Żadna to sekta tylko Janusze i Grażyny bawiące się w internety. Kto nie ma chociaż jednej takiej osoby w rodzinie niech pierwszy rzuci kamieniem. :D Ja czasami mam ochotę zabić swojego bliskiego jak patrze co potrafi wrzucić albo napisać na fejsbuku.
No zarząd nie powiedział ostatecznie, że nie ma szans na powrót. Powiedzieli, że na tę chwilę nie ma żadnych rozmów i nic związanego z Neymarem. Uczą się na błędach i nic nie wycieka z ewentualnych słownych umów, żeby nikt się nie czepiał jak w przypadku Griezmanna. Ja bym z chęcią zobaczył u nas Neya zamiast Dembele. Umiejętnościami to wciąż TOP5 na świecie a sportowo też jest kilka stopni ponad Dembele (bo kto nie jest?).
Gość już długo po zawieszeniu korków na kołku a wydaję się, że dalej ma najlepsze i najmilsze na oka pierwsze dotknięcie i panowanie nad piłką na świecie. NIESAMOWITY.
Można go nie lubić, ale TOP2 trzeba mu oddać bo nie ma lepszego (oprócz Messiego) od niego. Stawianie go przed Messim rozbawia mnie do łez za każdym razem gdy robi to jakiś poważny dziennikarz/strona/telewizja/dziennik.
No bo to efekt świetnego zarządzania karierami przez agentów i trenerów. Kapustki nawet nie wspomnę bo od razu po w miarę dobrym Euro poczuł się jak BÓG i razem z agentem chciał zrobić z Siebie drugiego De Bruyne, wyszło jak wyszło. Przykład Piątka, gość fajnie się rozwija, ma poukładane w głowie, dobrze sobie radzi, a co tam, dajmy go na ławę i prawie zero minut na wykazanie się, nawet z Włochami. Gość może i będzie dobrze grał w klubie, ale w reprezentacji zobaczą to dopiero jak udowodni coś jak Lewandowski...
Są ludzie z talentem, tylko trzeba umieć go wykorzystać. Dlaczego Polacy za granicą grają lepiej? Może nie jest to kosmos ale potrafią pokazać jakieś umiejętności. Trener i sztab źle dobierają zawodników/inaczej podchodzą do treningów/nie mają pomysłu na zawodników.
Przykład Holandii jak drużyna narodowa może zaliczyć progres... jeszcze 3 lata temu żaden z tych zawodników nie grał na takim poziomie i nie był przez większość znany a teraz? Teraz mają ekipę na lata z młodych zawodników. Panie Boniek ucz się Pan jak się robi w szkoleniowców...
My też mamy węgiel i inne złoża, mamy bardzo dobry teren, ale oczywiście nasi super rządzący wolą sprzedać to wszystko na zachód niż samemu na tym zarabiać i budować gospodarkę.
Przez okres ostatnich dwóch-trzech lat mieliśmy już repkę z jakimś pomysłem i ich gra aż tak nie raziła oczu... teraz znowu widać ekstraklasę w czystej postaci, kopanina, brak pomysłu i techniki. Ahhh szkoda strzępić ryja.
0
Tylko do gier oznaczonych jako VR.
3
Żadna to sekta tylko Janusze i Grażyny bawiące się w internety. Kto nie ma chociaż jednej takiej osoby w rodzinie niech pierwszy rzuci kamieniem. :D Ja czasami mam ochotę zabić swojego bliskiego jak patrze co potrafi wrzucić albo napisać na fejsbuku.
3
Komentarz usunięty
21
Jak zawsze, niezmiennie. :D
5
No zarząd nie powiedział ostatecznie, że nie ma szans na powrót. Powiedzieli, że na tę chwilę nie ma żadnych rozmów i nic związanego z Neymarem. Uczą się na błędach i nic nie wycieka z ewentualnych słownych umów, żeby nikt się nie czepiał jak w przypadku Griezmanna. Ja bym z chęcią zobaczył u nas Neya zamiast Dembele. Umiejętnościami to wciąż TOP5 na świecie a sportowo też jest kilka stopni ponad Dembele (bo kto nie jest?).
0
Czyli los robi wszystko żebyśmy znowu w grupie trafili na Niemców. :D
0
Goooool, Niemcy jednak nie wygrają!
3
Narcos, jeżeli nie oglądałeś. Arrow też jest spoko, przynajmniej pierwsze 3 sezony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Emergency Firefighter?
4
Nic nie mów... poszedłem spać o 5 przez Narcosa, bo oglądałem i nie mogłem przestać. Wstałem o 13 i potem jeszcze spałem od 17 do 21. Jak żyć?
0
Zabrakło odpowiedzi: "Nie oglądam."
17
Że albo masz 13 lat albo mówisz krótko: "Określ się albo wypad i nie zawracaj mi głowy".
16
Nie zapominaj o Arthurze i Czyhryńskim.
1
Gość już długo po zawieszeniu korków na kołku a wydaję się, że dalej ma najlepsze i najmilsze na oka pierwsze dotknięcie i panowanie nad piłką na świecie. NIESAMOWITY.
0
Można go nie lubić, ale TOP2 trzeba mu oddać bo nie ma lepszego (oprócz Messiego) od niego. Stawianie go przed Messim rozbawia mnie do łez za każdym razem gdy robi to jakiś poważny dziennikarz/strona/telewizja/dziennik.
0
No bo to efekt świetnego zarządzania karierami przez agentów i trenerów. Kapustki nawet nie wspomnę bo od razu po w miarę dobrym Euro poczuł się jak BÓG i razem z agentem chciał zrobić z Siebie drugiego De Bruyne, wyszło jak wyszło. Przykład Piątka, gość fajnie się rozwija, ma poukładane w głowie, dobrze sobie radzi, a co tam, dajmy go na ławę i prawie zero minut na wykazanie się, nawet z Włochami. Gość może i będzie dobrze grał w klubie, ale w reprezentacji zobaczą to dopiero jak udowodni coś jak Lewandowski...
1
Są ludzie z talentem, tylko trzeba umieć go wykorzystać. Dlaczego Polacy za granicą grają lepiej? Może nie jest to kosmos ale potrafią pokazać jakieś umiejętności. Trener i sztab źle dobierają zawodników/inaczej podchodzą do treningów/nie mają pomysłu na zawodników.
0
Nie, ani porażka ani wygrana. Nic. Nie ważne jaki wynik, gdy ktoś wyjdzie to mecz się nie liczy. Oczywiście ten, który wychodzi dostaje porażkę.
13
Przykład Holandii jak drużyna narodowa może zaliczyć progres... jeszcze 3 lata temu żaden z tych zawodników nie grał na takim poziomie i nie był przez większość znany a teraz? Teraz mają ekipę na lata z młodych zawodników. Panie Boniek ucz się Pan jak się robi w szkoleniowców...
25
CR, Ibra, Ramos XDDDDD
0
My też mamy węgiel i inne złoża, mamy bardzo dobry teren, ale oczywiście nasi super rządzący wolą sprzedać to wszystko na zachód niż samemu na tym zarabiać i budować gospodarkę.
2
Nie wiem dlaczego, ale ten filmik mnie rozwalił kompletnie. Narracja na poziomie 10/10.
https://joemonster.org/filmy/94334/Kot_o_szalonym_spojrzeniu
12
3 pkt w meczu towarzyskim xD Oni wszyscy mają IQ 50?
0
Podpinam się, pytanie do tych co śledzą premiery na Netflixie, o której się pojawiają?
0
Z kim się zadajesz takim się stajesz :DDD Jeszcze trochę to Bayern Lewego nie będzie puszczał na repkę bo zdziadzieje całkowicie jak nasi kopacze :D
4
Lata kompromitacji przed nami Panowie. :)
7
Przez okres ostatnich dwóch-trzech lat mieliśmy już repkę z jakimś pomysłem i ich gra aż tak nie raziła oczu... teraz znowu widać ekstraklasę w czystej postaci, kopanina, brak pomysłu i techniki. Ahhh szkoda strzępić ryja.
0
Chyba, żeby narobić sobie smaczka a potem pocałować klamkę w zamkniętym sklepie, w przypadku towarzyskich oczywiście. :D
0
Fortuna tego samego dnia zarobiła 20x tyle na kuponach przegranych xd buk nigdy nie traci