Podpowiem Ci, że w tak wielkim klubie jak Barcelona apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc logiczne, że jak mamy szansę na sezon bez porażki a liga jest już wygrana to ten wyczyn jest priorytetem.
Tylko po co to wszystko, jak życie się skończy i nie będzie niczego? Nie jestem jakimś super katolikiem bo do kościoła nie chodzę, ale wierzę w boga i mam nadzieję, że po tym życiu jest coś więcej, to w sumie chyba pomaga w tym życiu się realizować.
Ale to dodatkowa okazja do zarobku z praw telewizyjnych i innych. To wszystko obraca się wokół pieniędzy a jeżeli jest dodatkowa szansa na klasyk w takim superpucharze to wszyscy się nachapią.
Podstawę i ustny można zdać na 100% znając i używając tylko 3 czasów, present past i continuous, mówię to na swoim przykładzie. Na rozszerzeniu wymagają już trochę więcej, ale rozszerzenie zdałem na 80% a cały czas używam tylko 3 czasów, czasami się przyda jakiś perfect ale rzaaadko.
28
Z Maradoną w szatni podobno "wycierają kurze"
8
Gmoch jeśli chodzi o komentarz to całkiem spoko, nie gada głupot przynajmniej. Ale to jego mlaskanie dziadkowe mnie zaraz do szału doprowadzi...
22
Koleś nadepnął mu na buta z premedytacją to ten lutnął mu lepę z ucha na pysk.
0
Wygrać LE, zawsze to jakiś puchar, a odpadnięcie w półfinale LM dla Barcy jest zawsze ciężkie.
0
Gram od 3 dni i wszytko śmiga cacy, może masz dysk przepełniony czy coś?
0
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32701860_2130130220348982_7015693945459965952_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dc9d2cd2e8dd240820b0b38635a5bbd0&oe=5B8CE631
Ranking najlepszych piłkarzy z 5 największych lig 2017/18... Gdzie jest najlepszy gracz ostatniego millenium ja się pytam? :D
20
Boatengowie to z 500+ wyżyją... tyle ich jest, a większość jeszcze wyszła na piłkarzy...
18
FIFA na całego, bramki po wylewach, 9 goli w meczu. EA w następnym sezonie znowu wyda grę z błędami i będzie się tym meczem broniła. xD
0
No, dwa rykoszety i przebitka, nie mówie, że brzydkie bramki ale na farcie :)
0
Dostał jakąś przebitkę pod nogi i już wychwalają ponad niebiosa, ale na tej la rambli to raki SZOK
0
MANITA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Już dawno go nie miał xD
0
O co wy się przypier*alacie do Miny? Przecież krył swojego bo Alba poszedł do przodu...
0
Trochę Ci nie wyszło, jak na standardy Hiszpańskie to by uznali :D
0
To samo chciałem napisać, odkąd pamiętam wyjazdówki się źle kojarzą. Te z Serenyą były przekleństwem a teraz niebieskie.
1
Dobrze, że włączyłeś. Dzięki!
0
Raczej to nie będzie sezon bez porażki, kolejny kubeł zimnej wody, szkoda.
0
Podpowiem Ci, że w tak wielkim klubie jak Barcelona apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc logiczne, że jak mamy szansę na sezon bez porażki a liga jest już wygrana to ten wyczyn jest priorytetem.
0
Ehh ta nowoczesność, co drugi to ateista.
2
Widocznie gracze dostali informacje, że mogą o tym mówić. Gdyby było inaczej na pewno żaden by nic nie powiedział.
0
Tylko po co to wszystko, jak życie się skończy i nie będzie niczego? Nie jestem jakimś super katolikiem bo do kościoła nie chodzę, ale wierzę w boga i mam nadzieję, że po tym życiu jest coś więcej, to w sumie chyba pomaga w tym życiu się realizować.
0
Prosiłeś ale muszę się odnieść, nie rozumiem ateistów, czy wtedy życie ma jakikolwiek sens? Jeżeli nie wierzy się w kompletne nic?
5
Ale to dodatkowa okazja do zarobku z praw telewizyjnych i innych. To wszystko obraca się wokół pieniędzy a jeżeli jest dodatkowa szansa na klasyk w takim superpucharze to wszyscy się nachapią.
0
Ciekawi mnie co myśli trener, gramy 4-3-3, idzie pięknie, wygrywamy. A co tam zmienie na 4-4-2 i wpuszczę zawodników, którzy powinni odpocząć...
3
Uwaga, populacja ludzi, którzy będą pompować Dembele po jednej ładnej akcji zwiększa się!
0
To wtedy nic tu Messiego nie będzie już trzymało i też odejdzie.
0
Podstawę i ustny można zdać na 100% znając i używając tylko 3 czasów, present past i continuous, mówię to na swoim przykładzie. Na rozszerzeniu wymagają już trochę więcej, ale rozszerzenie zdałem na 80% a cały czas używam tylko 3 czasów, czasami się przyda jakiś perfect ale rzaaadko.
0
On się nawet nie starzeje, chyba kolejny który odkrył długowieczność po Ibiszu i Reevesie.
0
Z dwóch opcji wolę chyba ogrywać ich jak dzieci na SB :D Mają większy ból dupy i jakoś taka wygrana smakuje lepiej.
1
A Celtic? Panie komentatorze...