kuz

1

Jest, ale przyjechał tylko żeby opier*olić Polskiego kebaba i popić harnasiem bo taką miał kurła ochotę, że nie mógł się oprzeć.

kuz

0

Catinho*

kuz

0

MATS obronił karnego?

kuz

0

Też w to wierzę, irytuje mnie tylko jak wszyscy są pewni awansu. Wystarczy tylko dopisać "będzie gotowy na EWENTUALNY pierwszy mecz w 1/8" i już wszystko cacy.

kuz

14

Gorzej jak nie wyjdziemy z grupy, wtedy będzie gotowy żeby pomóc kolegom walizki do samolotu zapakować.

kuz

0

Tylko nie ten dzban... proszę.

kuz

1

Chyba nie załapałaś żartu, ale to już nie mój problem :)

kuz

9

Syn do Ronaldo: Tato Tato! Dlaczego moja siostra ma na imię Rosa?
Ronaldo: Bo mama lubi róże.
Syn: Dzięki tato
Ronaldo: Nie ma za co Cristiano Ronaldo JR

kuz

1

Wagner Love?

kuz

0

Bo w marketach Real podobno był konkurs dla pracowników na ten mecz, i jakiś Andrzej i Zbyszek wygrali bilety to pojechali oglądać.

kuz

0

Unabomber (1996) - Filmweb

kuz

3

Ale pier***nął, albo na tej powtórce tak to wygląda albo siadła mu jak mało kiedy :D

kuz

2

Przeczytajcie to słowami Szpakowskiego:
Kuz obchodzi dzisiaj... URODZINY!

kuz

0

On to powinien wrócić, ale na ławkę Primera.

kuz

1

Karius wyjdzie dziś z walizkami pełnymi $$$$$ :D

kuz

0

Ronaldo największy piłkarz dekady niewidoczny w tym meczu...

kuz

1

Ja normalnie nie mam słów na to co się dzieje, no nie mam...

kuz

1

Ale przecież i tak będą pisać, że to było niechcący. :) Miało tak wyglądać...

kuz

0

Piszcie co checie, Ramos wiedział co robi :) cwaniak niesamowity z niego.

kuz

7

Ramos celowo, mógł odstawić rękę to ciągnął go do końca.

kuz

0

Zadzwoń do babci i spytaj. One wiedzą najlepiej.

kuz

0

Nie dziwię się, jak "kibice" atakują piłkarzy.

kuz

1

Jeszcze ulubioną pizzerie mu wybudują pod domem jak będzie chciał. :)

kuz

2

Będzie, do tego z LM i LE. Aktualizacja swoją drogą bo dodatek na MŚ wychodzi, tak samo było w 2014. We wrześniu świeża 2019. ;)

kuz

1

Z tym klubem z Londynu to już naciągane fest.

kuz

31

E tam, bekę mają chłopaki. Nie ma co gównoburzy robić. :D

kuz

0

**************** - jak zdelegalizują futbol na całym świecie i tylko ekstraklasa będzie mogła rozgrywać mecze

kuz

1

To nie jest oficjalny profil Diego, chyba.

kuz

8

Ronaldinho pokazał bydlaka na boisku.

kuz

3

Sory Strejlau, zawsze mi się ich głosy mylą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?