kuz

2

O, De Jong w studio TVP.

kuz

0

Nawet gdyby, to będzie kolejny smaczek dla Polaków w meczach Realu.

kuz

3

Z problemami finansowymi Milanu, gdzie muszą wygenerować dochody i przy takiej formie Piątka to latem za grube miliony może pójść dalej. Mam nadzieję, że kolejna piękna historia nam się pisze, jak w przypadku Lewego.

kuz

16

Morda się sama cieszy jak się widzi takie filmy. Dzięki!

kuz

0

Słaby ten film jak sik komara, zawiodłem się. Wszystko niby po wydarzeniach z turnieju mocy a jakiś Broly (którego wcześniej pokonał Gohan ssj2) walczy jak równy z równym z Gogetą SSJ Blue xD poza tym ten prolog też całkiem oderwany od rzeczywistości bo w sumie wg. tego co pokazali Broly nawet nie znał Goku a przecież dobrze wiemy, że czuł do niego nienawiść bo ten płakał głośno obok niego w inkubatorze.

kuz

1

Messi odpoczywał ostatnio dwa mecze, dla takiego zawodnika to jest dużo i teraz musi grać, jak najwięcej.

kuz

5

No a co nagle Messi i Alba nie mogą zagrać 3 meczy z rzędu po 90? Dajcie spokój...

kuz

0

Jednak czyta ten Waldek posty :)

kuz

6

Obstawiłem na 1x Leganes więc też jest mi trochę przykro...

kuz

0

Przy tych paczkach jakie już wyszły ten Messi zwykły to bardziej pech niż szczęście.

kuz

0

Poza Rabiotem, 5 tys € Lucas Ocampos czy Dimitri Payet 10 tys €, Laurent Koscielny 2 tys € czy Unia Graczy FIFPro 5k €.

kuz

0

Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2, God Of War były chyba najlepszymi tytułami jakie ogrywalem. The Last Of Us jakoś mnie nie porwało, ale chyba muszę po prostu przysiąść i się wciągnąć.

kuz

73

Ja uwielbiam La Ligę i oglądam sobie nawet mecze przykładowo Leganes z Valladolid. Jak się lubi ligę i ma się w głowie to nie patrzysz na wszytko przez pryzmat nienawiści. Osobiście lubię wiedzieć jak gra przeciwnik (nie wróg) i w jakiej formie są poszczególni gracze żeby potem przed klasykiem np. nie czytać i nie słuchać ekspertów tylko mieć swoje wnioski. Pozdro!

kuz

1

Beelzeboss uwielbiam, Baby oraz The Metal, no i oczywiście Rize of the Phoenix też jest mega sztos. Na koniec Sasquatch.

kuz

0

Jak wklepiemy im manitkę jak rok temu w finale to mogą nawet dwie strzelić ;)

kuz

0

Z Sevillą już tak łatwo nie będzie odrobić, chociaż pierwszy skład to niebo a ziemia, więc i tak mamy duże szanse.

kuz

8

powinien dopisać "see You soon."

kuz

2

No niedawno się przekonali jak to jest nie kupować młodych graczy i mieć postarzały zespół, teraz trochę wrócili z formą ale będzie coraz gorzej jeżeli nie zmienią polityki.

kuz

0

Bo to zła kobieta była... tak do tematu, to ja też byłem szczepiony, mam 25 lat i nie miałem ospy, a wielu ludzi wokół mnie miało i jakoś się nie zaraziłem. Moja siostra miała JEDNĄ KROSTKĘ, i była to ospa.

kuz

16

Jedna mała różnica, nie grał w Barcelonie gdzie będzie miał około 20x więcej sytuacji na mecz.

kuz

0

Mnie zawsze śmieszyło i śmieszyć będzie jakiekolwiek porównywanie Ronaldo do Messiego i te Jego śmieszne szopki na boisku. Dla mnie po prostu dobry piłkarz ale żaden mega grajek wszechczasów.

kuz

5

Wykupią za 8 sprzedadzą za 20 do Chin :D

kuz

0

Dokładnie tak jak piszesz, miał przebłyski, kilka ładnych akcji, ale to tyle. Jeżeli spojrzysz przez pryzmat sezonu to ma więcej meczy w których nic nie zrobi i dobiję piłkę z odpowiedniego miejsca niż tych "wybitnych".

kuz

4

Nasi ludzie od transferów na czele z Abidalem działają znakomicie. Zauważcie, transfer Malcoma, .cisza cisza a tu nagle BANG Malcom Fichado, nikt nic nie wiedział nie podejrzewał. Teraz to samo z Princem, żadna gazeta nic nie podawała apropo Ghańczyka a tu nagle BANG i w jeden wieczór praktycznie wszystko załatwione, do samego końca prawie gazety nic nie wiedziały

kuz

0

Na papierze City, ale papierem się też podcierasz, więc sam wyciągnij wnioski.

kuz

5

Miał przekładankę w czasach gry w United. W Realu przypominał bardziej kołek od którego się piłka odbijała, ale był silny i miał szybkość. Pod koniec zmienił się typowego napadziora i był tam gdzie powinien przy większości akcji, bo resztę partaczył niemiłosiernie.

kuz

0

https://www.instagram.com/p/Bs6MnPFBHp6/
Tutaj foteczka w barwach.

kuz

5

Nie wiem co ludzie widzą w jego super zwrotności, on nigdy nie był jakiś dobry w dryblingach. Miał szybkość i technikę a do Messiego to nie miał podjazdu.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Co ten Cou się kopie dziś po czole, oby do LM mu przeszło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?