kuz

12

dobry ten puć, taki nie za duży :D ładna asysta

kuz

6

Dembele w gazie, fajnie by było jakby sobie pograł może coś strzelił, utrzymał rytm... Wstawaj Lenglet tak nie może być! :D

kuz

7

Nowy Ambroży Kleks od razu

kuz

13

kuz

0

Powiedziałbym, że a-klasa Hiszpańska (o ile taka istnieje) jest lepsza technicznie od ekstraklasy.

kuz

1

>obrońcy forumowi twierdzący, że doświadczony musi grać

kuz

1

I jest wypoczęty Busi!

kuz

11

BREAKING Z SZATNI: Piłkarze zatrzasnęli Rakitica w kiblu żeby na drugą połowę mógł wyjść Puig.

kuz

0

bez kitu :D

kuz

1

Raczej prawda, ale nie na Barcelone. Wszyscy wiedzą jak grał w Villarrealu. Bardzo dobrze. Barcelona to po prostu za wysokie progi. Nie trzeba być dobrym, trzeba być najlepszym.

kuz

6

Jeżeli po przerwie Rakitic wybiegnie to mózg mi eksploduje chyba xD

kuz

5

Poznajcie go: RAKITIC i Jego chłopcy!

kuz

6

Denis połączenie Neymara i Coutinho, a takie złoto na ławie u nas siedzi, wstydź się Valverde, wstydź...

kuz

4

Dzisiaj jest dzień zamykania japy przez naszych SUPER graczy :D Jeszcze brakuje, żeby Valverde zrobił dobre zmiany w przerwie i nie będzie się do czego doczepić.

kuz

10

Rakitic asysta, Valverde wybrnie na konfie. :D

kuz

0

Cieszę się, że Ty jesteś wielkim znawcą futbolu, pozdrawiam cieplutko!

kuz

0

To już lepiej Denisa do pomocy cofnąć za Rakitica, a Coutinho dać na skrzydle, chłop się wykończy. Jak przy dobrym wyniku Valdek po przerwie go nie ściągnie to chyba mózg zostawił w domu.

kuz

0

Coutinho? Wraca po kontuzji, potrzeba mu minut tym bardziej ze słabym rywalem. Już lepiej jakby jakiś młodzik zagrał z ławki niż ten Rakitic.

kuz

2

Hahahahahaha, tylko tyle mogę powiedzieć patrząc na skład. Dembele ława XDDD Rakitic w składzie, nie no trzymajcie mnie bo nie wytrzymie.

kuz

1

A ja jestem zdania, że Valverde nie powinien lekceważyć Leonesy i wystawić Coutinho i Vidala w pierwszym składzie, bo może się skończyć tak jak w pierwszym meczu tylko tym razem zabraknie nam szczęścia.

kuz

4

https://www.twitch.tv/kuz1337

Strumykuje sobie karierę gracza w fifie, oczywiście dotarłem do Barcelony, pierwszy sezon w barwach 2020/21. Jak ktoś się nudzi to może wbić pogadać o gierce/drużynie/meczach. :)

kuz

53

Perez już ma najlepsze lata za sobą wg mnie i nigdy nie będzie crackiem :(

kuz

1

Tak samo np. jak Lewandowski zagłosował na trójkę z Bayernu, w sumie chyba zawsze na nich głosował jako kapitan... jakaś komisja powinna wyciągać wnioski z takiego "Przyjacielskiego" głosowania i sprawdzać czym się kieruje głosujący. To jest jakaś paranoja, dajmy mu głos bo będzie smutny, a gdyby te kraje, które oddały glosy na Benzeme czy innego Koseckiego głosowały obiektywnie, to TOP10 wyglądałoby zupełnie inaczej. Zebrać komisję z legend powiedzmy 20 osób, które będą weryfikować jakoś te głosy.

kuz

22

Moim zdaniem po takim czymś powinni zabronić automatycznie gościowi głosować przez następne 10 lat i innego wyznaczyć, jak zrobi tak samo, to następnego aż do skutku. Sory ale to nie jest zabawa tylko poważne głosowanie, przynajmniej takie powinno być...

kuz

2

Najlepszy rodzinny film na święta, myślę, że bardziej na święto zmarłych ale teraz też będzie okej. Coco. Genialna animacja i sam ryczałem na koniec a rzadko mnie filmy wzruszają.

kuz

0

Uwaga! Teraz fani Messiego mogą pisać, że Messi lepszy bo 4 razy z rzędu zdobył balona, tak jak fani Realu piszą o 3 krotnej lidze mistrzów.

kuz

2

Spokojnie, Xavi dostanie trenera roku w przyszłości i sobie odbije. :)

kuz

1

Festiwal żenady.

kuz

2

Wtedy Mo Salah by wygrał bo zaraz jakieś araby by odpalili maszyny i po 1000 głosów z jednego konta by poszło :D A tak poważnie, to wg kibiców Leo prowadził chyba z 40% głosów a potem France Football usunęło tę ankietę.

kuz

7

Zbierał donejty na transfer do Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?