kuz

0

Chcieli mu dać szanse oglądania TVN podczas jazdy.

kuz

1

kuz

4

Rozmawiamy o tym konkretnym cytacie. Przestań już się pompować bo właśnie z takim typem człowieka jak Ty nie ma co dyskutować, bo zawsze ma rację i koniec.

kuz

7

Jeżeli dla Ciebie zgaszenie kogoś to pojechanie po rodzicach albo wyzwiska, to już nie nasz problem. Koke go zaorał z kulturą jak ktoś powyżej napisał.

kuz

0

Tak, bo nie patrzysz na to jak grali kiedyś tylko w jakiej są aktualnie formie i w jakiej my jesteśmy. Małe masz pojęcie albo po prostu wypisujesz głupoty.

kuz

0

Remis na trudnym terenie uważam za dobry wynik. Jeżeli w rewanżu dostaniemy 0-3 to wtedy będzie miała sens ta Twoja polemika. LM to dwumecz, pamiętaj, DWUMECZ.

kuz

7

KUTINJO ZA DEMBELE. Świat oszalał, Valverde też.

kuz

0

Chyba tego nie wygramy, marnie to wygląda, szczególnie Suarez powinien odpocząć i w wakacje klub musi sprowadzić nie młodego żeby się wdrażał tylko ogranego napastnika żeby ZASTĄPIŁ Luisa bo z Niego już raczej nic nie będzie. Chyba, że zaraz odpali gola z przewrotki albo piętki jak to ma w zwyczaju.

kuz

0

Suarez sabotaż

kuz

1

Jak zwykle przy większym obciążeniu serwery im nie wyrabiają, kolejny raz już mają wylane na klienta. :)

kuz

0

i ncplus go znowu wysadziło... serwery sprzed 10 lat.

kuz

1

Też nie rozumiem ludzi, którzy nie stosują praktyki "ograniczone zaufanie". Sam zawsze jeszcze 3 razy patrzę w stronę przejazdu czy aby na pewno nic nie jedzie. I to nie tylko na torach, nawet przy światłach np.

kuz

0

Tak na prawdę to się troszczyli o Masipa. Były kolega z klubu, pyknęli jedną bramkę do tego z karnego czyli najmniejsza kara dla bramkarza, 3pkt zainkasowane, Masip zadowolony bo dobry występ i nikt go nie upokorzył. No inaczej się chyba nie da wytłumaczyć gry Suareza w drugiej połowie.

kuz

2

C L O W N F I E S T A

kuz

0

A gdzie napisałem, że to Jego wina?

kuz

2

Niech ten mecz się skończy i Valverde na kolanach do Częstochowy, że tutaj ma 3 pkt bo clownfiesta jaką mamy na boisku wykracza już poza wszelkie standardy.

kuz

1

To nie jest setka, to jest dwusetka....

kuz

3

Ten Boateng to drewnialdo że szok

kuz

3

Ci komentatorzy na Eleven brzmią jakby puszczali losowe dźwięki z jakiejś FIFY albo PESa XD Serioo

kuz

0

Kto zaczyna po CT praktycznie wygrywa mapę. Liquid wygra ten major bo AUG jest OP a oni grają nimi najlepiej.

kuz

0

Ja na miejscu Messiego oddałbym karnego Boatengowi co by się chłop odblokował :P

kuz

0

Czyżby wróciły stare piękne czasy, gdzie kulejemy na przełomie stycznia i lutego a potem mamy mocną końcówkę?

kuz

0

Przy takiej grze to i piwo zmuli.

kuz

0

w sumie jo xd

kuz

0

Bo do The Walking Dead zatrudnili jedynego.

kuz

0

W rewanżu bez Ramosa obrona Realu może będzie mocno osłabiona, dajmy szansę Ajaxowi. :)

kuz

7

Hahah ale do tego faulu to już nie wrócą? SUPER

kuz

1

Śmiejmy się dalej, ale prawda jest taka, że Real w Lidze Mistrzów ma napastnika w postaci Benzemy. Może kopać się po czole w La Liga i Pucharze ale w LM zawsze gra na wysokim poziomie i to się spłaca. A Suarez? *Zbigniew Stonoga Komentuje*

kuz

4

Skąd wiesz, że komar się nie krztusi? Jest taki mały, że po prostu nie słyszysz a pewnie nie raz się zachłysnął łapczywy skur**syn :D

kuz

0

przegapiłeś black friday, teraz dopiero na komunie będzie promka. Ja z dwoma padami fifą 1TB kupiłem za 1300zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?