Mamy sędziego w najwyższej klasie rozgrywek, to zamiast się cieszyć, że Polska coś znaczy to wiadomo, Janusze cebulaki jak zawsze z zazdrości przypier*olą się o byle co. Typowa Polska mentalność.
Jakie głupoty? Po prostu wolę obejrzeć meczyk po Polsku za darmo w dobrej jakości, niż po czesku oglądać bez komentatora. Każdy ogląda jak lubi a Ty za bardzo spinasz majtochy.
PSG wygra 3-0 i awansuje, ewentualnie 3-1 i po dogrywce. Będąc kibicem Barcy trzeba wierzyć, chociaż szanse są niewielkie a Real jest faworytem, to kibicować im jest sprzeczne z dekalogiem kibica Barcy.
Do wszystkich srogo linczujących mój komentarz, Atleti szanuję, ale wg mnie spalą się jeszcze nie raz i większym zagrożeniem będzie Real, który i tak skończy przed nimi. :)
Są uważane, a są rzeczywiście to dwie inne wersje. Większość mówi o samsungu znając tylko markę, która dłużej jest na rynku i tym się broni. Nie będę brnął. Kolega wyżej, czy to, że pracujesz w serwisie czyni Cię ekspertem na tyle, że masz ostateczne zdanie? śmiech.
Samsungi w półce med-high i tej najniższej nie mają sobie równych bo przysłona to 1.8 gdzie w konkurencji to max 2.0. Poza tym, przysłona to nie wszystko i mate 10 pro ma 1.7 bodajże, co równa się z samsungami a sam aparat technicznie jest po prostu lepszy. Nie ma co się kłócić każdy ma swoją rację, tyle razy już próbowałem komuś wyperswadować że Mate robi lepsze zdjęcia aż w końcu zrezygnowałem, bo tylko jak pokazałem na przykładach to ludzie zaczęli wierzyć. (zwykły test obrotowych obrazków i łapanie ostrości.)
3
Mamy sędziego w najwyższej klasie rozgrywek, to zamiast się cieszyć, że Polska coś znaczy to wiadomo, Janusze cebulaki jak zawsze z zazdrości przypier*olą się o byle co. Typowa Polska mentalność.
7
Frajerzy Roku po raz drugi :D widać jak bardzo im zależy na tym trofeum hahahhaha
4
Zmarnowanie dwóch czy trzech setek to wg komentatorów świetny mecz, okej!
1
PSG gol, mają kopa do przodu to ich super inteligentni fani znowu race odpalają hahah no nie mogę.
2
Można wyłączyć! :)
2
Ale kretyni w tym Paryżu xD
1
To było by najgłupsze ze strony PSG :D Chyba nikt nie jest tak głupi, będą musieli w 80 minucie rzucić wszystko na jedną kartę.
0
Dwa scenariusze, PSG rusza do przodu i strzela bramki albo Real miażdży ich po wyjściu do przodu.
2
Oni serio grają jakby wygrali 3-1 pierwszy mecz :D W drugiej połowie muszą coś zmienić bo się tak skończy.
4
Poziom levante? To by wygrali z Realem :D
15
Nie rozumiem dlaczego Ci kretyni nie potrafią uszanować minuty ciszy i drą jape? Takich powinni od razu wyrzucać poza stadion.
0
Jakie głupoty? Po prostu wolę obejrzeć meczyk po Polsku za darmo w dobrej jakości, niż po czesku oglądać bez komentatora. Każdy ogląda jak lubi a Ty za bardzo spinasz majtochy.
0
anulować subskrypcję.
0
Przecież player daje za darmo :) Po co się męczyć.
5
PSG wygra 3-0 i awansuje, ewentualnie 3-1 i po dogrywce. Będąc kibicem Barcy trzeba wierzyć, chociaż szanse są niewielkie a Real jest faworytem, to kibicować im jest sprzeczne z dekalogiem kibica Barcy.
0
Bez ani jednej ścinki to nawet w TV nie leci bo czasem coś przerwie :P
3
Wystarczy nam remis :)
0
Fakt, jest większy, ale za rozmiarem idzie moc głośnika. :)
1
Xtreme gra lepiej bo ma lepsze głośniki, Charge 3 ma powerbank 6 tys mah ale sporo słabsze głośniki. Jeśli zależy Ci na pier*olnięciu to bierz Xtrema.
0
"Puta Madre! Hail!" czyt. "Hail Andre!"
0
Do wszystkich srogo linczujących mój komentarz, Atleti szanuję, ale wg mnie spalą się jeszcze nie raz i większym zagrożeniem będzie Real, który i tak skończy przed nimi. :)
4
Dodajemy 1 pkt przewagi nad Realem a Wy piszecie o utracie mistrzostwa :D Trochę beka.
1
Sędzia z tunelu.
0
2-0 betis, rób screeny.
7
Prawdę napisał, teraz wszystkim odpier*ala, i to nie tylko w sprawie piw.
1
Najlepsze, że wszyscy się srali, tu BVB tu United :D
40
OFICJALNIE: Usain Bolt nowym piłkarzem Mamelodi Sundowns FC!
0
Są uważane, a są rzeczywiście to dwie inne wersje. Większość mówi o samsungu znając tylko markę, która dłużej jest na rynku i tym się broni. Nie będę brnął. Kolega wyżej, czy to, że pracujesz w serwisie czyni Cię ekspertem na tyle, że masz ostateczne zdanie? śmiech.
0
S9 jeszcze nie ma :) mówimy o aktualnych modelach.
0
Samsungi w półce med-high i tej najniższej nie mają sobie równych bo przysłona to 1.8 gdzie w konkurencji to max 2.0. Poza tym, przysłona to nie wszystko i mate 10 pro ma 1.7 bodajże, co równa się z samsungami a sam aparat technicznie jest po prostu lepszy. Nie ma co się kłócić każdy ma swoją rację, tyle razy już próbowałem komuś wyperswadować że Mate robi lepsze zdjęcia aż w końcu zrezygnowałem, bo tylko jak pokazałem na przykładach to ludzie zaczęli wierzyć. (zwykły test obrotowych obrazków i łapanie ostrości.)