kuz

3

Mamy sędziego w najwyższej klasie rozgrywek, to zamiast się cieszyć, że Polska coś znaczy to wiadomo, Janusze cebulaki jak zawsze z zazdrości przypier*olą się o byle co. Typowa Polska mentalność.

kuz

7

Frajerzy Roku po raz drugi :D widać jak bardzo im zależy na tym trofeum hahahhaha

kuz

4

Zmarnowanie dwóch czy trzech setek to wg komentatorów świetny mecz, okej!

kuz

1

PSG gol, mają kopa do przodu to ich super inteligentni fani znowu race odpalają hahah no nie mogę.

kuz

2

Można wyłączyć! :)

kuz

2

Ale kretyni w tym Paryżu xD

kuz

1

To było by najgłupsze ze strony PSG :D Chyba nikt nie jest tak głupi, będą musieli w 80 minucie rzucić wszystko na jedną kartę.

kuz

0

Dwa scenariusze, PSG rusza do przodu i strzela bramki albo Real miażdży ich po wyjściu do przodu.

kuz

2

Oni serio grają jakby wygrali 3-1 pierwszy mecz :D W drugiej połowie muszą coś zmienić bo się tak skończy.

kuz

4

Poziom levante? To by wygrali z Realem :D

kuz

15

Nie rozumiem dlaczego Ci kretyni nie potrafią uszanować minuty ciszy i drą jape? Takich powinni od razu wyrzucać poza stadion.

kuz

0

Jakie głupoty? Po prostu wolę obejrzeć meczyk po Polsku za darmo w dobrej jakości, niż po czesku oglądać bez komentatora. Każdy ogląda jak lubi a Ty za bardzo spinasz majtochy.

kuz

0

anulować subskrypcję.

kuz

0

Przecież player daje za darmo :) Po co się męczyć.

kuz

5

PSG wygra 3-0 i awansuje, ewentualnie 3-1 i po dogrywce. Będąc kibicem Barcy trzeba wierzyć, chociaż szanse są niewielkie a Real jest faworytem, to kibicować im jest sprzeczne z dekalogiem kibica Barcy.

kuz

0

Bez ani jednej ścinki to nawet w TV nie leci bo czasem coś przerwie :P

kuz

3

Wystarczy nam remis :)

kuz

0

Fakt, jest większy, ale za rozmiarem idzie moc głośnika. :)

kuz

1

Xtreme gra lepiej bo ma lepsze głośniki, Charge 3 ma powerbank 6 tys mah ale sporo słabsze głośniki. Jeśli zależy Ci na pier*olnięciu to bierz Xtrema.

kuz

0

"Puta Madre! Hail!" czyt. "Hail Andre!"

kuz

0

Do wszystkich srogo linczujących mój komentarz, Atleti szanuję, ale wg mnie spalą się jeszcze nie raz i większym zagrożeniem będzie Real, który i tak skończy przed nimi. :)

kuz

4

Dodajemy 1 pkt przewagi nad Realem a Wy piszecie o utracie mistrzostwa :D Trochę beka.

kuz

1

Sędzia z tunelu.

kuz

0

2-0 betis, rób screeny.

kuz

7

Prawdę napisał, teraz wszystkim odpier*ala, i to nie tylko w sprawie piw.

kuz

1

Najlepsze, że wszyscy się srali, tu BVB tu United :D

kuz

40

OFICJALNIE: Usain Bolt nowym piłkarzem Mamelodi Sundowns FC!

kuz

0

Są uważane, a są rzeczywiście to dwie inne wersje. Większość mówi o samsungu znając tylko markę, która dłużej jest na rynku i tym się broni. Nie będę brnął. Kolega wyżej, czy to, że pracujesz w serwisie czyni Cię ekspertem na tyle, że masz ostateczne zdanie? śmiech.

kuz

0

S9 jeszcze nie ma :) mówimy o aktualnych modelach.

kuz

0

Samsungi w półce med-high i tej najniższej nie mają sobie równych bo przysłona to 1.8 gdzie w konkurencji to max 2.0. Poza tym, przysłona to nie wszystko i mate 10 pro ma 1.7 bodajże, co równa się z samsungami a sam aparat technicznie jest po prostu lepszy. Nie ma co się kłócić każdy ma swoją rację, tyle razy już próbowałem komuś wyperswadować że Mate robi lepsze zdjęcia aż w końcu zrezygnowałem, bo tylko jak pokazałem na przykładach to ludzie zaczęli wierzyć. (zwykły test obrotowych obrazków i łapanie ostrości.)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?