kuz

5

Wczoraj tak płakali tutaj co niektórzy, że mecz nudny. A wg mnie wczoraj o wiele lepiej się zaczęło niż tutaj. :)

kuz

2

Nie, bo wtedy Laskowski jest jako dodatkowy a szpaku prowadzi, a tutaj Laskowski ma pole do popisu i dobrze mu to wychodzi.

kuz

6

Brać go z powrotem, wszystko mu wybaczę, no chyba, że pójdzie do Realu.

kuz

0

Dobra, czyli teraz Griezmann w oczach rodziny (siostry) jest tylko i wyłącznie materialistą? Sama mu powiedziała, że w Atleti ma pieniądze a w Barcelonie tytuły i sam musi zdecydować...

kuz

0

Czy to się dzieje na prawdę? Co za telenowele on robi to jest śmieszne. Zażenowany siedzę jak to oglądam...

kuz

1

:( :D

kuz

0

Trafiłem wynik 4 0 w lidze typerow :D

kuz

2

Arabski El Shaarawy :D

kuz

0

Nie, bo nie wiadomo jakie repki zagrają że soba, a musi być stronniczy.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

2

Engel: "Rosja nie wygra tego meczu" :D Fail jak nic, zdarza się.

kuz

0

Działa wam transmisja na TVP sport? :(

kuz

10

Pique na Twitterze zaprasza do oglądania transmisji decyzji Griezmanna, to chyba przechyla szale na korzyść Barcy.

kuz

6

Szopka jak uj, jak o tej 21:15 nie będzie jasne co i jak z nim dalej to już straci całkiem w moich oczach.

kuz

0

Marnowanie potencjału? To po co chcecie Griezmanna? Chyba wtedy od potencjału strzeleckiego będziemy mieli dwójkę Suareza i Griezmanna? Messi i Cou będą rzucali piłki, nie zapominając o Busim który też potrafi przytrzymać i dobrze podać. Racja jest jak dupa, każdy ma swoją, ale co niektórzy to tutaj się za specmajstrów uważają i tylko ONI mają rację, nikt inny nie ma prawa do własnego zdania. :) Śmieszne. Koledze masq radzę wyluzować bokserki bo nikt się tutaj nie ośmiesza tylko Ty ze swoją gimnazjalną napinką w dyskusji na luzie. Pozdro.

kuz

1

Sam Siebie usuń najlepiej, Coutinho będzie rozgrywał lepiej niż Thiago albo inny Arthur. Pokazał to już w minionym sezonie. Poza nim mamy Messiego który też świetnie rozgrywa więc nie wiem po co wam ten płacz o transfery skoro mamy dopiero czerwiec.

kuz

0

Barca podobno dostała dobrą ofertę wykupu od innego klubu.

kuz

4

A Coutinho to co? Bo jeśli on nie jest playmakerem z topu to ja nie wiem.

kuz

0

Co za szopka się odwala :D

kuz

0

W Polsce by musiał jeszcze ochronę całodobową opłacać bo by po kilku dniach wykopali samochód :D

kuz

7

W Madrycie po tym meczu już się trzęsą :D

kuz

0

Nie, do sklepu że kurier uszkodził paczkę.

kuz

0

Teraz zmiany i 2-2, karuzela jedzie dalej :D

kuz

1

Prawdopodobnie kurier frajer, pisz do nich wymienią Ci, mają ubezpieczenie.

kuz

9

I pomyśleć, że takie coś wystarczyło w meczu z Betisem a mielibyśmy o jednego majstra więcej... :(

kuz

0

A gdzie tutaj jest napisane, że nie jedzie?

kuz

1

Bardziej Martial.

kuz

6

BREAKING: Kylian Mbappe has left France training with an injury after a collision with Adil Rami, just 48 hours before the World Cup starts..

kuz

1

Nie wiem po co tych patałachów z ekstraklasy pchają do reprezentacji... Widać w zagraniach jak na dłoni poziom tej ligi.

kuz

1

Czyli rozumiem, że chwalą się możliwością strzelania karnych, wykopu bramkarzy, wślizgiem? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?