, CO ZA PIŁA!!!
0
Ale Messi miał Kołtuna, mogła być kolejna asysta...
1
Umtiti chyba myślał, że Messi za nim biegnie :D Ciekawe czy ten z Girony nie krzyknął, moja zostaw!
0
Ale się jaram tym składem, oby nie było klapy tylko solidne 5-0 :D
0
Wie ktoś gdzie obejrzę Dom z papieru online poza netflixem? Wszystko poblokowane jak przeglądam.