kuz

5

A potem dostał 3x kanał od tego małego ziomeczka :D

kuz

0

kuz

3

O Ronaldo się nie wypowiadałem nawet, bo powinien mieć poniżej 90 w grze. :)

kuz

25

A widziałeś kiedyś Messiego robiącego sztuczki? On ma taki drybling, że nie potrzebuje robić ruletek i innych...

kuz

1

O co Wy się do Kuby czepiacie? Przecież było czysto w piłkę a potem zahaczył zawodnika...

kuz

2

Ostatnio udostępniałem swój nowo nagrany utwór, teraz nagrałem drugi i również chcę się z wami podzielić.


Proszę o opinie. Miłego! :)

kuz

2

kuz

14

Jak widać mózg jeszcze u niektórych istnieje :) I to u dziennikarza, wielkie brawa!

kuz

4

Jakoś właśnie mam odmienne zdanie, wypowiada się dosyć mądrze i jednak jakieś doświadczenie ma, mi zupełnie nie przeszkadza Szpaku.

kuz

0

"77k euro rocznie"

kuz

4

Bo do Messiego wszyscy się przyzwyczaili, że wykręca takie liczby i to jest normalne, oczekuje się od Niego wyczynów jak tego z 90+ golami w roku, wtedy zostanie doceniony.

kuz

0

No ja steruję zawsze całym zespołem :) Tak samo w trybie WG. Mi tam sprawia frajdę, może jest nierealistyczne, ale jednak coś nowego w fifie od lat. :)

kuz

0

Tak, bardzo fajnie się gra. Może dlatego, że bardzo lubie tryb kariery w FIFIe.

kuz

0

Ja 10h Accessa wykorzystuję na prawie całe przejście Huntera, i tak co roku :D

kuz

0

EA Access tylko na 10h, to mało trochę.

kuz

0

Przecież wjechanie w FUTA 3 dni przed premierą i przygotowanie sobie rynku to jest bardzo dobra opcja i w tym wypadku 3 dni to SPORO.

kuz

0

Co Ty, oni przecież będą czekać aż Milik odpali, a odpala już od dobrych kilku lat. :D

kuz

0

Ahhh te czasy, kiedy mieliśmy MVP i grali ciągle, a ewentualne rotacje to obrona albo środek pola chociaż też rzadko bo tam był xavi iniesta i busi... kiedyś to było!

kuz

0

Ma ktoś pomysł, jak naprawić błąd, że wszystkie linki do zdjęć z twittera rozciągają mi sie do swojej rozdzielczości a nie skalują, żeby zmieścić się w oknie, kiedyś nie miałem problemu. Używam google chrome.

kuz

0

Ostatnio przełamaliśmy klątwę, więc pójdzie jakoś.

kuz

3

Raczej wiedział, że nie będzie grał w pierwszym składzie tylko będzie powoli wdrażany w skład.

kuz

6

Że niby "Gdzie jest bobas?". Pięknie wybrnął. :D

kuz

4

Ale ale ale... przecie Vidal już grał i Arthur też i Lenglet też!!! CZEMU MALCOM ANI MINUTY?!

kuz

13

Huesca leci z oczu jak sobie pomyślisz, że niedługo Messi zakończy karierę...

kuz

1

Teraz powinien wejść Malcom, ewentualnie Vidal za Busiego, ale pewnie poczekamy do 85 min.

kuz

4

Dobra ta Łezka, taka nie za słaba nie za mocna.

kuz

4

Pracuje ładnie póki co, rozgrywa coś tam próbuje, tacy ludzie jak Ty chyba liczą, że ciągle będzie posyłał rogale w okienko...

kuz

1

W sumie tylko te dwa utwory napisałem póki co :) Dzięki!

kuz

3

Siemka, od dziecka praktycznie zajmuję się muzyką, wrzucałem czasami tutaj swoje covery, teraz chcę się podzielić własnym utworem. Zacząłem pisać stosunkowo niedawno i dwa ostatnie numery powstały w dwa dni. Wszystko napisałem sam od podstaw, instrumenty nagrane tylko przy pomocy gitary + perkusja napisana w programie. Chętnie poznam wasze odczucia, opinie.



Pozdrawiam! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?