Z problemami finansowymi Milanu, gdzie muszą wygenerować dochody i przy takiej formie Piątka to latem za grube miliony może pójść dalej. Mam nadzieję, że kolejna piękna historia nam się pisze, jak w przypadku Lewego.
Słaby ten film jak sik komara, zawiodłem się. Wszystko niby po wydarzeniach z turnieju mocy a jakiś Broly (którego wcześniej pokonał Gohan ssj2) walczy jak równy z równym z Gogetą SSJ Blue xD poza tym ten prolog też całkiem oderwany od rzeczywistości bo w sumie wg. tego co pokazali Broly nawet nie znał Goku a przecież dobrze wiemy, że czuł do niego nienawiść bo ten płakał głośno obok niego w inkubatorze.
Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2, God Of War były chyba najlepszymi tytułami jakie ogrywalem. The Last Of Us jakoś mnie nie porwało, ale chyba muszę po prostu przysiąść i się wciągnąć.
Ja uwielbiam La Ligę i oglądam sobie nawet mecze przykładowo Leganes z Valladolid. Jak się lubi ligę i ma się w głowie to nie patrzysz na wszytko przez pryzmat nienawiści. Osobiście lubię wiedzieć jak gra przeciwnik (nie wróg) i w jakiej formie są poszczególni gracze żeby potem przed klasykiem np. nie czytać i nie słuchać ekspertów tylko mieć swoje wnioski. Pozdro!
No niedawno się przekonali jak to jest nie kupować młodych graczy i mieć postarzały zespół, teraz trochę wrócili z formą ale będzie coraz gorzej jeżeli nie zmienią polityki.
Bo to zła kobieta była... tak do tematu, to ja też byłem szczepiony, mam 25 lat i nie miałem ospy, a wielu ludzi wokół mnie miało i jakoś się nie zaraziłem. Moja siostra miała JEDNĄ KROSTKĘ, i była to ospa.
Mnie zawsze śmieszyło i śmieszyć będzie jakiekolwiek porównywanie Ronaldo do Messiego i te Jego śmieszne szopki na boisku. Dla mnie po prostu dobry piłkarz ale żaden mega grajek wszechczasów.
Dokładnie tak jak piszesz, miał przebłyski, kilka ładnych akcji, ale to tyle. Jeżeli spojrzysz przez pryzmat sezonu to ma więcej meczy w których nic nie zrobi i dobiję piłkę z odpowiedniego miejsca niż tych "wybitnych".
Nasi ludzie od transferów na czele z Abidalem działają znakomicie. Zauważcie, transfer Malcoma, .cisza cisza a tu nagle BANG Malcom Fichado, nikt nic nie wiedział nie podejrzewał. Teraz to samo z Princem, żadna gazeta nic nie podawała apropo Ghańczyka a tu nagle BANG i w jeden wieczór praktycznie wszystko załatwione, do samego końca prawie gazety nic nie wiedziały
Miał przekładankę w czasach gry w United. W Realu przypominał bardziej kołek od którego się piłka odbijała, ale był silny i miał szybkość. Pod koniec zmienił się typowego napadziora i był tam gdzie powinien przy większości akcji, bo resztę partaczył niemiłosiernie.
Nie wiem co ludzie widzą w jego super zwrotności, on nigdy nie był jakiś dobry w dryblingach. Miał szybkość i technikę a do Messiego to nie miał podjazdu.
2
O, De Jong w studio TVP.
0
Nawet gdyby, to będzie kolejny smaczek dla Polaków w meczach Realu.
3
Z problemami finansowymi Milanu, gdzie muszą wygenerować dochody i przy takiej formie Piątka to latem za grube miliony może pójść dalej. Mam nadzieję, że kolejna piękna historia nam się pisze, jak w przypadku Lewego.
16
Morda się sama cieszy jak się widzi takie filmy. Dzięki!
0
Słaby ten film jak sik komara, zawiodłem się. Wszystko niby po wydarzeniach z turnieju mocy a jakiś Broly (którego wcześniej pokonał Gohan ssj2) walczy jak równy z równym z Gogetą SSJ Blue xD poza tym ten prolog też całkiem oderwany od rzeczywistości bo w sumie wg. tego co pokazali Broly nawet nie znał Goku a przecież dobrze wiemy, że czuł do niego nienawiść bo ten płakał głośno obok niego w inkubatorze.
1
Messi odpoczywał ostatnio dwa mecze, dla takiego zawodnika to jest dużo i teraz musi grać, jak najwięcej.
5
No a co nagle Messi i Alba nie mogą zagrać 3 meczy z rzędu po 90? Dajcie spokój...
0
Jednak czyta ten Waldek posty :)
6
Obstawiłem na 1x Leganes więc też jest mi trochę przykro...
0
Przy tych paczkach jakie już wyszły ten Messi zwykły to bardziej pech niż szczęście.
0
Poza Rabiotem, 5 tys € Lucas Ocampos czy Dimitri Payet 10 tys €, Laurent Koscielny 2 tys € czy Unia Graczy FIFPro 5k €.
0
Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2, God Of War były chyba najlepszymi tytułami jakie ogrywalem. The Last Of Us jakoś mnie nie porwało, ale chyba muszę po prostu przysiąść i się wciągnąć.
73
Ja uwielbiam La Ligę i oglądam sobie nawet mecze przykładowo Leganes z Valladolid. Jak się lubi ligę i ma się w głowie to nie patrzysz na wszytko przez pryzmat nienawiści. Osobiście lubię wiedzieć jak gra przeciwnik (nie wróg) i w jakiej formie są poszczególni gracze żeby potem przed klasykiem np. nie czytać i nie słuchać ekspertów tylko mieć swoje wnioski. Pozdro!
1
Beelzeboss uwielbiam, Baby oraz The Metal, no i oczywiście Rize of the Phoenix też jest mega sztos. Na koniec Sasquatch.
0
Jak wklepiemy im manitkę jak rok temu w finale to mogą nawet dwie strzelić ;)
0
Z Sevillą już tak łatwo nie będzie odrobić, chociaż pierwszy skład to niebo a ziemia, więc i tak mamy duże szanse.
8
powinien dopisać "see You soon."
2
No niedawno się przekonali jak to jest nie kupować młodych graczy i mieć postarzały zespół, teraz trochę wrócili z formą ale będzie coraz gorzej jeżeli nie zmienią polityki.
0
Bo to zła kobieta była... tak do tematu, to ja też byłem szczepiony, mam 25 lat i nie miałem ospy, a wielu ludzi wokół mnie miało i jakoś się nie zaraziłem. Moja siostra miała JEDNĄ KROSTKĘ, i była to ospa.
16
Jedna mała różnica, nie grał w Barcelonie gdzie będzie miał około 20x więcej sytuacji na mecz.
0
Mnie zawsze śmieszyło i śmieszyć będzie jakiekolwiek porównywanie Ronaldo do Messiego i te Jego śmieszne szopki na boisku. Dla mnie po prostu dobry piłkarz ale żaden mega grajek wszechczasów.
5
Wykupią za 8 sprzedadzą za 20 do Chin :D
0
Dokładnie tak jak piszesz, miał przebłyski, kilka ładnych akcji, ale to tyle. Jeżeli spojrzysz przez pryzmat sezonu to ma więcej meczy w których nic nie zrobi i dobiję piłkę z odpowiedniego miejsca niż tych "wybitnych".
4
Nasi ludzie od transferów na czele z Abidalem działają znakomicie. Zauważcie, transfer Malcoma, .cisza cisza a tu nagle BANG Malcom Fichado, nikt nic nie wiedział nie podejrzewał. Teraz to samo z Princem, żadna gazeta nic nie podawała apropo Ghańczyka a tu nagle BANG i w jeden wieczór praktycznie wszystko załatwione, do samego końca prawie gazety nic nie wiedziały
0
Na papierze City, ale papierem się też podcierasz, więc sam wyciągnij wnioski.
5
Miał przekładankę w czasach gry w United. W Realu przypominał bardziej kołek od którego się piłka odbijała, ale był silny i miał szybkość. Pod koniec zmienił się typowego napadziora i był tam gdzie powinien przy większości akcji, bo resztę partaczył niemiłosiernie.
0
https://www.instagram.com/p/Bs6MnPFBHp6/
Tutaj foteczka w barwach.
5
Nie wiem co ludzie widzą w jego super zwrotności, on nigdy nie był jakiś dobry w dryblingach. Miał szybkość i technikę a do Messiego to nie miał podjazdu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co ten Cou się kopie dziś po czole, oby do LM mu przeszło :D