Czy jeśli Liverpool wygra LM to Chelsea dostanie slota na LM czy ten wygrany slot będzie wtedy tak jakby podwojny dla Liverpoolu? To ciekawe bo wtedy Everton ma LE a Chelsea LM.
Przecież jak wygramy klasyk to i tak będą szczekać, że ten mecz o pietruszkę i Real już na finał się szykuje. No chyba, że wygrają z nami na CN to wtedy inna bajka, powiedzą, że są lepsi i liga to tylko fart. :D
Wcześniej pisali ze Real już wygrał LM, też mnie irytuje takie podejście. Gdzie nie wejdziesz to porównują nasze dwa trofea do LM że to LM lepsza niż LA Liga i puchar chociaż nawet do finału jeszcze nie dotarli.
W Bydgoszczy od około godziny krąży nad miastem Boeing 737, obudziłem się, a że lubię śledzić sobie flightradar to spojrzałem z ciekawości. Krąży wokół miasta, ląduje i wznosi się, to żadna awaria, podobno szkolą w ten sposób pilotów linii Enter Air. :)
2
Marcelo też go trącił łokciem a Sergi tylko mu oddał, głupie ale czerwo dla Bale było bardziej oczywiste.
0
Remis to w sumie spoko, jedyne o co walczymy to o sezon bez porażki a takowy wynik nam to daje. :) Bez spinki.
0
Czy jeśli Liverpool wygra LM to Chelsea dostanie slota na LM czy ten wygrany slot będzie wtedy tak jakby podwojny dla Liverpoolu? To ciekawe bo wtedy Everton ma LE a Chelsea LM.
0
Tak właśnie mi się kojarzyło skąd znam melodie :D
0
Przecież jak wygramy klasyk to i tak będą szczekać, że ten mecz o pietruszkę i Real już na finał się szykuje. No chyba, że wygrają z nami na CN to wtedy inna bajka, powiedzą, że są lepsi i liga to tylko fart. :D
0
I sędzia doliczy 2 minuty na koniec :D
0
Lewy chyba chce superpuchar europy zgarnąć bo tak mu się nie chce grać :D
0
Co on odje*ał że tak się zapytam? Perez mu zapłacił?
0
Serwery nc+ jak zwykle padły, super.
3
A Rakitic? Przecież Chorwat na mega formę od jakiegoś czasu więc nie wiem jak Wy ale ja nie widzę go na ławce.
2
uBlock origin polecam
0
Mamy mistrza! :)
0
faktycznie faktycznie :D trochę za dużo piwerka
1
"Przegrajmy dzisiaj z Depor to fetę zrobimy sobie na Camp Nou po meczu z Realem, będzie fajnie."
4
No i 2:2, oby jeszcze tego mistrza dziś nie wypuścili :D
0
ale przeszkadzał przy obronie Matsowi.
2
Simeone wygląda jak na**bany awanturnik wyrzucony z klubu :D
5
Wcześniej pisali ze Real już wygrał LM, też mnie irytuje takie podejście. Gdzie nie wejdziesz to porównują nasze dwa trofea do LM że to LM lepsza niż LA Liga i puchar chociaż nawet do finału jeszcze nie dotarli.
0
Jak my nie zasłużyliśmy swoją grą na finał tak Liverpoolowi się należy, mimo wszystko.
1
Co za gość z tego Salaha.
2
Im wyżej tym lepsza motywacja, chociaż teraz można gdybać. Gdyby udało się przejść Romę, to myślę, że do końca każdy kończyłby jak Sevilla w finale.
0
W Bydgoszczy od około godziny krąży nad miastem Boeing 737, obudziłem się, a że lubię śledzić sobie flightradar to spojrzałem z ciekawości. Krąży wokół miasta, ląduje i wznosi się, to żadna awaria, podobno szkolą w ten sposób pilotów linii Enter Air. :)
0
Po zakończeniu sezonu już nie będzie dostępne na stronie, przynajmniej ja takiego maila od nich dostałem.
4
Żyjesz w alternatywnym wszechświecie?
6
A może to Barca gra tak zajebiste spotkanie?
0
Sprawdził czy Messi ma zadek człowieka.
0
Znowu nas okradają...
1
Takiego gola za jakie Ronaldo jest uznawany za najlepszego na świecie.
0
Roberto miał setkę, gdyby wykorzystał... a po co wspominać, gramy o dwa trofea.
1
Posłał spod własnej bramki podanie które wyprowadziło sam na sam Coutinho, a ten asystował dla Luisa.