kuz

0

A to nie wystarczy skład meczowy? Przecież to jest taki bierny udział w zwycięstwie bo trenuje, jest na meczu, w gotowości. Bez sensu.

kuz

5

Suchary? To ja mam dobry
Podchodzi karzeł do Norbiego i mówi:
Wyrosłem na Twojej muzyce.
Badum...

kuz

1

Wiem jak to jest na linii Katalonia - Hiszpania, ale hymn mogliby uszanować...

kuz

0

Cala seria od początku

kuz

0

Dzisiaj kupiłem PS4 z myślą o takich właśnie tytułach. Oczywiście zacznę od uncharted. :)

kuz

0

Przelew od Pereza przyszedł :P

kuz

18

Możemy wygrać Ligę na Camp Nou, po pokonaniu Realu Madryt. :) Fajnie było by zobaczyć jak chłopaki cieszą się przed oczami białych po takim 3-0 albo i wyżej. Oby!

kuz

48

Nie ma się z czego cieszyć, praca, wydatki, obowiązki. Wszystko spycha Cię do samodzielności, zaczynasz martwić się o przyszłość swoją i nie tylko bo przecież masz druga osobę obok i plany z nią związane. Tak na prawdę oddał bym dużo żeby wrócić do lat liceum gdzie wracało się do domu na obiad mamy, nie martwił się człowiek niczym poza szkołą która teraz wydaje się być czymś łatwym w pryzmacie dorosłego życia... Eh, sto lat i obyś cieszył się jeszcze tymi latami tak do 24 roku życia.

kuz

0

90+8'

Ronaldo C.(Niesportowe zachowanie)

Nie siej fermentu.

kuz

0

Szybka transkrypcja: "TY C**JU JE***Y MADRYCKI, JAKI KU**A KARNY?"

kuz

39

Ja pierdziele, to jak najlepsza maść na ból dupy aktualnie :D

kuz

0

Może nie takie kary, ale powinni takiego Ronaldo posadzić na kanapie w jakimś talk show i puścić mu takie nagranie gdzie przewraca się i płacze chociaż nikt go nie dotyka, ciekawe co by powiedział. Do tego cała publiczność w studio powinna śmiać się w niebogłosy.

kuz

14

Ten zgrywa takiego twardziela, zachęca do walki a sam przewraca się od powietrza. Tak wiem, dużo o Ronaldo ale typ działa na mnie jak płachta na byka.

kuz

8

Ronaldo do Vasqueza: "WRZUCAJ WSZYSTKO CO MASZ, NAWET ZE ŚRODKOWEGO KOŁA, CZEKAM W POLU KARNYM."

kuz

1

Napisałem, że jest na wysokim poziomie, a Leo jest poza poziomami :)

kuz

4

Ale mnie drażni ten płaczek, to jest szok co on za szopki odwala na tym boisku, jak mu nie wstyd potem? On lepszy od Messiego? Proszę was, piłkarsko możę jest na tym wysokim poziomie ale jeśli chodzi o ego i zachowanie to nigdy nie dorówna Leo.

kuz

0

Dałem niżej ten tekst

kuz

11

TV3 is stating that when Piqué went to Valverde to tell him about how he should change their tactics and formation, Valverde was spotted saying "I am the one responsible."

Prezydent próbował, ale co on mógł...

kuz

0

Leżę i pewnie nie zasnę, za bardzo kocham ten klub żeby tak po prostu olać to co się stało. Boli...

kuz

2

Ale jestem obsrany, tragedia :D

kuz

0

Sam siedzę jak na gwoździach...

kuz

1

Szczególnie w tabeli La Liga :) Ludzie opanujcie się...,

kuz

0

Jak oni to sfrajerzą...

kuz

0

w okręgówce ciężko byłoby być gorszym.

kuz

0

Haos panuje nad meczem w Manchesterze. Coś niesamowitego... :D

kuz

1

A nie oglądałeś dwumeczu z Bayernem?

kuz

1

oczywiście chodziło mi o hax = program komputerowy... trochę beka. :D

kuz

0

Dostałem dzisiaj bana na facebooku, za komentarz pod jednym z postów cybersportu na temat bana dla jednego z graczy. Napisałem "haxy do pieca" co skutkowało 3 dniową blokadą... dokąd ten świat zmierza?

kuz

1

Jeśli za solidnymi występami będą dobre wyniki to ja tam fajerwerków nie potrzebuję.

kuz

24

A bycie najlepszą nie jest większym zaszczytem? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?