Dobra, czyli teraz Griezmann w oczach rodziny (siostry) jest tylko i wyłącznie materialistą? Sama mu powiedziała, że w Atleti ma pieniądze a w Barcelonie tytuły i sam musi zdecydować...
Marnowanie potencjału? To po co chcecie Griezmanna? Chyba wtedy od potencjału strzeleckiego będziemy mieli dwójkę Suareza i Griezmanna? Messi i Cou będą rzucali piłki, nie zapominając o Busim który też potrafi przytrzymać i dobrze podać. Racja jest jak dupa, każdy ma swoją, ale co niektórzy to tutaj się za specmajstrów uważają i tylko ONI mają rację, nikt inny nie ma prawa do własnego zdania. :) Śmieszne. Koledze masq radzę wyluzować bokserki bo nikt się tutaj nie ośmiesza tylko Ty ze swoją gimnazjalną napinką w dyskusji na luzie. Pozdro.
Sam Siebie usuń najlepiej, Coutinho będzie rozgrywał lepiej niż Thiago albo inny Arthur. Pokazał to już w minionym sezonie. Poza nim mamy Messiego który też świetnie rozgrywa więc nie wiem po co wam ten płacz o transfery skoro mamy dopiero czerwiec.
5
Wczoraj tak płakali tutaj co niektórzy, że mecz nudny. A wg mnie wczoraj o wiele lepiej się zaczęło niż tutaj. :)
2
Nie, bo wtedy Laskowski jest jako dodatkowy a szpaku prowadzi, a tutaj Laskowski ma pole do popisu i dobrze mu to wychodzi.
6
Brać go z powrotem, wszystko mu wybaczę, no chyba, że pójdzie do Realu.
0
Dobra, czyli teraz Griezmann w oczach rodziny (siostry) jest tylko i wyłącznie materialistą? Sama mu powiedziała, że w Atleti ma pieniądze a w Barcelonie tytuły i sam musi zdecydować...
0
Czy to się dzieje na prawdę? Co za telenowele on robi to jest śmieszne. Zażenowany siedzę jak to oglądam...
1
:( :D
0
Trafiłem wynik 4 0 w lidze typerow :D
2
Arabski El Shaarawy :D
0
Nie, bo nie wiadomo jakie repki zagrają że soba, a musi być stronniczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Engel: "Rosja nie wygra tego meczu" :D Fail jak nic, zdarza się.
0
Działa wam transmisja na TVP sport? :(
10
Pique na Twitterze zaprasza do oglądania transmisji decyzji Griezmanna, to chyba przechyla szale na korzyść Barcy.
6
Szopka jak uj, jak o tej 21:15 nie będzie jasne co i jak z nim dalej to już straci całkiem w moich oczach.
0
Marnowanie potencjału? To po co chcecie Griezmanna? Chyba wtedy od potencjału strzeleckiego będziemy mieli dwójkę Suareza i Griezmanna? Messi i Cou będą rzucali piłki, nie zapominając o Busim który też potrafi przytrzymać i dobrze podać. Racja jest jak dupa, każdy ma swoją, ale co niektórzy to tutaj się za specmajstrów uważają i tylko ONI mają rację, nikt inny nie ma prawa do własnego zdania. :) Śmieszne. Koledze masq radzę wyluzować bokserki bo nikt się tutaj nie ośmiesza tylko Ty ze swoją gimnazjalną napinką w dyskusji na luzie. Pozdro.
1
Sam Siebie usuń najlepiej, Coutinho będzie rozgrywał lepiej niż Thiago albo inny Arthur. Pokazał to już w minionym sezonie. Poza nim mamy Messiego który też świetnie rozgrywa więc nie wiem po co wam ten płacz o transfery skoro mamy dopiero czerwiec.
0
Barca podobno dostała dobrą ofertę wykupu od innego klubu.
4
A Coutinho to co? Bo jeśli on nie jest playmakerem z topu to ja nie wiem.
0
Co za szopka się odwala :D
0
W Polsce by musiał jeszcze ochronę całodobową opłacać bo by po kilku dniach wykopali samochód :D
7
W Madrycie po tym meczu już się trzęsą :D
0
Nie, do sklepu że kurier uszkodził paczkę.
0
Teraz zmiany i 2-2, karuzela jedzie dalej :D
1
Prawdopodobnie kurier frajer, pisz do nich wymienią Ci, mają ubezpieczenie.
9
I pomyśleć, że takie coś wystarczyło w meczu z Betisem a mielibyśmy o jednego majstra więcej... :(
0
A gdzie tutaj jest napisane, że nie jedzie?
1
Bardziej Martial.
6
BREAKING: Kylian Mbappe has left France training with an injury after a collision with Adil Rami, just 48 hours before the World Cup starts..
1
Nie wiem po co tych patałachów z ekstraklasy pchają do reprezentacji... Widać w zagraniach jak na dłoni poziom tej ligi.
1
Czyli rozumiem, że chwalą się możliwością strzelania karnych, wykopu bramkarzy, wślizgiem? XD