kuz

19

Brzuch dopiero przestaje mnie boleć po reakcji Maradony... co się naśmiałem to moje XD

kuz

1

HAHAHHAHA DIEGO HAHHAHAHA

kuz

0

Czemu to nie był Messi....

kuz

2

Hahah, chyba przelew przyszedł i sędzia zamiast powtórki sprawdził konto bankowe, innego wytłumaczenia nie ma.

kuz

0

Hhahahahahahahahah ale wydymali Argentyne, SZOK

kuz

1

Ten Dybala to musiał temu Sampaolemu zrobić jakąś krzywdę czy coś :D

kuz

1

Chorwacja strzela! Jest nadzieja!

kuz

5

Z Japonią zagramy w końcu tak jak powinniśmy, z dobrą formacją, wygramy dwiema bramkami i będzie płacz dlaczego kurwa od razu tak nie zagraliśmy. Czuję to mocno.

kuz

1

Nasi przodkowie, mając na myśli sąsiadów z północnego zachodu, posługiwali się słowem „Dunia” . Dlatego nazwano ich potem wyrazami zawierającymi rdzeń „Duń-„, do którego doszły przyrostki „-czyk”
i „-czycy”

kuz

3

Całą 11 Polski powinni tam wrzucić.

kuz

1

Czyżby Rosja jednak napompowana? :D

kuz

0

Salah z golem!

kuz

0

Akurat tryumf Niemców to nie było by żadne zaskoczenie, z tego co napisałeś.

kuz

0

Ale bramka Luisito!

kuz

0

Pouraliganji: “Diego Costa cussed everyone in my life during the entire game. The things he said to me from the start till he went off were disgusting. He constantly insulted my entire family. He would just turn around and look me in the eye and insult my sister and mother.”

No to ładny Costa...

kuz

4

Oni wszyscy podpisali, dlatego...

kuz

0

Ocena =/= prawdziwej grze, cały skład zagrał słabo, to prawda, ale Zielu posyłał fajne piły do przodu, próbował kreować grę. Taki zawodnik przyda się na Kolumbie i tyle, nie ma w składzie lepszego na tę pozycję od niego.

kuz

0

CO?! Najlepszy na boisku w meczu z Senegalem, piły jakie posyłał to klasa światowa, tyle, że reszta psuła. Polecam skrót występu Piotrka na youtube, a potem takie opinie.

kuz

3

jak zwał tak zwał :D ja lubię czuć ten zapach świeżo krojonego chleba i tyle. Czasami kupuje krojony bo jestem po prostu leniem a nie mam krajalnicy

kuz

6

Chleb krojony traci dużo na właściwościach, leży trochę w tej folii i chyba nigdy nie jadłeś chleba prosto z piekarni, który wcześniej ukroiłeś.

kuz

0

Bardziej miłych dla serca, bo jedząc aktualnie kolację i klikając w ten link to miło mi się nie zrobiło.

kuz

8

Na La Rambli po każdym dobrym występie piłkarza od razu przypisują go do Barcelony, jak ja to uwielbiam! :D

kuz

0

Dziwne, że sprintu Sona z meczu ze Szwecją chyba nie policzyli, bo leciał tam jak pocinaka, albo Szwed był taki wolny i tak się zdawało.

kuz

0

Islandczycy to walczaki i niesie ich moc świadomości że wyjdą z grupy jak wygrają więc mogą wywalczyć te 3pkt, ale z całego serca trzymam kciuki za wygraną Nigerii.

kuz

1

Argentyna ma większe szanse na wyjście z grupy niż Polska, więc po co taka spina. :D

kuz

1

Nie chodzi mi o krytykę, bo takie komentarze są normalne. Chodzi mi o tych zje**w, to nie jest krytyka.

kuz

6

Ależ wysyp nienawiści antyfanów Messiego, musi sobie z tym chłop poradzić, współczuję.

kuz

0

Jeżeli Islandia zremisuje z Nigerią a Argentyna wygra to wtedy wszystko będzie zależało od meczu Chorwatów z Islandią. Jeżli wygrają Chorwaci to Argentyna wyjdzie.

kuz

0

Podzielam. Większy wywoła chyba tylko ten z Kolumbią jeżeli przegramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?