Też w to wierzę, irytuje mnie tylko jak wszyscy są pewni awansu. Wystarczy tylko dopisać "będzie gotowy na EWENTUALNY pierwszy mecz w 1/8" i już wszystko cacy.
Syn do Ronaldo: Tato Tato! Dlaczego moja siostra ma na imię Rosa?
Ronaldo: Bo mama lubi róże.
Syn: Dzięki tato
Ronaldo: Nie ma za co Cristiano Ronaldo JR
1
Jest, ale przyjechał tylko żeby opier*olić Polskiego kebaba i popić harnasiem bo taką miał kurła ochotę, że nie mógł się oprzeć.
0
Catinho*
0
MATS obronił karnego?
0
Też w to wierzę, irytuje mnie tylko jak wszyscy są pewni awansu. Wystarczy tylko dopisać "będzie gotowy na EWENTUALNY pierwszy mecz w 1/8" i już wszystko cacy.
14
Gorzej jak nie wyjdziemy z grupy, wtedy będzie gotowy żeby pomóc kolegom walizki do samolotu zapakować.
0
Tylko nie ten dzban... proszę.
1
Chyba nie załapałaś żartu, ale to już nie mój problem :)
9
Syn do Ronaldo: Tato Tato! Dlaczego moja siostra ma na imię Rosa?
Ronaldo: Bo mama lubi róże.
Syn: Dzięki tato
Ronaldo: Nie ma za co Cristiano Ronaldo JR
1
Wagner Love?
0
Bo w marketach Real podobno był konkurs dla pracowników na ten mecz, i jakiś Andrzej i Zbyszek wygrali bilety to pojechali oglądać.
0
Unabomber (1996) - Filmweb
3
Ale pier***nął, albo na tej powtórce tak to wygląda albo siadła mu jak mało kiedy :D
2
Przeczytajcie to słowami Szpakowskiego:
Kuz obchodzi dzisiaj... URODZINY!
0
On to powinien wrócić, ale na ławkę Primera.
1
Karius wyjdzie dziś z walizkami pełnymi $$$$$ :D
0
Ronaldo największy piłkarz dekady niewidoczny w tym meczu...
1
Ja normalnie nie mam słów na to co się dzieje, no nie mam...
1
Ale przecież i tak będą pisać, że to było niechcący. :) Miało tak wyglądać...
0
Piszcie co checie, Ramos wiedział co robi :) cwaniak niesamowity z niego.
7
Ramos celowo, mógł odstawić rękę to ciągnął go do końca.
0
Zadzwoń do babci i spytaj. One wiedzą najlepiej.
0
Nie dziwię się, jak "kibice" atakują piłkarzy.
1
Jeszcze ulubioną pizzerie mu wybudują pod domem jak będzie chciał. :)
2
Będzie, do tego z LM i LE. Aktualizacja swoją drogą bo dodatek na MŚ wychodzi, tak samo było w 2014. We wrześniu świeża 2019. ;)
1
Z tym klubem z Londynu to już naciągane fest.
31
E tam, bekę mają chłopaki. Nie ma co gównoburzy robić. :D
0
**************** - jak zdelegalizują futbol na całym świecie i tylko ekstraklasa będzie mogła rozgrywać mecze
1
To nie jest oficjalny profil Diego, chyba.
8
Ronaldinho pokazał bydlaka na boisku.
3
Sory Strejlau, zawsze mi się ich głosy mylą.