Tylko, że to jest zdradliwe. Raz potrafię wypić 5 piwek do meczu a na drugi dzień zdychać jak kot, a czasami wypiję dużo wódeczki zmieszam z piwami i czuję się okej.
Neymar każdy kontakt z piłką w tym meczu to trzymanie jej na siłe, branie na plecy przeciwnika i gleba oraz turlanie się po murawie, i tak w kółko. BARDZO słaby występ.
0
Do tego komentator naszych od gejów wyzywa...
0
Tylko, że to jest zdradliwe. Raz potrafię wypić 5 piwek do meczu a na drugi dzień zdychać jak kot, a czasami wypiję dużo wódeczki zmieszam z piwami i czuję się okej.
9
Siedli na nich jak trzeba, naszym powinni puścić drugą połowę, oni tak nie potrafią.
1
Bo Thiago to ofensywny pomocnik a ten już broni wyniku.
1
Wszyscy grają lepiej od Polaków... nawet Arabia dziś nie wyglądała tak źle jak my.
2
Właśnie skończyłem Detroit: Become Human. Jedno słowo - MAJSTERSZTYK.
3
z kim? nie znam.
0
Siedzi! A więc Anglia/Belgia :)
0
Jeszcze będzie tak, że Polacy z Tunezyjczykami zagrają :)
2
Chwilę grozy przeżyli piłkarze Arabii Saudyjskiej. Podczas lotu do Rostowa z silnika ich samolotu zaczął wydobywać się ogień.
Ogień był spowodowany drobną usterką techniczną silnika, a reprezentacja Arabii Saudyjskiej bezpiecznie wylądowała na lotnisku w Rostowie.
5
Czemu on jeszcze Rashforda nie wpuścił? Chłopak da im 3 pkt.
1
Za dużo wypiłeś.
4
drony isis, tylko na takie było ich stać.
13
Mecz bez karnego na tych mistrzostwach? A na co to komu, po co to porzebne.
1
Tak słucham Tomaszewskiego i czuje się jakbym słuchał jakiegoś naj*banego Janka spod sklepu, tyyleeee mądrości :D
6
Te wywiady bez lektora mają tyle sensu co dziurawe wiadro. Trochę śmieszne.
23
Arabowie też grali na 200%, ale przyje*ali im taki obóz przygotowawczy, że po 30 minutach nie mieli już sił. ;D
1
Ale torpeda :DDD
2
Nie wiem czy to błąd w przygotowaniu, czy pech? Gość wyskakuje lekko w górę i już strzela mu mięsień...
8
Neymar każdy kontakt z piłką w tym meczu to trzymanie jej na siłe, branie na plecy przeciwnika i gleba oraz turlanie się po murawie, i tak w kółko. BARDZO słaby występ.
1
Nie było, puścił go a ten się przewrócił, trochę za późno chciał na tym skorzystać.
2
Neymar tym meczem obniżył średnią ocen występu piłkarzy Realu na tych MŚ. :D
1
Komentarz usunięty
8
Nie wiem jak was ale mnie Neymar strasznie irytuje tym swoim gwiazdorzeniem.
0
Filip Kuciński proszę państwa!
13
2002 - Francja jako mistrz świata nie wychodzi z grupy
2010 - Włochy jako mistrzowie świata nie wychodzą z grupy
2014 - Hiszpania jako mistrz świata nie wychodzą z grupy
2018 - Niemcy?!
6
Czemu on ciągle szuka jedenastki? Debil.
7
Carlos Vela wystrzelił z formą na te MŚ, niesamowity mecz póki co!
1
Meksyk może się podobać! Chyba najlepszy początek ze wszystkich meczów do tej pory. POBIĆ NIEMCA!
0
Ciesz się, że Mitrovic to amator :D