kuz

0

Myślałem, że Seri to Twój piesek. xD

kuz

0

Każdy ma prawo do swojego zdania i ja akurat oglądając misję futbol nie patrzę przez pryzmat tego kto komu kibicuje. Lubię Borka i resztę ekipy, fajnie się słucha, ogląda. A jeżeli nie masz mocnego bólu dupy na wzmianki o Realu/Ronaldo to uwierz mi, że przeżyjesz odcinek. :)

kuz

0

Nie dziwię się, jako dziennikarzowi nie przystoi mu go obrażać, no a ciężko tego buraka w normalny sposób wytłumaczyć czy zrozumieć Jego zachowanie.

kuz

1

Talent i twórczość ma na bardzo wysokim poziomie, ale to jakiego robi z Siebie pajaca odrzuca większość neutralnych słuchaczy. Mógłby wyglądać i zachowywać się normalnie, no ale teraz w mediach liczy się coś więcej. Dużo bardziej cenię Zalewa czy Podsiadło od tego pajacyka.

kuz

0

Vitoria płaci rachunek :(

kuz

2

Hahaha jaki karny dla City... śmiech na sali co Sterling zrobił! Brak VAR to dno i wodorosty... zawodnik kopie w murawę metr od przeciwnika a sędzia dyktuje rzut karny.

kuz

1

Ktoś się nie bał i z...... xd

kuz

0

Oby tylko Roma nie wypuściła tego...

kuz

0

Słyszałem, że mają powstać jakieś trzy filmy związane z Breaking Bad. Jednym się podoba innym nie, reżyser ten sam, pytanie tylko jak się za to zabiorą.

kuz

0

Podpinam się pod minę Valverde bo po barmce skakałem z radości i nie widziałem.

kuz

0

W ogóle, grupa śmierci w której Crvena Zvezda radzi sobie podobnie jak jej rywale...

kuz

1

Bo jak przeglądasz La Ramblę to czytasz posty geniuszu?

kuz

0

Świat zmierza ku końcowi. MALCOM wchodzi na wiecej niż minutę.

kuz

1

Valverde czyta la ramble i zaraz go zmieni, spokojnie.

kuz

6

Gran derbi... Iwanow nie pij już.

kuz

18

Dla was każdy kto zagra lepszy mecz od razu by sie przydał :D nie mogę już tego czytać.

kuz

2

Mówisz o graczach interu?

kuz

0

Przecież uraz Leo to tylko ręka :) Ręce nie są aż tak narażone na kontuzje i tylko przypadkiem można sobie coś zrobić.

kuz

0

Szczęście Realu z zeszłych sezonów przeszło chyba na nas... może Zidane oddał cyrograf dla Valverde?

kuz

0

Nie pisz "ciągle powtarzacie". Przecież napisałem, że innego wytłumaczenia nie widzę?

kuz

1

Jaki Malcom? Widzieliśmy co potrafi w meczu pucharowym. Waldek widzi na treningach kto jak sobie radzi i widocznie Malcom jest słaby. Ciężko się z tym pogodzić no ale innego wytłumaczenia nie widzę.

kuz

0

Munir nas uratuje w tym meczu :)

kuz

2

To teraz pomyślcie sobie na jakim poziomie jest Real w tym momencie xD

kuz

5

obstawiaj szybko, może miałeś info z przyszłości!

kuz

0

Po takim czymś gazeta/radio/dziennikarz, który puścił taką informację powinni dostawać karę/grzywnę za sianie fermentu. Mniej byłoby takich fake newsów.

kuz

6

Wracam właśnie z kina z Bohemian Rhapsody. KAPITALNE.

kuz

1

Dam obciąć rękę, że Messi lub Ney. :D

kuz

10

Messi poszedł pocieszać płaczącego Malcoma, szkoda mi chłopa straszliwie.

kuz

1

Jakie poza burtą, przecież to tylko 3pkt różnicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?