Raczej prawda, ale nie na Barcelone. Wszyscy wiedzą jak grał w Villarrealu. Bardzo dobrze. Barcelona to po prostu za wysokie progi. Nie trzeba być dobrym, trzeba być najlepszym.
Dzisiaj jest dzień zamykania japy przez naszych SUPER graczy :D Jeszcze brakuje, żeby Valverde zrobił dobre zmiany w przerwie i nie będzie się do czego doczepić.
To już lepiej Denisa do pomocy cofnąć za Rakitica, a Coutinho dać na skrzydle, chłop się wykończy. Jak przy dobrym wyniku Valdek po przerwie go nie ściągnie to chyba mózg zostawił w domu.
A ja jestem zdania, że Valverde nie powinien lekceważyć Leonesy i wystawić Coutinho i Vidala w pierwszym składzie, bo może się skończyć tak jak w pierwszym meczu tylko tym razem zabraknie nam szczęścia.
Strumykuje sobie karierę gracza w fifie, oczywiście dotarłem do Barcelony, pierwszy sezon w barwach 2020/21. Jak ktoś się nudzi to może wbić pogadać o gierce/drużynie/meczach. :)
Tak samo np. jak Lewandowski zagłosował na trójkę z Bayernu, w sumie chyba zawsze na nich głosował jako kapitan... jakaś komisja powinna wyciągać wnioski z takiego "Przyjacielskiego" głosowania i sprawdzać czym się kieruje głosujący. To jest jakaś paranoja, dajmy mu głos bo będzie smutny, a gdyby te kraje, które oddały glosy na Benzeme czy innego Koseckiego głosowały obiektywnie, to TOP10 wyglądałoby zupełnie inaczej. Zebrać komisję z legend powiedzmy 20 osób, które będą weryfikować jakoś te głosy.
Moim zdaniem po takim czymś powinni zabronić automatycznie gościowi głosować przez następne 10 lat i innego wyznaczyć, jak zrobi tak samo, to następnego aż do skutku. Sory ale to nie jest zabawa tylko poważne głosowanie, przynajmniej takie powinno być...
Najlepszy rodzinny film na święta, myślę, że bardziej na święto zmarłych ale teraz też będzie okej. Coco. Genialna animacja i sam ryczałem na koniec a rzadko mnie filmy wzruszają.
Wtedy Mo Salah by wygrał bo zaraz jakieś araby by odpalili maszyny i po 1000 głosów z jednego konta by poszło :D A tak poważnie, to wg kibiców Leo prowadził chyba z 40% głosów a potem France Football usunęło tę ankietę.
12
dobry ten puć, taki nie za duży :D ładna asysta
6
Dembele w gazie, fajnie by było jakby sobie pograł może coś strzelił, utrzymał rytm... Wstawaj Lenglet tak nie może być! :D
7
Nowy Ambroży Kleks od razu
13
https://i.imgur.com/ReXjYzI.jpg
0
Powiedziałbym, że a-klasa Hiszpańska (o ile taka istnieje) jest lepsza technicznie od ekstraklasy.
1
>obrońcy forumowi twierdzący, że doświadczony musi grać
1
I jest wypoczęty Busi!
11
BREAKING Z SZATNI: Piłkarze zatrzasnęli Rakitica w kiblu żeby na drugą połowę mógł wyjść Puig.
0
bez kitu :D
1
Raczej prawda, ale nie na Barcelone. Wszyscy wiedzą jak grał w Villarrealu. Bardzo dobrze. Barcelona to po prostu za wysokie progi. Nie trzeba być dobrym, trzeba być najlepszym.
6
Jeżeli po przerwie Rakitic wybiegnie to mózg mi eksploduje chyba xD
5
Poznajcie go: RAKITIC i Jego chłopcy!
6
Denis połączenie Neymara i Coutinho, a takie złoto na ławie u nas siedzi, wstydź się Valverde, wstydź...
4
Dzisiaj jest dzień zamykania japy przez naszych SUPER graczy :D Jeszcze brakuje, żeby Valverde zrobił dobre zmiany w przerwie i nie będzie się do czego doczepić.
10
Rakitic asysta, Valverde wybrnie na konfie. :D
0
Cieszę się, że Ty jesteś wielkim znawcą futbolu, pozdrawiam cieplutko!
0
To już lepiej Denisa do pomocy cofnąć za Rakitica, a Coutinho dać na skrzydle, chłop się wykończy. Jak przy dobrym wyniku Valdek po przerwie go nie ściągnie to chyba mózg zostawił w domu.
0
Coutinho? Wraca po kontuzji, potrzeba mu minut tym bardziej ze słabym rywalem. Już lepiej jakby jakiś młodzik zagrał z ławki niż ten Rakitic.
2
Hahahahahaha, tylko tyle mogę powiedzieć patrząc na skład. Dembele ława XDDD Rakitic w składzie, nie no trzymajcie mnie bo nie wytrzymie.
1
A ja jestem zdania, że Valverde nie powinien lekceważyć Leonesy i wystawić Coutinho i Vidala w pierwszym składzie, bo może się skończyć tak jak w pierwszym meczu tylko tym razem zabraknie nam szczęścia.
4
https://www.twitch.tv/kuz1337
Strumykuje sobie karierę gracza w fifie, oczywiście dotarłem do Barcelony, pierwszy sezon w barwach 2020/21. Jak ktoś się nudzi to może wbić pogadać o gierce/drużynie/meczach. :)
53
Perez już ma najlepsze lata za sobą wg mnie i nigdy nie będzie crackiem :(
1
Tak samo np. jak Lewandowski zagłosował na trójkę z Bayernu, w sumie chyba zawsze na nich głosował jako kapitan... jakaś komisja powinna wyciągać wnioski z takiego "Przyjacielskiego" głosowania i sprawdzać czym się kieruje głosujący. To jest jakaś paranoja, dajmy mu głos bo będzie smutny, a gdyby te kraje, które oddały glosy na Benzeme czy innego Koseckiego głosowały obiektywnie, to TOP10 wyglądałoby zupełnie inaczej. Zebrać komisję z legend powiedzmy 20 osób, które będą weryfikować jakoś te głosy.
22
Moim zdaniem po takim czymś powinni zabronić automatycznie gościowi głosować przez następne 10 lat i innego wyznaczyć, jak zrobi tak samo, to następnego aż do skutku. Sory ale to nie jest zabawa tylko poważne głosowanie, przynajmniej takie powinno być...
2
Najlepszy rodzinny film na święta, myślę, że bardziej na święto zmarłych ale teraz też będzie okej. Coco. Genialna animacja i sam ryczałem na koniec a rzadko mnie filmy wzruszają.
0
Uwaga! Teraz fani Messiego mogą pisać, że Messi lepszy bo 4 razy z rzędu zdobył balona, tak jak fani Realu piszą o 3 krotnej lidze mistrzów.
2
Spokojnie, Xavi dostanie trenera roku w przyszłości i sobie odbije. :)
1
Festiwal żenady.
2
Wtedy Mo Salah by wygrał bo zaraz jakieś araby by odpalili maszyny i po 1000 głosów z jednego konta by poszło :D A tak poważnie, to wg kibiców Leo prowadził chyba z 40% głosów a potem France Football usunęło tę ankietę.
7
Zbierał donejty na transfer do Barcy :D