To jest właśnie inteligencja boga piłki! Wszyscy strzelali w Pacheco, bronił każdą piłkę, to Leoś uderzył tak niekonwencjonalnie w swoim stylu! Druga połowa zdecydowanie lepsza! A wszystko to dzięki wejściu Filipa więc Waldek wiesz czego nie robić w drugiej kolejce.
Z tego co widać ze skrótu, to Ronaldo rozegrał całkiem dobry debiut. Gdyby nie bramkarz rywali i brak szczęścia trafiłby te dwa gole. Całkiem fajnie wygląda Jego współpraca z Dybalą, oj może wyjść mu na lepsze ten transfer bo w Realu już zaczynał się dusić, a tutaj czuć świeżość.
Pytanie dla tych, którzy oglądali mecz Juve. Byłem w pracy i dopiero wróciłem. Jak zagrał Ronaldo? Tylko zwięźle i na temat bez żadnych śmieszków poproszę. :)
LG V30 zdecydowanie. :) Samsung s8 jest strasznie przereklamowanym telefonem, bateria słabo trzyma tym bardziej w plusie. Bierz v30 nie będziesz żałował.
W sumie to dopiero wszedłem w internety i widziałem post Dembele na snapie story ze stadionem PSG i dwoma klepsydrami w opisie, fake czy serio coś takiego wrzucił?
Ostatnio pisałem o oświadczynach w górach i pochwalę sie, ze wszystko sie udało :) oświadczyłem sie mojej dziewczynie na Nosalu, malo komercyjny i piękny widok. Pierscionek pasował idealnie chociaz rozmiar dobierałem na oko. :)
To jak to jest z tym okienkiem, przecież odejść mogą do 1 września, tylko przychodzić nie mogą... pamiętam ostatnio De Gea 31 sierpnia miał przyjść do Realu ale wyszły jakieś boble z kontraktem i wszyscy się nabijali.
21
Richarlison: I want to be the best and put Everton on top of every torunament.
Richarlimom and Richarlidad will be proud. :)
1
To jest właśnie inteligencja boga piłki! Wszyscy strzelali w Pacheco, bronił każdą piłkę, to Leoś uderzył tak niekonwencjonalnie w swoim stylu! Druga połowa zdecydowanie lepsza! A wszystko to dzięki wejściu Filipa więc Waldek wiesz czego nie robić w drugiej kolejce.
0
Strzały z daleka to jedyna dobra metoda. Zmuszają do wyjścia z pressingiem jednocześnie robi się miejsce.
0
Jeśli to ironia to nie było to śmieszne.
1
Bez jaj, za takie komentarze powinien być z urzędu ban na przynajmniej tydzień.
2
Spoko, na drugą połowę za Roberto wskoczy Cou, Messi bardziej do środka a Dembouz na prawe skrzydło, powinno zatrybić.
1
A za Hitlera to by nie było bo już by świat inaczej wyglądał...
0
PALO!~
0
Suarez już baituje la ramble :D
0
A daj Ty mu może decydować co? Ucz się, trenuj, wspinaj się po szczeblach, to będziesz wystawiał ofensywną 11.
0
Proponuję zakończyć spór, obejrzeć mecz a potem wysnuwać wnioski koledzy. :)
0
Nie ma Cou, jest Roberto.
3
Z tego co widać ze skrótu, to Ronaldo rozegrał całkiem dobry debiut. Gdyby nie bramkarz rywali i brak szczęścia trafiłby te dwa gole. Całkiem fajnie wygląda Jego współpraca z Dybalą, oj może wyjść mu na lepsze ten transfer bo w Realu już zaczynał się dusić, a tutaj czuć świeżość.
0
Dzięki, ale skróty mówią często inną prawdę. Chcę opinię kogoś kto oglądał całokształt.
0
Pytanie dla tych, którzy oglądali mecz Juve. Byłem w pracy i dopiero wróciłem. Jak zagrał Ronaldo? Tylko zwięźle i na temat bez żadnych śmieszków poproszę. :)
4
LG V30 zdecydowanie. :) Samsung s8 jest strasznie przereklamowanym telefonem, bateria słabo trzyma tym bardziej w plusie. Bierz v30 nie będziesz żałował.
0
Jak nie masz tv 4k to ps4 slim jest aktualnie najlepszym wyborem :D 1TB + 2 pady za 1300 zł, ale ja zaczekał bym na bundle z FIFA 19.
0
W sumie to dopiero wszedłem w internety i widziałem post Dembele na snapie story ze stadionem PSG i dwoma klepsydrami w opisie, fake czy serio coś takiego wrzucił?
0
Ta 14 lepiej pasowała do Cou, troche Johana przypominał i ogólnie jakoś tak dziwnie z ta 7.
28
Niby taki z niego NGOLO a jednak nie do końca...
35
Ostatnio pisałem o oświadczynach w górach i pochwalę sie, ze wszystko sie udało :) oświadczyłem sie mojej dziewczynie na Nosalu, malo komercyjny i piękny widok. Pierscionek pasował idealnie chociaz rozmiar dobierałem na oko. :)
3
Ale Suarez jest gruby, szok...
5
https://vignette.wikia.nocookie.net/pata/images/3/31/Chodzi_o_kutasa.jpg/revision/latest?cb=20180407031621&path-prefix=pl
2
Popieram, Cloudy II najlepsze słuchawki jakie są na rynku w tej cenie.
1
To jak to jest z tym okienkiem, przecież odejść mogą do 1 września, tylko przychodzić nie mogą... pamiętam ostatnio De Gea 31 sierpnia miał przyjść do Realu ale wyszły jakieś boble z kontraktem i wszyscy się nabijali.
21
Ciągle! Dobra klima albo jezioro! Lepsze to niż mrozy...
0
myślę, że za duży kicz
0
Myślę, że to nie problem a dodatkowo będzie śmiesznie :) Jest bardzo wyrozumiała więc raczej jakoś nie powinno jej to zirytować.
1
Też właśnie o tym myślałem, już nie chodzi o ludzi bo nie przejmuję się opinią innych. Bardziej chodzi żeby nie czuła, że coś jest na pokaz. :)
1
Problem miałem przy wyborze, na szczęście jest możliwość wymiany rozmiaru więc tym się nie przejmuję. ;)