kuz

0

Do tego komentator naszych od gejów wyzywa...

kuz

0

Tylko, że to jest zdradliwe. Raz potrafię wypić 5 piwek do meczu a na drugi dzień zdychać jak kot, a czasami wypiję dużo wódeczki zmieszam z piwami i czuję się okej.

kuz

9

Siedli na nich jak trzeba, naszym powinni puścić drugą połowę, oni tak nie potrafią.

kuz

1

Bo Thiago to ofensywny pomocnik a ten już broni wyniku.

kuz

1

Wszyscy grają lepiej od Polaków... nawet Arabia dziś nie wyglądała tak źle jak my.

kuz

2

Właśnie skończyłem Detroit: Become Human. Jedno słowo - MAJSTERSZTYK.

kuz

3

z kim? nie znam.

kuz

0

Siedzi! A więc Anglia/Belgia :)

kuz

0

Jeszcze będzie tak, że Polacy z Tunezyjczykami zagrają :)

kuz

2

Chwilę grozy przeżyli piłkarze Arabii Saudyjskiej. Podczas lotu do Rostowa z silnika ich samolotu zaczął wydobywać się ogień.

Ogień był spowodowany drobną usterką techniczną silnika, a reprezentacja Arabii Saudyjskiej bezpiecznie wylądowała na lotnisku w Rostowie.

kuz

5

Czemu on jeszcze Rashforda nie wpuścił? Chłopak da im 3 pkt.

kuz

1

Za dużo wypiłeś.

kuz

4

drony isis, tylko na takie było ich stać.

kuz

13

Mecz bez karnego na tych mistrzostwach? A na co to komu, po co to porzebne.

kuz

1

Tak słucham Tomaszewskiego i czuje się jakbym słuchał jakiegoś naj*banego Janka spod sklepu, tyyleeee mądrości :D

kuz

6

Te wywiady bez lektora mają tyle sensu co dziurawe wiadro. Trochę śmieszne.

kuz

23

Arabowie też grali na 200%, ale przyje*ali im taki obóz przygotowawczy, że po 30 minutach nie mieli już sił. ;D

kuz

1

Ale torpeda :DDD

kuz

2

Nie wiem czy to błąd w przygotowaniu, czy pech? Gość wyskakuje lekko w górę i już strzela mu mięsień...

kuz

8

Neymar każdy kontakt z piłką w tym meczu to trzymanie jej na siłe, branie na plecy przeciwnika i gleba oraz turlanie się po murawie, i tak w kółko. BARDZO słaby występ.

kuz

1

Nie było, puścił go a ten się przewrócił, trochę za późno chciał na tym skorzystać.

kuz

2

Neymar tym meczem obniżył średnią ocen występu piłkarzy Realu na tych MŚ. :D

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

8

Nie wiem jak was ale mnie Neymar strasznie irytuje tym swoim gwiazdorzeniem.

kuz

0

Filip Kuciński proszę państwa!

kuz

13

2002 - Francja jako mistrz świata nie wychodzi z grupy

2010 - Włochy jako mistrzowie świata nie wychodzą z grupy

2014 - Hiszpania jako mistrz świata nie wychodzą z grupy

2018 - Niemcy?!

kuz

6

Czemu on ciągle szuka jedenastki? Debil.

kuz

7

Carlos Vela wystrzelił z formą na te MŚ, niesamowity mecz póki co!

kuz

1

Meksyk może się podobać! Chyba najlepszy początek ze wszystkich meczów do tej pory. POBIĆ NIEMCA!

kuz

0

Ciesz się, że Mitrovic to amator :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?